lucin_a lucin_a komentáře u knih

Skryté nebezpečí zdravých potravin Skryté nebezpečí zdravých potravin Steven R. Gundry

Doslova BOMBA! Otázkou zůstáva, opravdu je tohle konečně poslední kniha, která přichází s kompletním řešením na léčbu nemocí? Každý půl rok vyjde nějaká kniha, která zhejtuje přístupy těch ostatních. Doufám, že se již brzy někdo pokusí napsat ještě více vylepšenou knihu než je tato, kde budeme všichni nuceni pro jistotu vůbec raději nic nejíst, ale jenom pít vodu z pramenů.

19.08.2019 5 z 5

Hacknutá čeština Hacknutá čeština Martin Kavka

Použiji výraz z této knihy, kterou shrnu svůj názor na ni.
“ Vatabanka - úložiště zbytečných dat. “

02.04.2019 2 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Zklamání roku 2017.

25.08.2017 3 z 5

Pryč s cukrem! Pryč s cukrem! Tori Haschka

Vše super, ALE název "Pryč s cukrem" asi není myšlené doslova, v receptech na dezerty se cukr přidává.

24.07.2017 3 z 5

Zdravě bez hladovění Zdravě bez hladovění Joe Colella

Doporučuji všem, co chtějí se svým zdravím opravdu něco udělat. Veliké mínus dávám autorovy za to, že uvádí ingredience k jídlům "hrníčkovou metodou". Nevhodné použití i k odměření zeleniny apod. Např. 1/2 hrníčku špenátu, 1/4 hrníčku jahod. Suroviny jsem si musela přepočítat podle uvedených kJ hodnot na gramy.

10.07.2017 5 z 5

Poslední Poslední Alexandra Oliva

Příběh mě velmi nadchnul, hlavně svojí jedinečností - námět, styl vyprávění, fikce vs. realita.
Fandím spisovatelce, dle mého názoru si nálepku "bestseller" zaslouží.

25.04.2017 5 z 5

Váš osobní StartUp: Připravte se na budoucnost, investujte do sebe, změňte svou kariéru Váš osobní StartUp: Připravte se na budoucnost, investujte do sebe, změňte svou kariéru Ben Casnocha

Pro ty, co nevedi, jakym smerem se v kariere vydat.

27.11.2016 4 z 5

Co vám výživoví poradci neříkají? (Protože to nevědí) Co vám výživoví poradci neříkají? (Protože to nevědí) Pavel Walek

Ucelený přehled o aktuálních otázkách ke správné výživě. Rozhodně přínosné, doporučuji především těm, kterým se nedaří zhubnout.

13.11.2016 5 z 5

Sladký život bez cukru Sladký život bez cukru Sarah Wilson

Za mě nejlepší kniha věnovaná problematice stravování bez cukru a jeho zdravé náhražky při vaření a pečení.

16.10.2016 5 z 5

Konec finančních negramotů v Čechách aneb Staré pravdy nerezaví Konec finančních negramotů v Čechách aneb Staré pravdy nerezaví Patrik Nacher

Kniha pro širokou veřejnost, bez předchozích odbornějších znalostí z oblasti ekonomie a ekonomiky.

14.08.2016 4 z 5

Lekce z lásky Lekce z lásky Alain De Botton

Páni, tleskám autorovi, tohle napsat ve 23 letech... Brilantní spojení všeho co doposud zažil, vyčetl, zjistil...

25.06.2016 4 z 5

Pro všechny nepořádné, materialisty a sběratele věcí.

16.05.2016 5 z 5

Vydělávejte svými nápady Vydělávejte svými nápady Alexander Osterwalder

Hezky zpracovaná kniha, která mi ale nic nového nepředala. O tuto problematiku se zajímám, ale možná ne až tak hluboko, abych z knihy mohla čerpat.

16.05.2016 3 z 5

Polibte tu žábu! Polibte tu žábu! Brian Tracy

Inspirativní čtení, zamyšlení se nad svými negativními myšlenkovými pochody. Doporučuji :)

11.04.2016 5 z 5

Body Book Body Book Cameron Diaz

Komplexní průvodce ženského těla.

09.03.2016 5 z 5

250 zákonů lásky 250 zákonů lásky Petr Casanova

o lásce.. celistvě.. přehledně.. tzv. kompletní průvodce

29.08.2015 5 z 5

Umění být hodný Umění být hodný Stefan Einhorn

V knize autor pokládá otázky hodné zamyšlení... široký záběr pohledu na svět...

29.08.2015 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Kniha se četla velmi dobře, ke konci jsem očekávala více emocí z mé strany, proto si u mě Hvězdy zasloužily průměrné hodnocení.

Pokud bych měla hodnotit i knihu, jako takovou, tak by bylo vhodnější menší písmo a menší mezery řádkování, tímto vznikly zbytečné stránky navíc.

06.12.2014 3 z 5

Kniha zaujala, rozhodně se těším až uvidím film. Nicméně v této době mě téma války a jaderných zbraní nepřijde extra k popukání.

07.09.2014 3 z 5

Trhák aneb 21 kapitol o vašem mozku Trhák aneb 21 kapitol o vašem mozku Jiří Vokáč Čmolík

Kniha obsahuje velmi zajímavé a podnětné kapitoly o našem mozku, ALE většina informací není dostatečně popsána a vysvětlena hlouběji, jak by si toto téma vyžadovalo. V průběhu čtení narazíte, že detailnější pokračování je na webu. Autor asi pomýšlí na to, že při čtení budete sjíždět jeho web. Moje očekávání od knihy bylo větší než ve skutečnosti, celkově mě autor zklamal.

11.08.2014 3 z 5