Maki21 Maki21 komentáře u knih

O slepici, která snila o létání O slepici, která snila o létání Hwang Sonmi

Kniha je kratičká, přečetla jsem jí za jedno odpoledne. Malinko mi to připomínalo příběh o Ošklivém kačátku. Je to velmi poučný a smutný příběh který zaujme nejen dospělé ale i děti. Za mě to nebyla špatná kniha ale taková ta na jedno přečtení.

31.01.2019 3 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Kniha mě velice zasáhla i když S. King není můj oblíbený autor, tato kniha je neuvěřitelná. Konec mě nejvíce dostal, člověk celou dobu čeká jak to dopadne a pak BUM...prostě masakr. Nedoporučuji pro slabší povahy, i já co mám silný žaludek jsem měla občas problém.

25.01.2019

Knihu jsem přečetla na jeden nádech, neuvěřitelné a velice zábavné. Obrázky tuto fantastickou knihu výborně doplňují. Už se nemohu dočkat až začnu číst další díl.

11.01.2019 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Veliké zklamání, po přečtení Dívky ve vlaku jsem měla velké očekávání které nebylo naplněno. Zbytečně natahovaný děj, málo napětí.

06.01.2019 2 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Knihu jsem přečetla jedním dechem, neuvěřitelně napínavé až do konce. Od knihy se nedalo odtrhnout. Jednu hvězdičku strhávám za pro mě až příliš neuvěřitelný konec.

06.01.2019 3 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Měla jsem od knihy veliké očekávání, a upřímně konec mě lehce zklamal. Čekala jsem nápaditější zakončení.

06.01.2019 3 z 5