M.V.Z. M.V.Z. komentáře u knih

Aliance Aliance Veronica Roth

I závěrečný díl nezklamal. Zajímavé a poutavé čtení až do konce. Čekala jsem trochu jiný konec, přesto se mi tato trilogie moc líbila a určitě ji doporučuji :-)

07.08.2014 5 z 5

Rezistencia Rezistencia Veronica Roth

Druhý díl začal tam, kde ten první skončil, jako by to byla jedna kniha. Ani druhý díl neztratil nic ze své kvality. Čtivě a zajímavě napsané. Moc se mi to líbilo

07.08.2014 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Pro mě opravdu skvělá kniha. Čtivě napsaná, zajímavý příběh. Je to srovnávané s HG, ale mi osobně se tato kniha líbila více. HG mi přišly někdy až moc přehnané. Už mám doma další 2 díly a moc se na ně těším.

22.07.2014 5 z 5

Spi, děťátko, spi Spi, děťátko, spi Carin Gerhardsen

ani 3. díl série nezklamal. Výborě a čtivě napsaný. Už se těším a další díl.

09.07.2014 5 z 5

Máma, táta, děti Máma, táta, děti Carin Gerhardsen

Další díl této série je napsaný v hodně podobném stylu jako ten první. Zajímavá zápletka. Už se těším na třetí díl.

14.06.2014 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Knížka se mi hodně líbila. Zajímavé je vyprávnění z pohledů obou hlavních postav. Většina píše, že kniha má nudný začátek, mě bavila od samého začátku. Jen ten závěr je trochu překombinovaný, ale moc dobře se to četlo. Určitě doporučuji :-)

16.05.2014 5 z 5

Heatová a vlna žáru Heatová a vlna žáru Richard Castle

Celkem slušná detektivka. Je dobře napsaná. Je to jako předloha k seriálu.

30.04.2014 4 z 5

Hvězdy pro duši Hvězdy pro duši Bruno Ferrero

Je to příjemné oddychové čtení. Příběhy jsou mnohdy zajímavé a pravdivé. Je to výborné k zamyšlení.

05.03.2014 4 z 5

Nechte ďábla spát Nechte ďábla spát John Verdon

vražedná čísla byla kniha, kterou jsem přečetla jedním dechem a byla skvělá. Zavři oči už bylo slabší, a toto jsem ani nedočetla :-)

27.02.2014 1 z 5

Skrýš Skrýš Johan Theorin

Kniha se mi moc líbila. Je čtivě napsaná. V některých chvílích i napínavá. Zajímavý příběh. Jen mě trochu zklamal konec - dle mě nebyl dohraný.

21.02.2014 5 z 5

Tak už spi Tak už spi Helen Walsh

Kniha je velmi zajímavě napsaná. Někdy je sice hlavní hrdinka moc přecitlivělá, ale to asi novopečené maminky jsou. Určitě doporučuji maminkám jako zajímavě čtivo.

10.02.2014 4 z 5

Monument 14 Monument 14 Emmy Laybourne

Mě tato kniha zase tak moc nenadchla. Řekla bych, že autorka chvílemi nevěděla o čem má psát. Kniha se mi začala líbit až na konci (asi posledních 30 stránek).

12.01.2014 2 z 5

Potok stínů Potok stínů Joy Fielding

Už jsem četla pár knih této autorky a tato byla napsána trochu jinak, přesto čtivě. Někdy bych řekla, až moc krve a mrtvol, ale nebyla špatná.

12.01.2014 4 z 5

Agatha Raisinová a vražedná setba Agatha Raisinová a vražedná setba M. C. Beaton (p)

Další vyřešený případ Agathy Raisinové. Je to třetí kniha této hrdinky, knihy jsou si hodně podobné. Je to takové klidové čteníčko. Oddychovka, ale není to špatně napsané.

22.12.2013 3 z 5

Retro ČS Retro ČS Michal Petrov

knížka byla pěkně zpracovaná. Ale jelikož jsem o něco mladší ročník, tak pro mě to bylo moc velké retro :-). Spoustu věcí si vůbec nepamatuji.

13.12.2013 4 z 5

Chyť mě Chyť mě Lisa Gardner

první třetina knihy je taková vláčná, roztahaná, ale potom se to rozjede a je to moc dobré čtení. Konec je napínavý a zajímavý.

09.12.2013 4 z 5

Úkryt Úkryt Lisa Gardner

Dobrá knížka, určitě se pustím i do jiné knihy této autorky. Jen konec mě trošku zklamal.

23.11.2013 4 z 5

Odpočívej v pokoji Odpočívej v pokoji Sofie Sarenbrant

Předchozí 2 knihy jsem nečetla, ale tato detektivka nebyla špatná. Je velmi pěkně napsaná. Autorka popisuje u některých pasáží danou situaci z pohledu více lidí. Není to žádný super trhák, ale určitě to stojí za přečtení. Mi se kniha moc líbila.

25.10.2013 4 z 5

Perníková chaloupka Perníková chaloupka Carin Gerhardsen

Zajímavá detektivka. Moc dobře napsaná. Je to taková příjemná oddychovka. Závěr mě překvapil. Taky mě mrzí, že tam rozjely Petřino vyšetřování a pak to nijak neukončili, jen že DNA souhlasí s některými znásilněními a to bylo vše. Už se těším na další díl.

16.10.2013 5 z 5

Poklady klasické české kuchyně aneb Jak to ta babička tenkrát vařila Poklady klasické české kuchyně aneb Jak to ta babička tenkrát vařila Roman Vaněk

Spoustu super receptů. Každý si vybere to svoje. I česká kuchyně může být zajímavá.

10.10.2013 5 z 5