Mandlevest Mandlevest komentáře u knih

Zmizelý Zmizelý C. L. Taylor

Tak to mě bavilo. Knížka má spád, je napínavá a byla jsem hodně zvědavá jak dopadne. Doporučuji.

02.06.2018 5 z 5

Opravdově, šíleně, řecky Opravdově, šíleně, řecky Mandy Baggot

Knížku jsem četla na dovolené na Rhodosu, který je minimálně tak krásný jako Korfu, kde se kniha odehrává. Knížka přesně na pláž, kde chcete jen relaxovat a hodit všechny problémy za hlavu. Prostě mě to bavilo.

02.06.2018 5 z 5

Cizí ložnice Cizí ložnice Katarína Gillerová

Za mě trochu zklamání. Četla jsem od autorky lepší knihy. Motiv zločinu byl nepropracovaný a odbytě vysvětlený. Příště raději bez něj. Tři hvězdičky , ale spíše bych dala 2 a půl.

20.05.2018 3 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Nádherná kniha. Úplně mě pohltila. Líbilo se mi vše. Laskavě dojímavý příběh o Sage, srdce drásající příběh Minky a nevadil mi ani morbidní upírský příběh, který je velmi důležitý pro život Minky, a tak má, dle mého, v knize své místo. Těším se na Vlka samotáře.

20.05.2018 5 z 5

Stockholm: Přísně tajné Stockholm: Přísně tajné Hanna Lindberg

Nic moc. Čte se rychle, ale to je asi jediné pozitivum.

12.05.2018 3 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Čekala jsem, dle komentářů a hodnocení, že kniha bude nic moc, ale nakonec se četla výborně. Začátek mi silně připomínal jinou knihu, a to Zmizení Samanthy Shipleyové od Joy Fielding, ale potom se děj odvíjel jinak. Souhlasím s tím, že konec překombinovaný a poslední kapitola s otevřeným koncem? V tom si Lapena libuje, stejně je to i ve druhé knize Někdo cizí v domě. Ale čtivé a napínavé to bylo, takže čtyři hvězdy.

09.05.2018 4 z 5

Nezavírej oči Nezavírej oči Mary Higgins Clark

Další velmi čtivě napsaná detektivka této autorky. Škoda, že jsem již na počátku knihy tušila, kdo je vrah a tušení se potvrdilo. Proto o hvězdičku méně.

05.05.2018 4 z 5

Hledá se Romeo Hledá se Romeo Alexandra Potter

Knihy od A.Potter jsem přečetla asi všechny a ani tato mě nezklamala, byť je to její prvotina. Možná její pozdější knihy mají v sobě nějaké překvapení s trochou magična, což tato kniha postrádá. Čekala jsem odpočinkové čtení, žádné hlubokomyslné myšlenky a tak jsem nebyla zklamaná.

17.04.2018 3 z 5