Majinkazam Majinkazam komentáře u knih

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

přečteno jedním dechem... vždy jsem začala tušit, jak by to asi mohlo být, nabádalo mě to k řešení a najednou bylo vše úplně jinak.. Za mě spokojenost a doporučuji, nenechte se odradit že se chvílemi děj odehrává přesně tak jak očekáváte ;)

30.08.2018 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Kniha se mi moc líbila, i když jsem od začátku tušila průběh děje tak jsem ji hltala až do konce... Až po přečtení jsem se dívala na film, který je také moc pěkný, ale na knihu v žádném případě nemá...

25.10.2017 5 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Při začtení jsem měla trošičku chuť knihu odložit... jsem ráda, že jsem to neudělala.. Výborná knížka, krásný děj plný nečekaných situací které se dějí kolem mladé puberťačky. Jedním slovem, SUPER :)

08.09.2018 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Pro mě naprosto strhující příběh... Do posledního momentu napínavé, překvapivé a ohromující rozvíjení a zamotávání děje.

10.09.2018 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Třetí kniha od Bryndzy a třetí kniha přečtená doslova jedním dechem :) Těším se na další a další. Výborné, čtivé, vtáhne do děje, nepředvídatelné... super

08.09.2018

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Zajímavá kniha se zajímavým dějem, řešením, spádem, vyvrcholením... prostě opravdu zajímavá, nutí Vás přemýšlet, kdo, co... za mě dobrá volba

30.08.2018

Do vody Do vody Paula Hawkins

Postavy, postavy, postavy... tolik jmen... několikrát jsem se musela vrátit zpátky abych se ujistila, jestli už postavu znám a kam ji přiřadit... nakonec jsem se začetla natolik, že jsem ji přečetla za jeden den (nemocnice je pro knížky jak dělaná..:D) zklamaná rozhodně nejsem, ale rozhodně dívka ve vlaku byla lepší :)

11.12.2017

Bridget Jonesová: Láskou šílená Bridget Jonesová: Láskou šílená Helen Fielding

Čtivá oddychová knížka, která ujistí každou čtenářku o tom, že žádná není dokonalá... Myslím si, že jsou lepší knihy, ale za mě dobré :)

11.12.2017

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

velmi čtivá kniha, také jsem ji "zhltla" jedním dechem :)

07.12.2017

Dítě Bridget Jonesové Dítě Bridget Jonesové Helen Fielding

Myslím si že lepší než třetí díl knížky, občas jsem se musela zasmát :) super oddychovka :) líbila se mi i kniha i film :)

12.12.2017

Kyvadlo Kyvadlo Adam Hamdy

Velmi dobrá kniha, prvních pár stránek to chce přelouskat, než se se začtete do děje, ale pak nejde přestat.. napínavý děj, spousta zvratů... na mě teda až moc mrtvých.. ale jinak za mě super :)

07.12.2017