Poznej báječné ženy

Poznej báječné ženy https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/385040/bmid_poznej-bajecne-zeny-iPK-385040.jpg 5 7 3

Každá stránka této knihy je plná ohromujících příběhů o nejvýznamnějších ženách historie i současnosti. Všichni kdo budou informace o životě těchto žen číst, do nich mohou i vstoupit - díky jedinečným aktivitám, úkolům podporujícím kreativitu, kvízům, námětům na kreslení a poutavým tématům k přemýšlení. Osobité ilustrace oživí každý z příběhů a čtenáři mohou objevovat pozoruhodné ženy z celého světa, různých profesí a rozličných talentů. Od letkyně Amelie Erhartové a dánské špiónky Brity Tottové přes skvělou architektku Zahu Hadid a tenistky Williamsovy až po mexickou malířku Fridu Kahlo. Na konci této knihy je prostor pro tvou vlastní dvojstranu. Tyto stránky ti také mohou posloužit k zamyšlení, proč jsi důležitá osoba. Odkud přicházíš? Kam jdeš? Čeho chceš dosáhnout? Ať už jsou tvé sny jakékoli, můžeš se zařadit mezi tyto neuvěřitelné osobnosti.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Grada

I am a wonder woman

amaenium
amaenium
21.12.2021 5 z 5

Na knihu jsem narazila náhodou a po prolistování pár stránek jsem ji hned brala pro svou sestru. A jak se ukázalo, neodolala jsem a musela si knihu také přečíst - je úžasná! Nejenže se tu nachází velice pestrá škála úspěšných a inspirujících žen, ale ke každé je tématický úkol, jenž dokáže nově nabytou znalost ještě prohloubit. Kniha je opravdu skvělá a přemýšlím o koupi i pro sebe!

SonaH
SonaH
04.07.2021 5 z 5

Nádherná kniha pro holky a ženy. Koupila jsem pro 7-miletou dcerku a přeci jen je pro trošku starší, ale četly jsme ji spolu, vysvetlovaly, povidaly o nich a googlovaly. Moc ji to bavilo a těší se na vyplňování úkolů, které jsou u každé z nich. Myslím, že ji to i v tomto věku dost obohatilo a motivovalo, i bych řekla určitým způsobem posílilo. Opravdu doporučuji!

Madli
Madli
05.08.2018 5 z 5

Tato kniha je nejnejnejkrásnější z těch, které jsem dosud četla. Je o zajímavých (a samozdřejmě báječných) ženách, které něco výjmečného nebo zajímavého prokázaly. Je v ní jejich život, a na druhé stránce jsou aktivity. Ženy mají různá povolání. Tato kniha je fakt dobrá. Rozhodně ji kupujte!!!♥️

Autorovy knížky

2018  100%Poznej báječné ženy

Kniha Poznej báječné ženy je v