Spider-Man 2099

Spider-Man 2099 https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413523/bmid_spider-man-2099-nES-413523.jpg 4 35 8

Spider-Man 2099, anachronistický arachnohrdina, vede do boje generaci budoucích bojovníků za svobodu! Vydejte se nyní do roku 2099, kde vám strůjci marvelovské budoucnosti představí Miguela O'Haru, zbrusu nového arachnoidního Avengera. Objevte dystopickou dynamiku ikonického hrdiny, který brání Nueva York před hroznou megakorporací Alchemax. Pak bude Miguel přenesen do přítomnosti, kde se bude muset pokusit zachránit svou budoucnosti... a ochránit naši minulosti! Připravte se na to nejlepší z komiksového časového chaosu!... celý text

Literatura světová Komiksy Fantasy
Vydáno: , Hachette

Spider-Man 2099 , 2018

Luigi1
16.07.2023 3 z 5

Tento komiks byl průměrné kvality

ArkAngel
19.07.2022 2 z 5

Spider-Man jakožto nejpopulárnější hrdina Marvelu si vysloužil stovky alternativních verzí a jednou z nejprovařenějších je jeho nástupce z roku 2099, kdy má všechno takový cyberpunkový nádech. Příběh z devadesátek, kdy je Miguel v "domácím" prostředí je v pohodě a skutečně z toho cítíte takovou tu atmosféru, jakou má třeba Blade Runner, byť to oněm velkým cyberpunkovým dílům samozřejmě pořád nesahá ani po kotníky. Moderní příběh, v němž Miguel cestoval do minulosti, tedy naší přítomnosti, je už hodně slabý a vůbec mě nebavilo jej číst. Hodně nevyužitý potenciál.

Lioncz24
30.09.2021 4 z 5

Spider-Man 2099 je komiks kde hlavní hrdina Miguel zachraňuje svou vlastní minulost před megakorporací Alchemax
Ten souboj proti Scorpionu byl mazec :-)

Ivan Kučera
31.03.2021 3 z 5

Nechcem miešať jablká s hruškami, ale v rámci NHM by som Spider-Mana 2099 prirovnal ku Killravenovi: síce originálne, ale čo z toho, keď scenár z toho nevie vyťažiť dostatočne pútavé atrakcie a paradoxne čím viac sa tu toho deje, tým je to otravnejšie? Mal som veľký problém naladiť sa na správnu vlnovú dĺžku. Pravdupovediac sa mi to nepodarilo. Zostal som oklamaný, rozčarovaný a v neposlednom rade šťastný, že sa to konečne skončilo. Nepomáhali samozrejme ani nudné postavy a nezaujímavý dej. Viac, než zmodernizovaný druhý príbeh, sa mi páčil prvý. Mám totiž nostalgickú slabosť pre 90. roky. Každopádne, aj keď to fakt nie je žiadny zázrak, mám toho načítaného pomerne veľa a tak viem posúdiť, že v rámci superhrdinského žánru to nie je najhoršie a 3* si to zaslúži. Z rôznych spajďáckych alternatív (Dr. Ock, Miles Morales...) mi táto príde najmenej pútavá a ak by sa mi v budúcnosti vyskytla možnosť prečítať si nejaké ďalšie Miguelove príhody, asi sa im vyhnem. Kresba taká klasická, neurážajúca, pekná, ale zároveň prázdna (ale nie úplne).

wullcann38
20.11.2020 4 z 5

Dobrý komiks

Hwaelos
27.06.2020 3 z 5

Nejzvláštnější na tomhle svazku je, že ten starý (příšerně kolorovaný) béčkový příběh ze začátku 90. se vlastně vyrovná tomu novému. Samozřejmě - ani jedno není nic, o čem byste psali domů, ale obojí vcelku příjemně odsýpá a dovedu si představit, že na delší ploše by oba runy mohly být vlastně docela fajn.

martinstefko
24.06.2019 1 z 5

Za mě je komiks "Nejmocnější hrdinové Marvelu 74: Spider-Man 2099" jedním z nejzbytečnějších a tím i nejhorších v rámci série "Nejmocnější hrdinové Marvelu".

hroubek
16.06.2019 4 z 5

Mé první setkání se Spider-manem z budoucnosti. A vůbec to není špatné. Peter David odvedl hodně dobrou práci a jeho příběh je dobře vystavěný a prodaný. Líbilo se mi jakým způsobem pracuje s budoucností, nápady a taky se samotným hrdinou, který vždy bude porovnáván s Peterem Parkerem. David nám zde představí hrdinu, který je po pár číslech naprosto kompletní a zajímavou postavou. Starý i nový příběh funguje v pohodě, i přes drobné chybičky dobře pobaví. Spider-man 2099 je moc fajn komiks, a čím méně očekáváte, tím je větší šance, že bude překvapený.