New Warriors

New Warriors https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/414529/bmid_new-warriors-Luf-414529.jpg 3 21 4

NA ZAČÁTKU PROTI JUGGERNAUTOVI Dwayne Taylor přetavil nezměrný žal v palčivou vůli bojovat se zločinem a spojil proslulé rytíře devadesátých let v New Warriors! Komiksové legendy Fabian Nicieza a Mark Bagley vás uvedou do nového věku majestátní marvelovské moci a představí světu šest neuvěřitelných, dokonale uvěřitelných puberťáků, New Warriors! Tito idealističtí mladí hrdinové, kteří překračují hranice a rvou se s nejtužšími titány marvelovského vesmíru, nejsou jen spojenci... jsou rodina! Obsahuje The Mighty Thor #411-412 a New Warriors #1-6.... celý text

Literatura světová Komiksy Fantasy
Vydáno: , Hachette

The New Warriors , 1990

Luigi1
16.07.2023 2 z 5

Tak todle jsem teda vůbec nečekal byl jsem zklamám na celé čáře

Lioncz24
07.02.2022 2 z 5

Nejhorší komiks co jsem kdy četl. Nic tam nedávalo hlavu ani patu. Jedině co ten komiks aspoň málo zachrání tak ten boj Juggernautovi s Thorem ten sešit se mi líbil ale jakmile se objevily na scénu New Warriors tak to šlo z kopce dolů až na samotný dno

Hwaelos
19.02.2020 2 z 5

Závěrečný sešit s Inhumans to trochu zachraňuje. Jinak je to tuctová záležitost s klasickým epizodickým dějem, kde jsou mladí hrdinové, snad vyjma (paradoxně nováčka) Night Trashera, úplně k nerozeznání.

hroubek
02.07.2019 4 z 5

Další týmovka. Těch týmovek je na začátku druhé části NHM trochu moc. Naštěstí jsou celkem kvalitní, takže se čtou dobře a není to ztráta času. New Warriors je zábavný komiks, který mě pobavil, ale i zde bylo pár věcí, jenž mě nesedli a nebavili mě. Velkou předností komiksu jsou postavy, o kterých mohu s klidným srdcem říci, že jsou zajímavé a mají uvěřitelné motivace. A třeba takové setkání s Thorem je opravdu povedené a dobré. Komiks lehce sráží poslední sešity, protože jsou takové uspěchané a přepálené, až nad rámec přepálenosti daného příběhu. New Warriors je slušný komiks, který neurazí, ale opět o žádné veledílo nejde.

Autoři knihy

Fabian Nicieza