LucieAlexandra LucieAlexandra komentáře u knih

Chlapec na dřevěné bedně Chlapec na dřevěné bedně Leon Leyson

Tuhle a podobné knihy by si měl přečíst každý... Dneska jsem si ji koupila a za pár hodin ji přečetla

23.07.2015 5 z 5

Normální pako Normální pako Peter Holka

Díky za vyčerpávající anotaci, kterou musel psát nějaký inteligent. Každý, kdo bude chtít vědět o čem kniha je, ten se dozví všechno hned v popisku a nebude to muset už číst. Geniální, opravdu

13.10.2022

Těla na prodej Těla na prodej Martina Cole

Kniha nebyla špatná, kazila ji ale "superpolicajtka" Kate, její vztah s Patrikem a neustálé omýlání toho, jak je úžasná vyšetřovatelka, to bylo fakt otravný.

09.09.2021 4 z 5

Bílé otrokyně Bílé otrokyně Václav Pavel Borovička

Trochu mi vadila autorova hysterie ohledně marihuany a hašiše. Jasně, drogy to jsou, ale v podání pana Borovičky to působí, jako kdyby byly na stejné úrovni s heroinem

07.06.2021 4 z 5

Kam za příšernými strašidly a jejich ohavnými rejdišti Kam za příšernými strašidly a jejich ohavnými rejdišti Eva Obůrková

Úplně špatné to nebylo, ale některé poznámky a dovětky mi přišly až trapné

17.02.2018 3 z 5

Útěk z afrického pekla Útěk z afrického pekla Barbora Koudelková

I když je kniha čtivá, ale naivita, pro mne blbost, autorky je bezmezná. Nejsem rasista, ale nechápu, co táhne holky/ženy do náručí Afričanů, potažno Arabů... Ono asi po Evropě běhá málo normálních chlapů

27.05.2017 4 z 5

120 dnů Sodomy 120 dnů Sodomy Donatien Alphonse François de Sade

Ačkoli jsem tušila o čem kniha je, dost mi to vyrazilo dech... Šokující, šílené, zvrácené...

13.12.2016 3 z 5

Dívka z 6E Dívka z 6E Alessandra R. Torre (p)

Knihu jsem si koupila omylem, nepřečetla jsem si pořádně o čem je... Když jsem to zjistila, nechtěla jsem ji otevírat a i přes nutkání ji zkraje zavřít jsem ji dočetla a musím uznat, že jsem už narazila na horší

13.10.2016 3 z 5

Taje Dubaje: Není všechno zlato Taje Dubaje: Není všechno zlato Emíre Khidayer

Jedna z mála knih, které jsem odložila hned po 50ti stránkách. Styl psaní mi nesedí a obsah je neuvěřitelně nudný

26.08.2016 odpad!

Dům v nebi Dům v nebi Amanda Lindhout

Skvělá kniha, ač naivita a nezodpovědnost hlavní hrdinky jsou alarmující. Situace, do které se dostala je šílená a představit si to asi nikdo nedovedeme, na straně druhé, dostala ji tam pouze a jen její vlastní hloupost.

27.06.2016 4 z 5

Toxický squat Toxický squat Hana Kavurová

Na toto téma jsem přečetla celkem dost knih a tahle mi z nich přijde asi nejméně zajímavá... Těžko říct čím to je, ale klasikám jako Memento a My deti... to nesahá ani po kolena

16.06.2016 3 z 5

Deník prostitutky – Dvojí život paní Ester Deník prostitutky – Dvojí život paní Ester Michael Weber

Kniha mne docela zklamala, cekala jsem od ni vic... Celkem mne prekvapilo, ze ac pani Ester pracuje jako prostitutka, tak je pomerne nad veci a vice mene si sve remeslo i uziva....

30.04.2016 2 z 5

Za zlatými mřížemi Za zlatými mřížemi Choga Regina Egbeme

I presto, ze se nejednalo o Muslimy, tak pravidla, styl zivota, zahalovani apod ve mne neustale vyvolavaly pocit, ze tomu tak je

12.04.2016 3 z 5

Hlas pro vraha Hlas pro vraha Olina Táborská

Čekala jsem, že se knížka bude týkat víc vraždy, vzhledem k názvu, ale ráda jsem si přečetla o tom, jak "krásně" to tu fungovalo, když jsme tu byli soudruzi

24.09.2015 5 z 5

Kavárnička v Kábulu Kavárnička v Kábulu Deborah Rodriguez

Krásná kniha. Moc mě potěšilo to, jak se vše vyřešilo a vyhrál zdravý rozum a cit nad omezeností

11.09.2015

Živý svět Živý svět * antologie

První encyklopedie, kterou jsem jako dítě dostala :)

10.09.2015 5 z 5

Láska za ostnatým drátem Láska za ostnatým drátem Hana Radulić

Nádherný příběh. Trošku mě zamrzelo, že na konci zahodila papírek s adresou jeho matky, ale asi věděla, proč to dělá :)

08.09.2015 5 z 5

Psychohry Psychohry Leona Deakin

Námět knihy je zajímavý, ale zpracování dost pokulhává. Působí to chaoticky, některé věty jsou dost kostrbaté a celkově je to docela odfláklé (jednou bylo holce deset, o pár stránek dál už dvanáct, jednou se řekne, že jsou kámoši, o několik odstavců dál je to popřené...). Od autorky bych už nečetla nic, byť by to mělo sebezajímavější anotaci

12.11.2021

Impulz : Krvavou stopou sexuálního vraha Impulz : Krvavou stopou sexuálního vraha Michael Weaver

Kniha byla dobrá a bavila mě i přesto, že to trochu kazily některé pasáže, které působily naivně až hloupě

14.06.2021 5 z 5

Poslední útočiště Poslední útočiště Patricia Cornwell

Špatné to nebylo, ale v podstatě se děje pořád to samé a začíná to být trochu nuda. Navíc Lucy je mi s každým dílem nesympatická víc a víc

29.05.2021 4 z 5