Lioncz24 Lioncz24 komentáře u knih

Frame-Up: Zločiny podle komiksu Frame-Up: Zločiny podle komiksu Meghan Scott Molin

Měl jsem problém se vcítit do MG, jelikož jsem chlap. Jo zápletka o drogovém vyšetření byla fajn. Trocha akce trocha romantiky s trochou zábavy

23.05.2022 4 z 5

Ztracený svět v podzemí Ztracený svět v podzemí Roderick Gordon

První díl této knihy je poutavé čtení. Prozkoumání podzemního světa je napsáno krásně. Chemie obou chlapců je impozantní. Těším se na druhý díl

09.05.2022 5 z 5

Black Mantova pomsta Black Mantova pomsta Dan Abnett

Druhý pokračování je skvělé napsáno. Třetí strana vyprovokovalo válku mezi Atlantidou a Spojeními Státem Amerikou. Black Manta vůdce N.E.M.O (třetí strana) chce za každou cenu zničit Artura (Aquamena) ale to se mu nepovedlo. Když umřel Black Manta to ale neznamená konec N.E.M.O.

15.02.2022 5 z 5

Pád do hlubin Pád do hlubin Dan Abnett

Atlantida vs Americký lid. Artur alias Aquaman chce zajisti mír ale nedaří se to, když Mera jeho snoubenka všechny konflikty řeší jenom silou , ale silou se žádný mír nedá uskutečnit. Doporučuji to všem kdo máte rádi Aquamana i všem kdo viděli film

Jdu číst druhou knihu jsem zvědavý jak to bude dál.

10.02.2022 4 z 5

New Warriors New Warriors Tom DeFalco

Nejhorší komiks co jsem kdy četl. Nic tam nedávalo hlavu ani patu. Jedině co ten komiks aspoň málo zachrání tak ten boj Juggernautovi s Thorem ten sešit se mi líbil ale jakmile se objevily na scénu New Warriors tak to šlo z kopce dolů až na samotný dno

07.02.2022 2 z 5

Mera: Královna Atlantidy Mera: Královna Atlantidy Dan Abnett

Výborná doplňková knížka příběh se odehrává mezi 5 a 6 dílem Aquaman. Líbilo se mi ta chemie mezi postavami. Krásná malba ty detaily mořského světa je moc krásné. Proto bych to doporučoval kdo viděli film některé panely totiž odkazují na ten film

02.02.2022 5 z 5

Geirmundova sága Geirmundova sága Matthew J. Kirby

Moje první kniha ze světa Assassins creed. Miluji hry ale knihy jsem se bál. A naštěstí jsem neudělal chybu bavilo mě to
Tato kniha má v sobě příběh která se dá přirovnat samotné hře Assassins Creed Valhalla
Nájezdy války o půdu. Smrt válečníků.

30.01.2022 3 z 5

Bohové Gothamu Bohové Gothamu Lyndsay Faye

Knihu jsem jsi koupil jako předvánoční dárek. A neudělal jsem žádnou chybu. Bylo to napínavé až do konce. U této knihy jsem se ani jednou nenudil. Mě tato kniha vtáhla do New Yorku 1845, když se zakládala policie nebo-li měděné hvězdy

22.12.2021 5 z 5

Utrpení Utrpení Todd McFarlane

První pět sešitů bylo nudný tady se Spider.man málem umírá protože měl v sobě jed . Ale potom ty zbylé dvě sešity jak se tam objevil Morbius ty mě docela bavily

28.10.2021 3 z 5

Krev elfů Krev elfů Andrzej Sapkowski

tato kniha se mě hodně líbila. Ty vztahy jsou boží
Lepší jak dvojka a jednička. Ty samostatné příběhy jsou krásné
Trochu mě vadila na konci Ciri jak se furt vyptávala Yenn ale chápu je to ještě dítě, které chce všechno vědět i znát

19.10.2021 5 z 5

Spider-Man 2099 Spider-Man 2099 Peter David

Spider-Man 2099 je komiks kde hlavní hrdina Miguel zachraňuje svou vlastní minulost před megakorporací Alchemax
Ten souboj proti Scorpionu byl mazec :-)

30.09.2021 4 z 5

Avengers: Kdo by nechtěl vládnout světu? Avengers: Kdo by nechtěl vládnout světu? Dan Abnett

Kniha byla fajn taková 5ti denní jednohubka
Každý hrdina bojuje za sebe aby zachránili náš svět
Iron man vs Ultron, Cap vs Hydra, Widown s Hawky vvs A.I.M., Thor s Wandou vs Dommamu, Hulk vs Nejvyšší evolucionář

26.09.2021 4 z 5

Třetí skládka dočtená
Je to napínavé strhující a poutavé. Ach ta Lisbeth konečně je volná. Jen je škoda že ten Spisovatel umřel hold prohrál boj s rakovinou. R.I.P.
Za mě se nejvíc líbil druhý díl ale každý díl má dobrou atmosféru

19.09.2021 5 z 5

Mezinárodní Liga spravedlnosti: Kniha první Mezinárodní Liga spravedlnosti: Kniha první J.M. DeMatteis

Tento komiks je dobrý

01.09.2021 3 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Druhý díl Švédské detektivky
Bylo to velmi napínavé až do samotného konce
Novinář se zase zakousl do případů. Tentokrát vyšetřoval vraždy dokonce 3
Dvě objeti byli Mikaelovi kamarády a třetí objeď byl advokát Bjurman
A ta Lisbet byla opravu zajímavá osoba
Už se těším na poslední díl této skládanky

25.08.2021 5 z 5

Wolverine: Zrození Wolverine: Zrození Paul Jenkins

Já bych tomu opravdu chci dát pět hvězdiček ale to nejde. Příběh je ok ale ty drápy jsou hrozné vůbec nevychází mezi prsty.
Barva se k tomu hodí tak napůl

06.08.2021 4 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Asi jsem našel nový žánr.
Tato kniha mě neskutečně bavila. Švédská detektivka bylo to moc napínavé. Mě bylo líto na konci té hackerce

03.08.2021 5 z 5

Batman: Návrat temného rytíře Batman: Návrat temného rytíře Frank Miller

Nejlepší DC comics co jsem četl
Batman je tady starý, pomalý.
Gordon šel do důchodu a místo něj přišla komisařka, která bude velet policejní jednotce, která bude mít za úkol zastavit Batmana strážce Gothemu
A závěr byl zajímavý
Frank Miller je prostě legenda co on napsal je totiž boží

17.07.2021 5 z 5

Meč osudu Meč osudu Andrzej Sapkowski

Ten druhý díl je prostě parádní
Mě se nejvíc líbila ta povídka o té mořské nestvůře
Trochu mě vadil ten Marigold on tu hubu nikdy nezavře, vím že pro někoho to může připadat vtipní ale jo byl vtipnej ale na mě byl až dost skoro trapně

09.07.2021 4 z 5

Občanská válka Občanská válka Mark Millar

Válka dvou stran na jedné straně stojí Iron Man, který spolupracuje se S.H.I.L.D.U. a na té druhé straně stojí Captain Amerika, který chce mít svobodu i pro ostatní superhrdinové

Nejlepší komiks co jsem kdy četl fakt zcela upřímně, proto jsem dal všechny hvězdiček :-)

08.06.2021 5 z 5