Linda02 Linda02 komentáře u knih

Tuhle knihu jsme četla v 14 letech a celou jsme ji probrečela. V rodině jsme měli něco podobného, takže nebylo těžké se do knihy vžít. Teď jsem si ji přečetla znovu a mám z ni mnohem lepší pocit! Zařadím ji mezi nejkrásnější knihy, které jsme kdy četla!

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Moje nejoblíbenější kniha! Příběh v ní je vtipný, svižný a hlavě o životě. Smích se míšil s pláčem.

My ostatní tu prostě žijem My ostatní tu prostě žijem Patrick Ness

I přes všechny špatně recenze jsme se do ní pustila. Nelituji. Kniha měla mnoho citátu.

01.09.2019 5 z 5

Heroinové deníky Heroinové deníky Nikki Sixx (p)

Pecka! Nejde popsat slovy, co mi kniha dala.

Řekni vlkům, že jsem doma Řekni vlkům, že jsem doma Carol Rifka Brunt

Krásný, silný a depresivní příběh o dvou osamělých lidech. Rozhodně ji zaradim mezi nejhezčí knihy, které jsem kdy četla.

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Námět byl zajímavý, postavy byly průměrné. Nedokázala jsem se vcítit do žádné hlavní postavy.

01.09.2019 2 z 5

Nouzový kontakt Nouzový kontakt Mary H. K. Choi

Bohužel mě kniha v půlce přestala bavit. Obávám se, že skončí nedotčená.

01.09.2019 1 z 5

Nebe je všude Nebe je všude Jandy Nelson

Tato kniha byla slabším kouskem mé oblíbené autorky.

01.09.2019 1 z 5

Mötley Crüe Mötley Crüe Neil Strauss

Velmi povedené! Můžu jen doporučit

01.09.2019 5 z 5

Tohle bude bolet Tohle bude bolet Nikki Sixx (p)

Zde vidíme pohled už mnohem vyzrálého hudebníka. Často jsem souhlasila s myšlenkou co je, co není "krásné"

01.09.2019 5 z 5

Krásný příběh o dvojici chlapců. Doporučuji.

Slunce je také hvězda Slunce je také hvězda Nicola Yoon

Byla to příjmená oddechovka. Film se mi líbil o chlup méně.

Dám ti slunce Dám ti slunce Jandy Nelson

Pro mě naprosto skvělá kniha. Sedla mi, příběh se z počátku vlekl, ale nenechte se tím odradit. Buď si knihu zamilujete, nebo ji budete proklínat.

01.09.2019 4 z 5