Majka1979 Majka1979 komentáře u knih

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Veľmi príjemné ukončenie série, myslím si, že sa k nej rada opäť vrátim, určite neľutujem, že som to čítala a každému túto sériu budem len odporúčať

23.01.2020 5 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Nádherné pokračovanie príbehu, určite veľmi napínavé, no pre mňa asi najkrajšia kniha z tých 4 kníh :)

23.01.2020 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Nádherné pokračovanie, pri konci som mala až strach, čo sa všetko udeje ešte, no hoci som mala obavy, či sa príbeh nebude zbytočne naťahovať, tak moje obavy boli zbytočné. Teraz čítam už tretiu časť a neviem sa od toho odtrhnúť. Pre mňa TOP séria

21.01.2020 5 z 5

Na dvore z tŕňov a ruží Na dvore z tŕňov a ruží Sarah J. Maas

Úžasný, napínavý , dych berúci pribeh. Čakala som, že to bude dobré, no je to úžasné , už teraz sa teším na 2.časť série :)

15.01.2020

Záležitost lásky Záležitost lásky Julie James

Nádherný príbeh, autorka opäť nesklamala, mám veľmi rada jej knihy, verím, že čoskoro sa dočkáme ďalšej novinky od nej :)

13.01.2020 5 z 5

Čarovný princ Čarovný princ Gaelen Foley

Práve som knihu dočítala , veľmi pekný záver trilógie. Určite stalo za to, prečítať si to. Tento príbeh je o korunnom princovi a o tom ako dokáže človeka láska zmeniť. Pre mňa je toto výborná trilógia a určite sa k nej veľmi rada kedykoľvek vrátim :)

05.01.2020 5 z 5

Princezná Princezná Gaelen Foley

Podľa mňa to bola veľmi pekna kniha, určite sa oplatilo prečítať si ju :)

05.01.2020 5 z 5

Pirátsky princ Pirátsky princ Gaelen Foley

Knihu vrelo odporúčam, nádherný príbeh, čakala som, že to bude skvele, no je to oveľa viac ako len skvelé. Knihu som si užila a teším sa na 2. časť série, ktorú práve začínam čítať :)

03.01.2020

Vánoce pod sněhem Vánoce pod sněhem * antologie

Ďalšia vianočná kniha je za mnou a môžem povedať, že ma dosť prekvapila. Najskôr som sa nevedela akosi naladiť na ten štýl písania, ale potom sa to čítalo naozaj ľahúčko.

30.12.2019 4 z 5

PS: Chybíš mi PS: Chybíš mi Winter Renshaw

Určite pre mňa krásny príbeh, som veľmi rada som si ho prečítala. Príbeh má niečo do seba a určite je to niečo, čo som od autorky očakávala a vôbec nesklamala :)

29.12.2019 5 z 5

PS: Nesnáším tě PS: Nesnáším tě Winter Renshaw

Určite kniha splnila moje očakávania, teším sa na druhú časť, ktorú začínam čítať, verím, že bude minimálne taká dobrá ako táto :)

29.12.2019 5 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Neskutočná kniha, veľmi dlho na ňu nezabudnem, pre mňa je toto skvelá autorka a mrzí ma, že od nej nie sú aj iné knihy, radosť čítať :)

27.12.2019 5 z 5

Vánoční zázraky Vánoční zázraky Alexander Stainforth (p)

Veľmi príjemné čítanie, veľmi ľahké a počas Vianoc som si to naozaj užila

27.12.2019 5 z 5