lucie0874 lucie0874 komentáře u knih

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Krásná kniha,romantika od začátku do konce , zahřálo mě u srdíčka ️.Ty krásné popisy míst v Kodani a jejich specialitky , že bych chtěla také ochutnat. ️Už se těším na další díly

20.01.2022 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Tahle kniha je skvělá, napínavá,od začátku do konce. Líbí se mi styl vyprávění tří žen .Nejvíc jsem si oblíbila hlavní hrdinku Rachel.

06.09.2020 5 z 5

Jak vytrhnout velrybě stoličku Jak vytrhnout velrybě stoličku Marie Poledňáková

Parádní kniha, dialogy jsou úplně stejné jako ve filmu.Super na zimní odpoledne ️

21.01.2022 5 z 5

Spalovač mrtvol Spalovač mrtvol Ladislav Fuks

Velmi zvláštní kniha, hodně věcí se tu opakuje.Čtu už podruhé,kdysi na střední jako povinná četba a jsem ráda,že jsem si ji znovu osvěžila.

08.03.2020 4 z 5

Kruh Kruh Kodži Suzuki

Dnes dotčeno,celkem špatně se kniha schání.V některých chvílích mi šel mráz po zádech.Skvělé zpracování.Film se mi taky líbil jak japonský tak i americký.Už se těším na další dva díly.

05.03.2020 5 z 5

Osvětimská ukolébavka Osvětimská ukolébavka Mario Escobar

Moc krásný ,ale smutný a dojemný příběh o jedné silné ženě.

23.08.2020 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Tato kniha mě pohltila od začátku až do konce.Místami jsem měla opravdu strach. Držela jsem palce hlavní hrdince a naštěstí vše dobře dopadlo ;)

16.06.2020 5 z 5

Truhla času Truhla času Andri Snær Magnason

Krásný příběh, skrývající hluboké poselství ,že čas nikdy není dobré ovládat.Poslechnuto jako audiokniha a určitě časem i přečtu.Zahřálo mě u srdíčka

24.02.2022 5 z 5

Spánek Spánek Haruki Murakami

Tato kniha byla divná od začátku do konce,vůbec jsem to nepochopila

21.02.2022 2 z 5

Všechno nejlepší, Anno Všechno nejlepší, Anno Petra Jirglová

Skvělá oddechová knížka.Ze začátku mi Anna nebyla sympatická později se změnila a byla fajn,líbil se mi její vývoj.

06.03.2021 5 z 5

Ten, kdo stojí v koutě Ten, kdo stojí v koutě Stephen Chbosky

Skvělá kniha-stejně jako film.Některé situace jsou tam více rozebrané,tak čtenář pochopí víc než z filmu.

22.02.2020 5 z 5

Malá mořská víla Malá mořská víla Hans Christian Andersen

Moc krásná, ale smutná kniha.Velmi se mi líbil popis mořské hlubiny a světa na zemi.

20.02.2020 5 z 5

Konkurz na milence Konkurz na milence Simona Monyová (p)

Tato kniha mě nenadchla,i když miluju literaturu pro ženy,toto bylo nečtivé o ničem....

14.02.2020 1 z 5

Maminčiny recepty Maminčiny recepty Andrea Paskerová

Jedna z nejlepších kuchařek od české autorky.Vše je jednoduše vysvětlené vyfocené.Od předkrmů,masa, omáčky až po dezerty

14.02.2020 5 z 5

Ženy z Bohnic Ženy z Bohnic Edna Nová

Zajímavá kniha a ráda jsem se dozvěděla jak to chodí v Bohnicích.Každá z těch žen měla nelehký osud.

14.02.2022 5 z 5

Zamilované povídky Zamilované povídky * antologie

Takový slabší průměr, některé povídky nestály za nic.Po druhé číst nebudu.

02.02.2022 2 z 5

Chci být hasičem Chci být hasičem Quentin Gréban

Synové (3 a 2) si tu knihu vyhlédli v knihovně.Je moc krásná , obrázková a taky velmi poučný příběh o medvídkovi Oskarovi.

27.02.2020 5 z 5

Večeře u Florentýny - Odpolední kuchařka pro dceru Večeře u Florentýny - Odpolední kuchařka pro dceru Jana Florentýna Zatloukalová

Není tak dobrá jako ostatní kuchařky od této autorky.....

14.02.2020 2 z 5