lusitta05 lusitta05 komentáře u knih

Všechno o lásce Všechno o lásce Stephanie Laurens (p)

Fajn oddychovka,super som sa odreagovala. Takéto príbehy nesklamú.

30.12.2022 4 z 5

Tajná láska Tajná láska Stephanie Laurens (p)

Toto bolo celkom fajn, páčilo sa mi to viac ako minulý príbeh.

25.12.2022 4 z 5

Démon touhy Démon touhy Stephanie Laurens (p)

Chcela by som vidieť takého trpezlivého chlapa. Ako už bolo spomenuté,plno nekonečných kecov, než sme sa konečne dostali nakoniec. To zdĺhavé vyšetrovanie by uspalo aj koňa. Veľmi nudné, až na pár výnimiek.

18.12.2022 3 z 5

Svůdná čarodějka Svůdná čarodějka Stephanie Laurens (p)

Vždy si rada prečítam takúto romantiku, trošku viac erotických scén, ale príbeh celkom fajn.

16.12.2022 3 z 5

Grace, moje spása Grace, moje spása Melanie Moreland

Ja som s takouto romantikou úplne spokojná. Krásny príbeh.

08.12.2022 5 z 5

Svatba o Vánocích Svatba o Vánocích Melanie Moreland

Krásne a krátke, ale super. Idem na Grace. :)

02.12.2022 5 z 5

Hrad ve Skotsku Hrad ve Skotsku Julie Caplin

Také príjemné čítanie so šťastným koncom. A že to bolo práve v období Vianoc,tak to už bola len čerešnička.

30.11.2022 4 z 5

Čo k tebe cítim Čo k tebe cítim Marie Force

Jednoduché, ľahké čítanie,ale také príjemné,bolo to fajn.

24.11.2022 4 z 5

Vše, co k tobě cítím Vše, co k tobě cítím Nora Welling

Tak som strávila veľmi kľudnú nedeľu s touto príjemnou knihou. Príbeh fajn a Damián a Linda boli super. Tiež mam radšej príbehy so zrelšími postavami, než z prostredia vysokej školy. Ja som spokojná.

20.11.2022 4 z 5

Odkaz Odkaz Elle Kennedy

Bolo to fajn,ani nemám čo dodať.

14.11.2022 5 z 5

Dej šanci mně Dej šanci mně Whitney G. (p)

V polovici som chcela knihu odložiť, lebo ma fakt prestala baviť. Ale nakoniec som to nevzdala a dočkala sa sladkého konca. Nebolo to úplne skvelé,ale bolo to dobré.

02.11.2022 4 z 5

Po západu slunce Po západu slunce Linda Howard (p)

Bolo to veľmi fajn,autorku mám rada,ja som spokojná.

27.10.2022 4 z 5

Ramsay Ramsay Mia Sheridan

Áno,bol to vyložene emocionálne ladený príbeh, ale tentokrát ma až tak nedostal. Nie som úplne spokojná, ale Brogan sa mi páčil.

23.10.2022 3 z 5

Polib mi dortík Polib mi dortík Helena Hunting

Jeej,toto bolo také pekné, príjemné a veľmi som si to užila. Romantický a krásny príbeh.

14.10.2022 5 z 5

Fake Fake Kylie Scott

Taký milý, jednoduchý romantický príbeh, na oddych môže byť. Žiadne veľké drámy, ani zápletka bohvieaká, ale dobre sa to čítalo, ja som sa nenudila.

12.10.2022 4 z 5

Zeb Zeb Jay Crownover

Ja nie som až tak úplne spokojná,to vykanie zo začiatku bolo otrasné. Potom už to odsýpalo, príbeh naozaj pekný a Zeb bol super.

11.10.2022 4 z 5

Začiatok niečoho dobrého Začiatok niečoho dobrého Jennifer Probst

Toto bolo super a znova som sa presvedčila, že J. Probstová skvelo píše, a prekladateľka urobila výbornú prácu. Ja som úplne spokojná.

30.09.2022 5 z 5

Skandální titulky Skandální titulky L. J. Shen

Tak túto rozprávku som si skvele užila. Vtipné, zábavné, paráda.

25.09.2022 5 z 5

Hejno havranů Hejno havranů Kate Stewart

No ani ja sa zatiaľ nevyjadrujem k hodnoteniu, ale pretože takéto knihy môžem, idem hneď na druhý diel.

31.08.2022 4 z 5

Exodus Exodus Kate Stewart

Skoro obyčajný príbeh strhujúco napísaný. Bolo to srdcervúce, napäté a veľmi emotívne. Síce by som pár strán ubrala, lebo chvíľami to strácalo grády, ale bolo to super. A ak má byť tretí diel, rada si ho vychutnám.

31.08.2022 5 z 5