luci2 luci2 komentáře u knih

Seznam skandálních snů Seznam skandálních snů Sarah MacLean

Přijde mi, že jsem příběh na podobné téma již četla, ale i tak byl kouzelný a ráda se zase k němu vrátím.

08.09.2013 5 z 5

Šlechetný rytíř Šlechetný rytíř Julie Garwood

Pěkný příběh plný humorných dialogů a vzájemných tahanic. Knížka se mi dobře četla a určitě se k ní někdy v budoucnu vrátím. Takovéhle příběhy mám ráda, i když hlavní hrdinka je trochu naivní. Její vzpurná povaha a upřímnost se mi však líbila. Škoda jen, že autorka trochu více neudělala zápletku zajímavější a vůbec by mi nevadilo, kdyby se Elizabeth se svým jestřábem a svými psy stala hrdinkou. Knížku určitě doporučuji a ten, kdo se odhodlá si ji přečíst přeji příjemné počtení ;-)

21.08.2013 5 z 5

Sváděj mě znovu Sváděj mě znovu Barbara Dawson Smith

Příběh je v celku dobře napsaný, asi nebude patřit k mým nejoblíbenějším, ale určitě se nudit nebudete. Příběh je trochu zamotaný především jeho anotace, ale abych to upřesnila jedná se o ztracenou sošku bohyně a zápisky profesora Katiana otce. Tak to je asi to podstatné co se v anotací nedočtete, taky se zde uvádí, že Gabriel Kate zradil, ale to se nestalo spíše se Kate cítila ukřivděná, že s jejím otcem jede na výpravnou cestu. Závěr je docela překvapující teda aspoň já jsem ho tak neočekávala. Trochu mi vadila hloupost Mag, ale nebyl by to trochu kriminální příběh, kdyby tam nebyla důvěřivá a naivní dívčina co k tomu dodat, kdo chce vědět jak to je dál musí si příběh přečíst :-)

10.08.2013 4 z 5

Rošťákovy radosti Rošťákovy radosti Hope Tarr

Příjemné čtení, kde naleznete úplně vše. Odbojnou hlavní hrdinku v nesnázích a ne tak čestného rytíře na bílém koni, který se kvůli lásce změní v okouzlujícího prince... ;-)

08.08.2013 4 z 5

Nevhodný návrh Nevhodný návrh Julia Quinn

Čtivý příběh, který se dobře četl.

19.06.2013 3 z 5

Vikomt, který mě miloval Vikomt, který mě miloval Julia Quinn

Myslela jsem si, že mě příběh Anthonyho a Kate tolik neokouzlí, ale naprosto mě uchvátil. Nemohla jsem se od knížky odtrhnout a nic bych na příběhu neměnila. Byl okouzlující!!!

16.06.2013 5 z 5

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

Příběh je velmi čtivý. Taky bych chtěla mít takové bratry jako má Daphne. Colin si již teď získal moje sympatie. Simonova jemná stránka plná pocitů a emocí byla zajímavá. Líbilo se mi jeho vyznání lásky a jeho koktání působilo roztomile. Milé oddechové čtení proto musím doporučit.

15.06.2013 4 z 5

Půlnoční romance Půlnoční romance Lisa Kleypas

Protože jsem jako první četla knížku předvečerní láska, z které jsem byla naprosto unesená asi jsem očekávala něco víc. Příběh mě bavil více až v druhé polovině. Líbilo se mi však nastínění vztahu Win a Merripena, na který už se teď těším.

07.06.2013 3 z 5

Rytíř mnoha srdcí Rytíř mnoha srdcí Kinley MacGregor (p)

Příběh je to hezký, ale nějak jsem od něj čekala víc. I tak však ho můžu doporučit na klidné odpoledne.

30.05.2013 3 z 5

Má jediná láska Má jediná láska Katherine Sutcliffe

Knížka se mi opravdu líbila. Je obdivuhodné co je ochotná Olivie udělat pro lásku. Líbila se mi její odvážnost. Je to moc hezký romantický příběh.

