Majulinek Majulinek komentáře u knih

Tudorovci Tudorovci Philippa Jones

Zajímavá fakta, ale přišlo mi to celé trošku zmatené.

07.01.2013 3 z 5

Úžasná kniha. Sice většinou nemám ráda knihy podobného zaměření, ale tato mě přímo dostala.

07.01.2013 5 z 5

Bitva o Hex Hall Bitva o Hex Hall Rachel Hawkins

Úžasné zakončení této trilogie :)

Démon z Hex Hall Démon z Hex Hall Rachel Hawkins

Kniha vůbec nezklamala, přečetla jsem jí jedním dechem během pár hodin. Dobře navazuje na předchozí díl, ale podle mého je v tomto dílu více dobrodružství.

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Tato kniha je velmi čtivá a napínavá. A nemohla jsem se dočkat, až si budu moct přečíst druhý díl.

Deset polibků Deset polibků Sarah MacLean

Naprosto úžasné, děj dokáže tak pohltit člověka, že tuto knihu musí co nejrychleji dočíst, aby věděl, jak to vše bude :)

31.10.2012 5 z 5

Princezna Alžběta Princezna Alžběta Alison Weir

Dobře napsaná kniha, která se velmi báječně čte. Její knihy jsou velmi poutavé!

29.10.2012 5 z 5

Na stejné vlně Na stejné vlně Alexandra Potter

Krásný příběh :)

07.11.2014 4 z 5

Co je nového, kotě? Co je nového, kotě? Alexandra Potter

Ze začátku jsem k této knize byla skeptická. Ani jsem neměla ji chuť číst, protože kniha S tebou už nikdy mě zklamala a nechtěla jsem zažít další takové zklamání od Alexandry Potterové. Ale rozhodně mě překvapila a to mile :)jsem ráda, že jsem změnila názor :) v určitých momentech mi to připadalo jako popisování mého života, ne příliš šťastného s mým přítelem, nyní ex-přítelem.
Příjemné oddechová knížka a úsměvná :)

04.08.2014 4 z 5

Ranní červánky Ranní červánky Tanja Heitmann

Ani hvězdičkami to nedokážu pořádně ohodnotit, jaká tato kniha byla. Nenadchla mě, asi jsem naprosto nechopila děj a nezaujala mě.

22.02.2014

Rozpuštění Rozpuštění Christopher John Sansom

Naprosto úžasná detektivka, nemám slov :)

Panenská královna Panenská královna Carolly Erickson

Byla jsem neskutečně nadšená, že po několika letech se mi podařilo tuto knihu sehnat v antikvariátu. Opravdu je to perfektní kniha, bohužel to nadšení mi jen kazilo to, že předchozí majitel knihy do ní čmáral a psal. Jinak ději nemohu vůbec nic vytknout.

Zemřít s přílivem Zemřít s přílivem Karen Harper

Na tuto knihu jsem se velmi těšila a vůbec mě nezklamala, nechybělo tam napětí a dobrodružství, které se odehrává v alžbětinské Anglii, tak mohu jen doporučit :)

Vévodkyně lucemburská Vévodkyně lucemburská Philippa Gregory

Úžasný příběh Jacquetty, který nám popisuje skoro celý její život. Určitá zmínka byla v knize Bílá královna. Ale jsem moc ráda, že Philippa Gregory zaznamenala její příběh :)

20.07.2013 5 z 5

Poslední manželka Jindřicha VIII. Poslední manželka Jindřicha VIII. Carolly Erickson

Pozoruhodný příběh o Kateřině Parrové. Moc se mi líbilo spisovatelčino líčení Kateřinina života, jejich prožitých manželství.

18.04.2013 5 z 5

Pád Anne Boleynové Pád Anne Boleynové Alison Weir

Zajímavá kniha o Anně Boleynové. Ale musím rozhodně souhlasit, že na některých místech se to trochu hůře četlo. Ale rozhodně doporučuji všem milovníkům historie, kteří se zajímají o Annu Boleynovou :)

05.04.2013 5 z 5

Ticho Ticho Becca Fitzpatrick

Celkem mi bylo i Nory líto, když si nic nepamatovala. Překvapující zápletka, jako ostatní je také čtivá.

12.03.2013 5 z 5

Velikost XL: Kila navíc přibývají Velikost XL: Kila navíc přibývají Meg Cabot

Oddechová kniha, pokračování o Heather nemělo chybu :)

06.03.2013 4 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Musím souhlasit s ostatními, že literárně je to brak. Ale skvěle se to čte, skutečně na relax.

05.03.2013 4 z 5

Úklady královského dvora Úklady královského dvora Michelle Diener

Příběh plný intrik a dobrodružství. Po všech těch zamilovaných románkách, to byla příjemná změna. A už se těším na druhý díl :)

03.02.2013 5 z 5