luciefeix luciefeix komentáře u knih

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

kniha mě velice chytla a nepustila :)

01.08.2017 5 z 5

Koho miluješ Koho miluješ Jennifer Weiner

Příběh se odehrává přes 20let a mi vidíme jak hrdinové rostou a mění se . Andy byl celou dobu zakřiknutý a nevýrazný a Rachel mi taky úplně dvakrát sympatická nebyla . Nelíbilo se mi její chování . Líbilo se mi jak se vždy potkali ale každý zrovna v tu chvíli byl v jiném životním rozpoložení .

23.07.2017 3 z 5

Čistá láska Čistá láska Jana Benková

Trochu slabší kniha . Neměla tak hluboký příběh a hrdinku jako jsem od Jany zvyklá . Příběh cukrárny dobrý ale chybělo mi tam více vykreslení detailů a věcí okolo . Jak okolo souseda tak i kolem Romana .

23.07.2017 3 z 5

Láska po francouzsku Láska po francouzsku Fiona Valpy

Knihu jsem dostala jako bonus k nákupu od baronetu sama bych si ji nekoupila . Celé to bylo o ničem a nebavilo mě to . Tajemství se dozvídáme na konci a nic moc rozvinuté . Láska mezi hrdiny také ne . Spíše tlachání o vinici .

23.07.2017 2 z 5

Sotva dýchám Sotva dýchám Rebecca Donovan

čekala jsem více , stále fnukání kecy ale nemluví pořádně s nikým , hledání sama sebe a nemůže se najít

20.07.2017 3 z 5

Já a on Já a on Táňa Keleová-Vasilková

skvělí příběh který popisuje 20 let jednoho páru a ukazuje jak přesně to v manželství v 90% funguje

15.07.2017 5 z 5

Nahlížení: Podivný začátek Nahlížení: Podivný začátek Dana Zahoříková

takové o ničem , námět dobrý ale nic moc dobře nevykresleno a celým příběhem proplujeme a bum už sme na konci

15.07.2017 2 z 5

Bude to dobrý rok Bude to dobrý rok Lucy Diamond (p)

Příjemný příběh který propojuje osudy tří žen a každá získá sílu a odhodlání změnit svůj život . Za mě příjemná oddechovka.

08.07.2017 4 z 5

Mstitelky Mstitelky Fern Michaels (p)

Kniha mi přišla trochu přehnaná v tom že toto vše zorganizovat by nebylo možné . Ano peníze jsou vše ale aby jim prošlo toto vše a nikdo na to nepřišel mi přijde blbost . Do dalšího dílu nepůjdu . Podle goodreads to má hlavně 22dílů a u nás vyšli pouze tři .

08.07.2017 3 z 5

Pod hvězdou bláznů Pod hvězdou bláznů Jarmila Pospíšilová

Průměrný příběh kde se ukáže jak se vše dokáže za jeden den zkomplikovat a všechno není tak idilické jak si vysníme

08.07.2017 3 z 5

Hodné holky Hodné holky Sara Shepard

na to jak autorku miluji tak toto mě zklamalo a musela jsem se nutit ke čtení

08.07.2017 2 z 5

Oko za oko Oko za oko Jenny Han

Kniha která mě překvapila

08.07.2017 4 z 5

Seznam mrtvých Seznam mrtvých Jennifer L. Armentrout

napínavá kniha která připomíná vřískot

08.07.2017

Odpusť mi. Megan Odpusť mi. Megan Abbie Rushton

čekala jsem více , hrdinka nemluví a obvinuje se

15.06.2017 3 z 5

Touhy Touhy Táňa Keleová-Vasilková

další skvělá kniha která ukazuje že naděje vzdycky je

15.06.2017 5 z 5

Jóga pro skutečný život: metoda kundaliní Jóga pro skutečný život: metoda kundaliní Maya Fiennes

hezky napsaná kniha doplněná krásnými fotkami a popisem všech asán

15.06.2017 4 z 5

Mezi dvěma světy Mezi dvěma světy Scott Westerfeld

kniha je čtivá a prolínají se dva příběhy

15.06.2017 3 z 5

Topíme se v sobě Topíme se v sobě Jasinda Wilder

první půlka nabitá ale druhá mi uz přišla natahovaná a taková pohádka ikdyž tam byli vážná témata , libilo se mi vidět i hrdiny z prvního dílu

29.05.2017 3 z 5

Hledání podmanivé krásy Hledání podmanivé krásy Jennifer Probst

chvilkama naivní ale čtivé

29.05.2017 3 z 5

Pohřbení Pohřbení Kendra Elliot

čtivé , do konce jsem netušila kdo by za tím vším mohl stát , pro mě velice dobře propracované

29.05.2017 4 z 5