18.05.2013 5 z 5

Předvečerní láska Předvečerní láska Lisa Kleypas

Ze začátku jsem si myslela, že mě moc nenadchne, ale opak byl pravdou. Je to první knížka od téhle autorky, kterou jsem četla. K této knížce se budu ráda vracet. Příběh mě nakonec úplně strhnul :-)

16.05.2013 5 z 5

Mstitel Mstitel Jude Deveraux (p)

Knížka je dobře napsaná se vtipem. Alexandrova rozpolcenost byla úžasná. Můžu jenom doporučit, moc se mi líbila. K této knížce se určitě ještě někdy vrátím ;-)

06.05.2013 5 z 5

Nevinná svůdkyně Nevinná svůdkyně Teresa Medeiros

U této knihy jsem se neskutecne bavila. Příběh není ničím ojedinělým, avšak má své kouzlo a vtip, takže se u neho nebudete nudit. Proto nebyl problém ho přečíst za jedno odpoledne.

17.07.2020 5 z 5

Schovanka Schovanka Teresa Medeiros

Hezká knížka a možná kdybych ji nečetla na etapy, tak bych ji hodnotila přízniveji. Takhle jsem měla pocit, ze se příběh nepříjemně táhl. Jinak Justin byl jako obvykle dokonalý a úžasný. A určitě by ho každá z nas chtela mít doma. A i Emily byla vtipná a duchaplna, i když mě její chování obcas vadilo, i tak si dokázala získat moji přízeň. Takže určitě se nebojte si tuhle knížku přečíst. I já se k nim možná časem někdy vrátím.

15.07.2020 3 z 5

Sametové pouto Sametové pouto Teresa Medeiros

Příběh, u kterého jsem se bavila a stránky mi rychle utíkali. Ze začátku jsem se sice přistihla, ze si rikam tohle je nějaké kostrbaté a nedokonale, ale i v nedokonalosti muže být krása a nadšeni. Takže komu nadšeni nechybí určitě se nebude bát po této knížce sáhnout.

19.06.2020 4 z 5

S tebou až navěky S tebou až navěky Judith McNaught

Moc hezká knížka, kterou jsem si užívala od začátku do konce.

03.06.2020 5 z 5

Království snů Království snů Judith McNaught

Krásná kniha. Cetla jsem ji znovu a i po letech se mi občas vybavovala část příběhu. I tak jsem opět byla spokojena, i když na konci mě chvíli Jennyna naivita vůči rodině rozčilovala, ale konec mi to vynahradil. A i když jsem zvažovala jestli dam opět pet hvězdiček nakonec jsem se rozhodla je i po letech ponechat. Musím přiznat, ze zatím se mi série Sequels líbila víc, ale tahle série jednou knihou nekončí, takže už teď se tesim na další zajímavý ne-li krásný příběh :-)

26.05.2020 5 z 5

Potěšit dámu Potěšit dámu Nicole Jordan

Je to první knížka, kterou jsem od této autorky četla. Čtyři hvězdičky dávám proto, ze jsem ze začátku měla problém se do knihy ponořit. Ale po prvních padesáti stránkách se to zlomilo a příběh mi přišel hezky, i když mi tam chyběla větší jiskra a napětí. Proto se už teď tesim na Roslyn a Drewa, kde vypada, ze toho nebude chybět.

19.04.2020 4 z 5

Řekni, že mě miluješ Řekni, že mě miluješ Johanna Lindsey

Knizka není špatná, ale asi jsem od příběhu čekala víc. Ještě, ze to konec mírně vylepšil. Neústupnost Dereka se s Kelsey oženit byla hezká a bez angažování tety Elizabeth a Regii by to nebylo ono. Ale i tak je tento příběh slabší než ty předešlé, které jsem si velmi užila.

26.03.2020 3 z 5

Spoutej mě láskou Spoutej mě láskou Johanna Lindsey

Hezká knížka plna zvratu, u které se nebudete nudit. Velmi jsem se při čtení bavila. Nechybí zde humorné dialogy a vzájemné jiskřeni, což ocení každá ženská duše. Reina nebyla bezduchaplna chudinka, ale Lady s vlastní hlavou a moudrý usudkem, které si nenecha nic líbit, avšak její ryzí vykreslení se mi snad libilo více než Ranulfa, což se mi u těchto knížek tolik nestává, neboť většinou nadrzuji mužskému pokolení. Takže, kdo tuto knihu ještě nečetl a narazí na ni, tak vrele doporučuji. Nebudete se nudit a zajisté se pobavite tak, jako jsem se bavila já....jejich prenice jsou nezapomenutelné :-)

11.03.2020 5 z 5