Luccy24 Luccy24 komentáře u knih

Molly a kočičí kavárna Molly a kočičí kavárna Melissa Daley

Příjemný a milý příběh, který nám sama Molly vypráví. :)

03.02.2024 5 z 5

S láskou z Londýna S láskou z Londýna Jules Wake (p)

První polovina knihy pro mě byla slabá až nudná, často jsem se ztrácela. Vánoční atmosféra vykreslená především pouze popisem poletujících sněhových vloček. Průměrný předvídatelný příběh, alespoň konec byl milý.

19.11.2023 3 z 5

Deník holky z lékárny Deník holky z lékárny Martina Lachnittová

Milá, příjemná a poučná oddychová jednohubka plná rozmanitých historek. :)

28.08.2023 4 z 5

Útěk na venkov Útěk na venkov Julie Caplin

Příběh je milý, předvídatelný, avšak možná příliš zbytečně zdlouhavý, kdy jsou dlouze popisovány i některé nezáživné pasáže. Nevím, jak je to u ostatních knih autorky, ale v této knize mi tedy osobně styl psaní moc nesedí.

17.07.2023 3 z 5

Psí cesta Psí cesta W. Bruce Cameron

Kniha nádherně plynule navázala na předchozí díl. Krásný, silný a dojemný příběh.

10.07.2023 5 z 5

Svět podle Naly Svět podle Naly Dean Nicholson

Velmi milý příběh o dobrodružství Naly a Deana, který nám zároveň ukazuje, jakou moc mohou mít zvířata v našem životě.

19.06.2023 5 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Zhruba dvě třetiny knihy pro mě byly extrémně napínavé a zajímavé, přečetla jsem ji za dva večery. Ovšem po dočtení knížky mám v sobě spíše pocity zklamání. Myslím si, že konec mohl být jiný.
Asi první knížka, kterou bych znovu již nečetla.

16.06.2022 3 z 5

Přej mi domov Přej mi domov Kay Bratt

Tak takhle knížka byla skvělá!
Nádherný příběh Kary a jejího věrného kamaráda Hemiho, který nám líčí hned několik důležitých životních témat. I když v životě narážíme na nespočet překážek, je důležité věřit, že existují lidé, kteří nám mohou pomoci. A tak tu vždycky může být naděje na lepší zítřky!

12.06.2022 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Velmi čtivá kniha a opravdu napínavý děj. Knihu jsem měla přečtenou za dva večery.
Ačkoliv jsem thriller jako takový četla úplně poprvé, musím říct, že mne to nadchlo.

02.06.2022 5 z 5

Co nás učí zvířata - Objevte svou duchovní spřízněnost se zvířaty Co nás učí zvířata - Objevte svou duchovní spřízněnost se zvířaty Danielle MacKinnon

Kniha plná zajímavých informací o zvířatech a rad, jak se s nimi lépe dorozumět a pochopit, co nám svým chováním mají sdělit a předat. Knížka rovněž obsahuje i milé a poučné konkrétní příběhy zvířat a jejich páníčků.

30.05.2022 4 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Úžasný, krásný příběh, jedna z nejlepších knížek, co jsem kdy četla a zároveň nejemotivnější kniha, se kterou jsem se kdy setkala.

16.01.2021 5 z 5

Felix z nástupiště č. 1 Felix z nástupiště č. 1 Kate Moore

Příjemná oddychovka, která vás seznámí s životem na nádraží anglického městečka a především se skvělou kočičkou Felix.

12.01.2021 4 z 5

Kocour Bob a jeho životní moudrost Kocour Bob a jeho životní moudrost James Bowen

Milá knížečka, která popisuje střípky života Jamese a Boba, nejlepších parťáků, plná různých moudrostí, které vycházejí z Bobova chování v životě.
Takové pohlazení na duši, příjemná a dojemná oddychovka.
Knihy o Bobovi jsou moje nejoblíbenější, Bob v nich totiž žije dál.

30.12.2020 5 z 5

Svět podle Boba Svět podle Boba James Bowen

Krásné pokračování knihy Kocour Bob. Knížka nás provází veselými příhodami i náročnými okamžiky života Jamese a jeho kocourka Boba.
Velmi čtivá a dojemná.

29.12.2020 5 z 5

Kocour Bob Kocour Bob James Bowen

Velmi krásný a místy zároveň i dojemný příběh o velkém přátelství Jamese a kocoura Boba, ve kterém James našel smysl života :)

29.09.2019 5 z 5

Charlie - kotě, které zachránilo život Charlie - kotě, které zachránilo život Sheila Norton

Velmi hezké a milé pokračování knížky Oliver - kocour, který zachránil Vánoce. Kotě Charlie prožívá dobrodružství a nakonec všem dokáže, jak velký hrdina opravdu je.
Knížku jsem dostala a udělala mi obrovskou radost. Moc děkuji! :) :)

30.12.2018 5 z 5

Krkonošská pohádka Krkonošská pohádka Božena Šimková

Prostě klasika, která nikdy neomrzí. Skvěle napsaná knížka - téměř přesně slovo od slova jako ve večerníčku.:)

09.10.2017 5 z 5

Báječná léta pod psa Báječná léta pod psa Michal Viewegh

Knížka přečtená jako povinná četba a musím říct, že z povinné četby byla jedna z mála, která mě opravdu bavila.
Pěkná knížka.:)

09.10.2017 3 z 5

Hory - Přírodě na stopě Hory - Přírodě na stopě Christa Pöppelmann

Pro milovníky přírody a zvířat super knížečka, která vás svými zajímavostmi jistě obohatí.:)

09.10.2017 4 z 5

Kapesní slovník česko-kočičí / kočko-český Kapesní slovník česko-kočičí / kočko-český Jean Cuvelier

Tato knížka stojí pro milovníky kočiček rozhodně za přečtení.:)

08.10.2017 5 z 5