Madli Madli komentáře u knih

Lotta z Rošťácké uličky Lotta z Rošťácké uličky Astrid Lindgren

Lotta je jedna z nejkrásnějších knih, které jsem dostala k vánocům. Přečetla jsem ji hned a nestačila jsem si z toho něco zapamatovat, ale je to moc hezká kniha. Dávám 5 hvězdiček!! : )

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Děti z Bullerbynu jme četli ve škole a moc se mi ta knížka líbila. Pak jsem si ji přivezla z chaty a znovu ji přečetla. Byla to moc povedená kniha a proto dávám 5 hvězdiček. Stokrát DOPORUČUJI!!!!!

Knížka o zvířatech 2 Knížka o zvířatech 2 Dana Raunerová

Moc hezké básničky o zvířatech. Dana Raunerová je moc dobrá básničkářka jako třeba Jiří Žáček nebo Jiří Trnka. Fakt moc hezká kniha. DOPORUČUJI!!!! : )

05.08.2018 5 z 5

Tajemství, záhady, rekordy v přírodě Tajemství, záhady, rekordy v přírodě kolektiv autorů

Moc hezká knížka o přírodě a o zvířatech. Když chci něco zjistit podívám se do ní a už vím. Ráda se do ní budu vracet.♥️

04.08.2018 5 z 5

Malý miliardář Malý miliardář David Walliams

Knížka byla moc hezká, ale nevím jak ten jeho tatínek může vydělávat tolik peněz jen za toaleťák namočený do vody. Ale knížka byla suprčupr!!!

04.08.2018 5 z 5

Krysburger Krysburger David Walliams

Sice trochu drsná ale moc hezká kniha. Davida Walliamse mám hodně ráda!

02.08.2018 5 z 5

Paní Láryfáry Paní Láryfáry Betty MacDonald

Moc se mi tato kniha líbí. Hlavně to, jakým způsobem ty děti léčí. Je to hodně povedená kniha!!

02.08.2018 5 z 5

Za Marie Terezie: Zamilovaný dragoun Za Marie Terezie: Zamilovaný dragoun Veronika Válková

Krásná kniha a moc se mi líbí. Přečtu i další díly.

01.08.2018 5 z 5