Linda007 Linda007 komentáře u knih

Stopy minulosti Stopy minulosti Kathryn Taylor

Nelíbí se mi, že to nemá konec a že se vůbec nic nedozvíme. Pořad se točí dokola to samé a odpovědi nikde. Nicméně jsem zvědavá, jak to všechno bylo.

04.09.2022 3 z 5

Vláda vlků Vláda vlků Leigh Bardugo

Skvělý, úžasný, nejlepší. Tenhle díl je pecka. Už aby byl napsaný další.

04.09.2022 5 z 5

Dům v blankytně modrém moři Dům v blankytně modrém moři TJ Klune (p)

Moc hezká kniha. Opravdu Feel good, děti jsou k rozkošné. Ale čekala jsem od knihy asi více.

03.08.2022 5 z 5

Poslední dny noci Poslední dny noci Graham Moore

Moc se místo líbilo. Dozvěděla jsem se spoustu věci, které jsem nevěděla. Předním to pro mě byla jen jména a ani mě nenapadlo, že by zatím mohl být příběh. Představovala jsem si jak Edison doma u stolu vynalezl žárovku a ono to bylo úplně jinak..

01.08.2022 5 z 5

Dvůr stříbrných plamenů Dvůr stříbrných plamenů Sarah J. Maas

Nestu jsem neměla ráda, tak jsem se této knihy bála. Nakonec to byla super kniha. Pomohlo mi to Nestu lépe pochopit.

21.07.2022 5 z 5

Je to moc krásný příběh, který stojí za přečtení. Taita jsem si zamilovala. I ostatní postavy jsem měla ráda. Musí se přiznat, že bitvy jsem hodně přeskakovala. Příběh je to opravdu dlouhý, ale stojí za to.

15.07.2022 5 z 5

Království těla a ohně Království těla a ohně Jennifer L. Armentrout

Parádní a doufám, že se u nás vydají i ostatní díly. Napsané jsou zatím čtyry ze šesti. Jediné co mi na knize vadilo, bylo jak Popper stále dokola odmítala Casteela. To bylo zbytečně zdlouhavé. Jinak se to super četlo a nemohla jsem se odtrhnout.

26.06.2022 5 z 5

Milenky a hříšníci Milenky a hříšníci Lenka Lanczová

Moc se mi to líbilo. Ideální oddechovka na léto.

20.06.2022 5 z 5

Nevhodný návrh Nevhodný návrh Julia Quinn

Zatím nejslabší, ale pořád dobrý.

04.06.2022 5 z 5

Moc hezké a rozšířilo mi to obzory.

18.05.2022 5 z 5

Moc hezké.

18.05.2022 5 z 5

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Zatím nejslabší díl.

18.05.2022 4 z 5

Já a ty, navždy Já a ty, navždy Jo Watson

Tohle bylo super, moc se mi to líbilo. Kombinace humoru a dojemného tématu. Asi jsem nikdy nečetla podobnou knihu. Trochu mě mrzelo, že tam nebyla ta minulost více do hloubky, ale chápu bylo to hlavně o Becce. Určitě vyzkouším další knihy od autorky.

25.04.2022 5 z 5

Pekárna s vůní skořice Pekárna s vůní skořice Ruth Kvarnström-Jones

Moc se mi to líbilo. Hlavní hrdiny stíhá jedna katastrofa za druhou. Těším se na další díl.

23.04.2022 5 z 5

Vikomt, který mě miloval Vikomt, který mě miloval Julia Quinn

Moc mě to bavilo. Těším se na další díl.

14.04.2022 5 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Vraha jsem neuhodla, takže spokojenost. Jako vždy krásné popsání přírody a lidských povah.

07.04.2022 5 z 5

Návrat Návrat Anne Jacobs

Povedené jako předchozí díly, jen Leo mě štval. Že bude další díl je jasné.

02.04.2022 5 z 5

Neděje se nic zvláštního Neděje se nic zvláštního Kathryn Nicolai

Skvělá kniha. Četla jsem každý večer jeden příběh před spaním. Moc milé příběhy. Neznáte někdo podobnou knihu?

02.04.2022 5 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Tenhle díl se mi zatím líbil nejvíce a to mě anotace vůbec nelákala. Skvěle se to četlo, měla jsem to rychle přečtené. Byla jsem napnutá a hlavně jsem nepřišla na to kdo je vrah.

22.03.2022 5 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Nevím pořád, co si o knize myslet. Ač Ben tvrdí, že ten nápad není ukradený, tak mně přijde, že to není moc originální ( Jeden den, S Láskou Rosie atd..). Další větší problém je, že já prostě nevěřím v tak velkou lásku, která by vznikla během pár hodin za x let. Myslím, že by to za ten rok bez kontaktu opadlo. Navíc i ta jejich dohoda mi přijde nesmyslná.
To rozuzlení s Benem se mi líbilo. Navíc to bylo skvěle napsané a chtěla jsem číst pořád dál. Dokonce jsem si po dlouhé době vzala čtečku do vany. Takže tak 3,5*

18.03.2022 4 z 5