Zdravě bez hladovění

Zdravě bez hladovění https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/319170/bmid_zdrave-bez-hladoveni-Lz2-319170.jpg 5 9 5

Trpěli jste na dietě hlady, ničili se do úmoru v tělocvičně nebo se stravovali zdánlivě zdravě, ale přesto se vám nedařilo trvale zhubnout a cítili jste se neustále vyčerpaně? Přední odborník na stravování J. Colella v této knize ukazuje, jak se zbavit nadbytečných kil a úbytek si udržet, aniž byste měli hlad.

Literatura světová Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , Esence

The Appetite Solution , 2014

Ennie
14.08.2021

Po knize jsem sáhla s tím, že si chci rozšířit obzory ohledně stravy/potravin. Kniha je čtivě napsaná. Nemůžu však hodnotit hubnoucí/stravovací plány, poněvadž jsem si už našla své stravovací návyky, které mi jakžtakž vyhovují a průběžně se tak nějak ještě vystříbřují. Ale věřím, že člověk zde nalezne dost tipů :)

Aghatte
20.01.2021 5 z 5

Krásná knížka jako taková (Esence je zárukou krásných knih), už sama o sobě je potěšením.
Dá se teď koupit za pár kaček, koho trápí dané téma, doporučuji koupit. Neprohloupíte. Nebo věnujte jako velmi pěkný dárek.

lenkaBajza
28.08.2017 5 z 5

Dle mého názoru konečně kniha o redukci váhy, která obsahuje vše co by taková kniha obsahovat měla. Od teorie včetně náhrad za některé "nezdravé" suroviny, přes ukázkový jídelníček (všude rozepsané obsahy cukru, bílkoviny apod.) až po ukázky cvičení a několik málo receptů. Super, líbí se mi:-)

lucin_a
10.07.2017 5 z 5

Doporučuji všem, co chtějí se svým zdravím opravdu něco udělat. Veliké mínus dávám autorovy za to, že uvádí ingredience k jídlům "hrníčkovou metodou". Nevhodné použití i k odměření zeleniny apod. Např. 1/2 hrníčku špenátu, 1/4 hrníčku jahod. Suroviny jsem si musela přepočítat podle uvedených kJ hodnot na gramy.

alnahu
19.04.2017 5 z 5

Tak toto je docela zajímavá kniha, půjčila jsem si ji v knihovně a našla v ní spousty rad ,jak zhubnout bez pocitu hladu a vyhnout se jo-jo efektu.

Joe Colella
americká
2017  91%Zdravě bez hladovění
2016  0%Zmena apetítu

Kniha Zdravě bez hladovění je v