Madli Madli komentáře u knih

Zaslíbení Zaslíbení Alexandra Adornetto

Tato série mě velmi bavila, ale poslední díl mi připadal takový neživý, částmi jsem nevěděla, co se děje, hlavní hrdinka mi připadala, že neměla tolik emocí jako v předchozích dílech, i mám pocit, že autorka chvíli nevěděla, co tam napsala a poté znovu uvědomila a připsala chybějící detail, ale jinak se mi to líbilo

14.11.2021 3 z 5

Dívka s pomeranči Dívka s pomeranči Jostein Gaarder

(SPOILER) Velice mě tato kniha dojala, jak tatínek vysvětloval, co se mu stalo. Od začátku bych netušila, že by dívka s pomeranči mohla býti Georgova matka, ale ano, byla. Také mě dojalo, že zrovna oni viděli mrtvou holubici v okapu.

03.03.2021 5 z 5

Ještě stále čtu relikvie smrti, ale jinak jsem to celé přečetla od Vánoc do teď. (◕ᴗ◕)

03.03.2021

Pan Smraďoch Pan Smraďoch David Walliams

Moc pěkná, vtipná a veselá knížka. Líbí se mi. :-)

27.07.2019

Planeta Země je úžasná Planeta Země je úžasná Lisa Regan

101 faktů o planetě Zemi. Mně docela ohromilo, že Antarktida je poušť, nebo že na lidském těle je více než 430 parazitů. Pěkná kniha.

11.07.2019 4 z 5

Mezi piráty: dobrodružství za třicetileté války Mezi piráty: dobrodružství za třicetileté války Veronika Válková

Tato kniha mě velmi zaujala. Na začátku hlavně ta rvačka, v průběhu dobrodružství a šťastný konec, moc pěkná.

11.07.2019

Husité - Ve znamení kalicha Husité - Ve znamení kalicha Veronika Válková

Tako kniha je pěkná jako všechny ostatní, ale přišlo mi že Bára je hloupá a že ve vlastivědě nedávala vůbec pozor. Proto jenom 4.

18.11.2018 4 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Tenhle díl mám asi radši než ten první. I jako film. Byl asi více akčnější než ten první díl, ale těším se i na další díly.

30.10.2018

Harry Potter a Kameň mudrcov Harry Potter a Kameň mudrcov J. K. Rowling (p)

Harry Potter... Nejlepší kniha kterou jsem kdy četla. Film jsem viděla už dvakrát a nemyslím si že 15 je málo. Rozhodně si to přečtěte, je to super knížka. Jo a taky sledujte filmy.

30.10.2018

Překlep a Škraloup Překlep a Škraloup Tomáš S. Končinský

Krásnou knihu která je o entropii, která dostala cenu Magnesia Litera a která má nádherné ilustrace si každý oblíbí. Já jsem ji dostala k vysvědčení a už jsem ji přečetla dvakrát ale nemůžu donutit mamku, aby ji přečetla ona. Jinak je moc krásná.

Poznej báječné ženy Poznej báječné ženy Ellen Bailey

Tato kniha je nejnejnejkrásnější z těch, které jsem dosud četla. Je o zajímavých (a samozdřejmě báječných) ženách, které něco výjmečného nebo zajímavého prokázaly. Je v ní jejich život, a na druhé stránce jsou aktivity. Ženy mají různá povolání. Tato kniha je fakt dobrá. Rozhodně ji kupujte!!!♥️

Doktor Proktor a prdicí prášek Doktor Proktor a prdicí prášek Jo Nesbø

Další krásná knížka. Sice byla více pro kluky ale mě se moc líbila. : )

05.08.2018 5 z 5

Draci v hrnci chrlí nové nápady Draci v hrnci chrlí nové nápady Kamila Teslíková

Krásná kniha o receptech vařených, smažených i pečených. Recepty mají nádherné a roztomilé ilustrace a mě se hrozně líbí a proto dávám 5 hvězdiček. ♥️♥️

Diamantová sekera Diamantová sekera Jaroslav Tichý

Snad nejkrásnější kniha kterou jsem četla. Hrozně hezká!!!

Příběhy z neslavnýho života Příběhy z neslavnýho života Rachel Renée Russell

První díl Mimoňky! Samozřejmě že vím, jak to dopadne na konci.Rachel Renée Rusell je jedna z mých nejoblíbenějších autorů. Jinak moc krásná kniha. ♥️

05.08.2018 5 z 5

Šperky madam Castafiore Šperky madam Castafiore Hergé (p)

Zase další úžasný díl TinTinova dobrodružství. TinTin je hrozně zajímavý komiks a mě strašně baví. ÚŽASNÝ!!!

05.08.2018 5 z 5

První kroky na Měsíci První kroky na Měsíci Hergé (p)

Já mám moc ráda komiksy a TinTinova dobrodružství jsou prostě nejlepší ze všech. Čtu je pořád dokola. Hrozně se mi líbí i ty filmy co dávají v televizi. Prostě nej nej nej. ♥️

Ezopovy bajky Ezopovy bajky Ezop

Tato kniha s bajkami je moje nejoblíbenější. Čtu ji pořád dokola a nemůžu přestat. Ezop má fakticky moc zajímavé příběhy.

Dášeňka Dášeňka Karel Čapek

Krásná kniha od Karla Čapka. Povídání o pejskovi (spíš fence), jak zažívá tolika dobrodružství, dobrých i špatných chvílí, úrazů a vyléčení že bych je ani nespočítala. A ty fotky na konci byly taky krásné. Fakt moc povedená knížka.

Mikeš Mikeš Josef Lada

Toto je snad nejkrásnější kniha od Josefa Lady. Josef Lada má nádherné ilustrace a hlavně má výbornou fantazii. Když jsem byla ještě menší, předčítal mi to táta, ale teď si už čtu sama. Kocourek, kozel, čuník, ještě menší kocourek,... Prostě kniha kterou si všichni oblíbí.