Poznej báječné ženy

Poznej báječné ženy https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/385040/bmid_poznej-bajecne-zeny-iPK-385040.jpg 5 7 7

Každá stránka této knihy je plná ohromujících příběhů o nejvýznamnějších ženách historie i současnosti. Všichni kdo budou informace o životě těchto žen číst, do nich mohou i vstoupit - díky jedinečným aktivitám, úkolům podporujícím kreativitu, kvízům, námětům na kreslení a poutavým tématům k přemýšlení. Osobité ilustrace oživí každý z příběhů a čtenáři mohou objevovat pozoruhodné ženy z celého světa, různých profesí a rozličných talentů. Od letkyně Amelie Erhartové a dánské špiónky Brity Tottové přes skvělou architektku Zahu Hadid a tenistky Williamsovy až po mexickou malířku Fridu Kahlo. Na konci této knihy je prostor pro tvou vlastní dvojstranu. Tyto stránky ti také mohou posloužit k zamyšlení, proč jsi důležitá osoba. Odkud přicházíš? Kam jdeš? Čeho chceš dosáhnout? Ať už jsou tvé sny jakékoli, můžeš se zařadit mezi tyto neuvěřitelné osobnosti.... celý text

Literatura světová Pro ženy Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Grada

I am a wonder woman

amaenium
21.12.2021 5 z 5

Na knihu jsem narazila náhodou a po prolistování pár stránek jsem ji hned brala pro svou sestru. A jak se ukázalo, neodolala jsem a musela si knihu také přečíst - je úžasná! Nejenže se tu nachází velice pestrá škála úspěšných a inspirujících žen, ale ke každé je tématický úkol, jenž dokáže nově nabytou znalost ještě prohloubit. Kniha je opravdu skvělá a přemýšlím o koupi i pro sebe!

SonaH
04.07.2021 5 z 5

Nádherná kniha pro holky a ženy. Koupila jsem pro 7-miletou dcerku a přeci jen je pro trošku starší, ale četly jsme ji spolu, vysvetlovaly, povidaly o nich a googlovaly. Moc ji to bavilo a těší se na vyplňování úkolů, které jsou u každé z nich. Myslím, že ji to i v tomto věku dost obohatilo a motivovalo, i bych řekla určitým způsobem posílilo. Opravdu doporučuji!

Madli
05.08.2018 5 z 5

Tato kniha je nejnejnejkrásnější z těch, které jsem dosud četla. Je o zajímavých (a samozdřejmě báječných) ženách, které něco výjmečného nebo zajímavého prokázaly. Je v ní jejich život, a na druhé stránce jsou aktivity. Ženy mají různá povolání. Tato kniha je fakt dobrá. Rozhodně ji kupujte!!!♥️

Autorovy knížky

2018  100%Poznej báječné ženy