Maky132 Maky132 komentáře u knih

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

U téhle knížky mi stačilo přečíst si tři stránky a hned jsem si zamilovala jak hlavní hrdinku tak i celou knihu. Jak Ella tak i Royalové mi hned přirostli k srdci. Děj byl napínaví a nenechal mně ani na okamžik vydechnout. Doufám že další díl bude stejně tak dobrý.

03.07.2018 5 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Úžasné zakončení, úžasné série. Celá knížka byla opět nabyta zvraty, vášní a těch nejméně očekávaných překvapení. Celá Royalovic smečka mi přirostla k srdci a jen těžko se s nimi loučím, i když jen na krátký čas. Nevím, ale jestli do konce července vydržím než vyjde nový díl.

07.07.2018 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Ach můj bože! Nevím co víc k této knize říct. Druhý díl byl stejně skvělý jako první a ten konec. Ke konci to vypadá že už se to všechno uklidňuje a pak je to ráz na ráz. Jedna neuvěřitelnější věc než druhá. Autorka je absolutně a naprosto geniální. Hned se vrhnu na třetí díl. Doufám že bude stejně dobrý jako první dva.

05.07.2018 5 z 5

Prohnilé město Prohnilé město Leigh Bardugo

Druhý díl jsem si musela jít koupit hned, jak jsem dočetla jedničku. Dvojka mně naprosto odrovnala. Nechala mě napjatou až do samého konce. Získala si mé srdce a pak ho rozbila na tisíce kousků. Byla jsem napjatá, smála se i plakala. Bude se mi po všech moc stýskat. Doufám že autorka brzy napíše další knížku, kde se všichni sejdou. Tahle knížka si pět hvězdiček opravdu zasloužila.

18.06.2018 5 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Na tuhle knížku jsem narazila úplnou náhodou v knihkupectví. Váhala jsem jestli si jí mám koupit, ale po pár kapitolách jsem byla nadšená. Tahle kniha byla jiná než všechny co jsem doposud přečetla. Nebylo to o obětavých a statečných hrdinech, ale o drzých, krutých a smělých kriminálnících. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Bylo tam úplně všechno. Akce, napětí, nebezpečí, trocha romantiky a dokonce i příkop ;)

17.06.2018 5 z 5

Bez srdce Bez srdce Marissa Meyer

Věděla jsem že to špatně skončí, už když jsem si tu knihu kupovala a tak nějak jsem tušila i jak to skončí, ale tohle překonalo všechna má očekávání. Ta kniha mě rozbrečela a já normálně u knih, nikdy nebrečím! Troufám si říct že Marissa Meyer překonala samu sebe. Připomněla nám jak krásná i krutá láska umí být.

18.06.2017 5 z 5

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

Poskvrněná koruna: byla jsem moc ráda že autorka uzavřela příběh Gideona a Savanni. I když bych byla radši, kdyby měli vlastní knihu. Novela byla trochu chaotická.
Padlý dědic: skvělí, napínavý a vtipný příběh. Moc jsem si oblíbila Hartley. Je to bojovnice. Život se s ní nemazlí, ale ona to nevzdává. Přesto že se jí Easton očividně líbí hned se mu nepoddá. Chce být víc než jen holka na jednu noc. A konec ten mě málem zabil. Hned jsi jdu koupit další díl.

20.10.2018 5 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Uf, tak konečně jsem to dočetla. Byla to fuška. Příběh zajímavý, ale nudný a vleklý. Myslela jsem si že to tak bude tak dvě tři kapitoly. Nakonec se příběh rozjel až na dvacáté kapitole. Autorka navíc pořádně nevysvětlila jak to bylo s tím zakletím. Kdo, jak, za co.....prostě nic. Konec my přišel odbytý. Jako by to už nudilo i samu autorku. Jedna z hvězdiček je za obálku. Ta mi z celé knížky přišla nejlepší.

09.10.2018 3 z 5

Krutá krása Krutá krása Rosamund Hodge

Hodně lidí tu píše že je kniha na motyv "Kráska a zvíře". Je zde jistá podoba (napřed ho nenávidí, pak se zamiluje), ale příběh spíše připomíná Rampelníka (Rapelník, Rumpl Cimpr Campr, Pištivrátek různá jména stejná postava). V příběhu jsem vyděla potenciál, který spisovatelka nevyužila, coš je velká škoda. Nápad to byl opravdu dobrý.

13.05.2018 3 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Ten obal je nádherný :) až na to že tam Harry vypadá jak holka, ale jinak krása hlavně ten fénix.

30.08.2017

Zaslíbená Zaslíbená Kiera Cass

Začalo to jako historický dívčí román. Pak to začalo být čím dál napínavější a když už se zdálo že se blíží šťastný konec, tak my autorka vyrvala srdce z těla.
Tahle kniha je naprosto úžasná! Ukazuje že láska není ,když vás někdo miluje pro vaši krásu. Ale proto kdo jste. S vašimi přednostmi i chybami. A že bychom si měli vážit každého okamžiku.

26.06.2020 5 z 5

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Páni, páni, páni. Pětka byla úžasná. Na začátku mi bylo líto Hartley, se vzpomínkami ztratila i svou jiskru. Čím dál jsem četla, tím víc, ale Hart získávala zpět sama sebe. Děj byl naprosto strhující. Konec byl šokující a plný překvapení a ten závěr mi vehnal slzy do očí. Doufám že jsem o Royalech nečetla naposledy.

24.10.2018 5 z 5