maanba maanba komentáře u knih

Selekce Selekce Kiera Cass

Celá tato série se mi moc líbila. První díl byl za mě nejlepší, Elita už nebyla tak zajímavá, ale dala mi mnoho očekávání do další knihy, která byla perfektním zakončením série o Americe. Dcera a Koruna mě nenadchly tak jako předešlé díly, ale i tak jsou to nádherné knížky a doufám, že autorka ještě něco hezkého napíše. :)

11.07.2018 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Z celé série Dvorů je tenhle díl pro mě ten nejlepší. Sice se to nějakou dobu táhlo, ale pak se stala jedna událost a už bylo těžší knihu odložit. Připadá mi, že v tomhle dílu bylo nejvíce romantiky a napětí, právě proto jsem si tenhle díl nejvíce oblíbila. :)

Siréna Siréna Kiera Cass

Všichni tvrdí, že tato knížka se Kieře nepovedla. BLBOST! Je krásná a jsem ráda, že jsem ji vzala do ruky, vřele doporučuji :)

05.07.2018 5 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Jako závěrečný díl série knih je Dvůr křídel a zmaru dokonalý. Na konci jsem brečela, což potřebuji ke každé sérii knih, jinak by u mě neobstála. Celou sérii naprosto doporučuji, Sarah J. Maas si zaslouží ocenění za psaní knih. Miluji její styl psaní i příběhy, které píše. Prosím přečtěte si tuhle sérii, jinak toho budete litovat. :)

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Tenhle komentář píšu už když mám přečtené i ostatní díly, a proto za mě je toto ten nejslabší díl. Ale hlavní body, které u prvních dílů sériích vyžaduji tato kniha splňuje. Autorka mě dokonale připoutala k ději knížky, konec mě dokázal přinutit, abych si přečetla i ostatní díly a hlavní hrdinka mi hned od začátku přirostla k srdci. Takže rozhodně doporučuji. :)

23.06.2019 4 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Bombastická kniha! Skvělý začátek celé série. Hned na začátku jsem nemohla od knihy odtrhnou oči. Celaena je dívka, kterou by chtěla být každá holka v reálném životě. (Nebo aspoň já.) Už mám přečtené i nějaké další díly, jen jsem se na jednom teď zasekla, ale to nevadí i navzdory překážkám celou sérii rozhodně dočtu! :)

Krutý princ Krutý princ Holly Black

Zajímavý začátek celé série, ale doufám, že ostatní díly budou lepší. Není to úplně ta nejlepší kniha pod sluncem, ale další díl si přečtu. Nebudu chvátat, protože mám doma i lepší začátky sériích, ale chci si další díly přečíst. :)

23.06.2019 4 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Nevím...Každá kniha je něčím zajímavá a to i tahle. Autorka má krásnou představivost, ale za mě jí neumí přenést na papír. Kniha má přes tři sta stránek a nic moc se toho neděje. Nevím jak u jiných čtenářů, ale mě musí autor připoutat k ději hned v první knize a je jedno jestli na desáté, padesáté nebo sté stránce, prostě musí. A proto mi je líto tuhle sérii nedočíst, ale asi se časem k ní možná vrátím a dám jí druhou šanci. :)

23.06.2019 3 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Tato knížka nebyla špatná, ale já jsem udělala chybu v tom, že jsem nejdříve viděla film a potom četla knihu, takže jsem si knížku moc neužila. Proto se prosím poučte i vy z mé chyby a nejdřív si přečtěte knihu a pak se koukněte na film. Jinak mi moc nesedlo psaní autorky, ale knížka je hezká, proto za mě tři hvězdičky. :)

15.08.2018 3 z 5