lucka1998 Online lucka1998 komentáře u knih

Návrat z nicoty Návrat z nicoty Martin Pistorius

Velmi strhující příběh chlapce, který se nikdy nevzdal. Věci které se člověk dočte v této knize s ním určitě otřesou. Konec tohoto příběhu je přímo pohádkový.

26.10.2020 5 z 5

Dr. House: pravda a mýty o netradičních lékařských metodách v populárním seriálu Dr. House: pravda a mýty o netradičních lékařských metodách v populárním seriálu Andrew Holtz

Kniha která ukazuje rozdíly mezi seriálem a realitou. Od vyšetřování pacienta lékařem, přes nemoci, po vedení nemocnice. Informace jsou zajímavé, ale kniha se mi těžko četla, nebyla napsaná čtivě. I když jsem se na knihu těšila, už se ke knize určitě nevrátím.

26.10.2020 2 z 5

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

Na tento díl jsem se moc těšila, mám ráda vztah učitel - student. Moc se mi kniha líbila, více než předchozí díly. V knize bylo více zvratů a situací kdy člověk musel číst a číst, aby věděl jak to celé dopadne. Z mého pohledu povedená kniha od začátku do konce.

25.10.2020 5 z 5

Z Nového zélandu přes Havaj do Austrálie: Za přírodnými krásami Oceánie Z Nového zélandu přes Havaj do Austrálie: Za přírodnými krásami Oceánie Leoš Šimánek

Autor je na poznávací cestě se svojí rodinou, hojně zde popisuje krásy přírody, fotky potvrzují jeho nadšené vyprávění.

22.10.2020 4 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Sawyer mi od začátku neseděla, ale čím více jsem se blížila ke konci knihy, tím více jsem s ní soucítila a nakonec mi i přišla fajn. Další fajn kniha, dalším dílem se dozvídáme další a další podrobnosti o této skupince mladých lidí. Těším se na další díl.

22.10.2020 4 z 5

Žirafa na pondělí - Ze zápisníku ředitele zoo Žirafa na pondělí - Ze zápisníku ředitele zoo Miroslav Bobek

Knihu jsem si koupila kvůli čtenářské výzvě a udělala jsem dobře, krátké sloupky z různých kontinentů o různých zvířatech, o jejich záchraně. Výborná kniha

Sexy hoteliér Sexy hoteliér Alice Clayton

Všechny 3 díly byly krásně napsané, příběh ubíhá, navíc je zasazen do moc krásného prostředí. Za mě super.

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

I druhý díl je čtivě na psaný, příběh je sice podobný jako předchozí díl, ale vůbec to nevadí, příběhu to neubírá. Z jiného pohledu sledujeme pokračování příběhu party mladých lidí.

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Zajímavý příběh, který popisuje vyrovnání se mladých lidí s minulostí, na kterou by nejraději zapomněli. Sice je příběh předvídatelný, ale kniha se dobře čte, příběh se odvíjí a nelze se od knihy odtrhnout. Taková pohádka pro ženy, těším se na další díly.

Druhý dech a Ďábel strážný Druhý dech a Ďábel strážný Philippe Pozzo di Borgo

Film Nedotknutelní (2011) je jeden z nejlepších filmů, proto jsem si nadšeně koupila tuto knihu, která pro mě osobně byla bohužel zklamáním. Styl psaní se mi nelíbil.
Toto je jedna z mála knih, co jsem četla, a musím říct, že film se mi líbil 100x více než kniha.

06.10.2020 3 z 5

Umění závodit v dešti Umění závodit v dešti Garth Stein

Popis života rodiny psem, výborný a dojemný příběh který určitě zaujme. Enzo popisuje život svého pána, a následný boj svého pána o dceru. Kniha je výborná k zamyšlení...
Bude se líbit i lidem kteří se zajímají o auta a o automobilové závody. Doporučuji, ke knize se určitě vrátím.

06.10.2020 5 z 5

Zvěrolékař na cestách Zvěrolékař na cestách Jonathan Cranston

Čtivě napsaná kniha, rozdělena do povídek dle ošetřovaného zvířete. Pokud má člověk rád zvířata, určitě doporučuji přečíst, je plná informací o životě a ochraně zvířat.
U kapitoly o nosorožcích ukápla slza nad krutostí lidí, nad tím co jsou schopni udělat pro peníze.
Ke knize se vrátím a určitě doporučuji!

30.09.2020 5 z 5

Šaty z duhy Šaty z duhy Jarmila Pospíšilová

Kniha která se čte sama, o ženě ktera měla na svých bedrech daleko více než mohla unést, a nakonec , tak jak to u nás žen bývá vše zvládne. Doporučuji

20.09.2020 5 z 5

Božská potvora Božská potvora Christina Lauren

Knihy jsou špatně vydané, tato kniha "je označována" jako 2,5 díl. Škoda že nevyšly postupně, asi by to bylo lepší, ale kniha se mi jako doplnění příběhu líbila.

29.07.2020 4 z 5

Pokračování Dexterových příběhů Pokračování Dexterových příběhů Romana Skálová

Vtipná a místy i poučná knížka, vyprávěna bulíkem. Kniha obsahuje popisy dne pejska, trefné postřehy i "psí slangové výrazy" :)

27.07.2020 5 z 5

Kontrakt 2 Kontrakt 2 Melanie Moreland

Kniha se mi moc líbila. Dává naději a ukazuje, že když člověk chce, tak může.
Moc jsem Richardovi fandila, aby se znovu našel a bojoval...

03.07.2020 5 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Kniha byla výborná, vtipná a čtivá. Moc se mi líbila, vnitřní pochody a rady chlapa byly úžasné!

26.06.2020 5 z 5

Z deníku dočaskářky – Ten pes je chuligán! Z deníku dočaskářky – Ten pes je chuligán! Olga Minaříková

Kniha se snaží vtipnou formou zachytit těžký život pejsků i dočaskářky. Smekám před lidma, co nabízí dočasný domov pejskům, i když jak v této knize vidíme, že to vůbec nemají lehké...

08.06.2020 5 z 5

Pes Jejího Veličenstva a jeho mise Pes Jejího Veličenstva a jeho mise David Michie

Skvělá odpočinková kniha, líbí se mi vztah Nelsona (psího vypravěče) a jeho "rádce životem" Winstona. Tuto knihu by si mělo přečíst více lidí, ne jen kvůli humorným situacím, ale i kvůli poselstvím tohoto příběhu.

06.06.2020 5 z 5

Veterinářka Veterinářka Gillian Hick

výborná vtipná kniha k zamyšlení

02.04.2020 5 z 5