Luxiee Axony Luxiee Axony komentáře u knih

O myších a lidech O myších a lidech John Steinbeck

Kniha je opravdu velice jednoduchá na čtení. Je také velmi krátká. Přestože nejsem fanouškem prostředí, o kterém kniha vypráví, příběh se mi velice líbil. Doporučuji.

05.03.2013 4 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Knihu jsem přečetla už na 1. stupni základní školy celou a to vícekrát. Po shlédnutí filmu mne toto dílo zaujalo ještě víc. Úžasná kniha a úžasné filmové zpracování!

26.02.2013 5 z 5

Pusinka Pusinka Karel Žilák

Kniha je velmi jednoduchá na čtení. Měla jsem ji přečtenou téměř za 1 den. Ovšem nepatří mezi mé nejoblíbenější knihy s drogovou tematikou.

26.02.2013 3 z 5

Dekameron Dekameron Giovanni Boccaccio

Přestože historické romány nepatří k mým oblíbeným, musím říci, že kniha je opravdu velice zajímavá a může být přínosem každému čtenáři.

26.02.2013 3 z 5

Povídky z jedné kapsy Povídky z jedné kapsy Karel Čapek

Kniha je velmi jednoduchá na čtení. Povídky jsou krátké a zajímavé.

26.02.2013 4 z 5

Želary Želary Květa Legátová (p)

Také jsem se v knize celkem ztrácela.

26.02.2013

Přestože mne Egypt v dějepise vůbec nebavil a nezajímal, knihu jsem přečetla. Zdá se až nemožné, jak jsem se do ní "zažrala".

09.02.2013 4 z 5

Vybíjená Vybíjená Michal Viewegh

V knize se setkáváme s typickým čtivým stylem Michala Viewegha, kniha se mi velice líbila a hodně jsem se u ní nasmála.

08.02.2013 5 z 5

Báječná léta s Klausem Báječná léta s Klausem Michal Viewegh

Kniha se mi velice líbila, ale myslím si, předchozí díl byl o trochu lepší. Bohužel politické události, které se v knize vyskytují, se odehrály v době, kdy jsem je nevnímala. Tudíž jsem si musela doplnit politické souvislosti, abych knize porozuměla.

08.02.2013 4 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Jednoznačně jedna z nejlepších knih, která se zabývá drogovou tématikou. Kniha je o to zajímavější, že vychází ze skutečných zážitků. Doporučuji shlédnout i film, který stejně jako kniha, patří mezi nejlepší filmy s drogovou tematikou.

29.01.2013 5 z 5

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Upírská tématika hlavně v podobě Vampýrské akademii se mi velice líbila. Pro ty, kteří mají rádi tajemno, mohu jedině doporučit.

Báječná léta pod psa Báječná léta pod psa Michal Viewegh

Knihy od pana Viewegha se mi velice líbí. Obzvláště tématika knih. Báječná léta pod psa patří mezi mé oblíbené knihy a mohu jedině doporučit.

29.01.2013

Je pravda, že když jsem kupovala tuto knihu, očekávala jsem trochu jiný příběh. Ovšem po přečtení knihy jsem byla spokojená. Těším se na další knihy od pana Raggse :)