LilianaFalcon LilianaFalcon komentáře u knih

Liliana Liliana Anna Szafrańska

Občas mi vadilo, jak nelogicky Lilka reagovala, spíš než jako oběť domácího násilí působila jako natvrdlá puberťačka.
A pak mi tam občas neseděl ten Oskárkův autismus, přece jen na to, že mu nebyly ani 3 roky tak s maminkou mluvil dost... to by zase spíš nasvědčovalo tomu domácímu násilí... Ale tak třeba šťastné Lilce zkušení psychologové řeknou, že se jejich předchůdci spletli :D
Jinak to bylo skvělé, svižně napsané, dobře zvolená vážná témata a opravdu hodně mě to bavilo.

02.03.2022 4 z 5

Jak svrhnout vévodu Jak svrhnout vévodu Evie Dunmore

Tak tohle bude určitě jedna z nejlepších historických romancí letošního roku. Je to ten typ knížky, kdy se do hlavního hrdiny prostě zamilujete :-)
Strašně se mi líbil vývoj Sebastianových pohnutek a jeho sezení u královny. Sice by tam toho mohlo být víc, ale i tak to dodalo knížce něco navíc.

02.03.2022 5 z 5

Prázdné sliby Prázdné sliby Lexi Ryan

1) těch podobností s Dvory tam bylo prostě příliš 2) charakteristika se moc nepovedla 3) spousta věcí byla napřed uspěchaná a pak se to kvůli tomu zdánlivě vleklo 4) nikoho z hrdinů jsem si neoblíbila

07.02.2022 2 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

To bylo roztomilé :-D Bavilo mě, jak to mezi nimi jiskří a jak mu vyvářela :D

03.02.2022 5 z 5

Kravaťák Kravaťák B.B. Easton

Kéž by všichni ve svém životě zažili takovýhle happy end :-) Ken byl od začátku totální miláček.

31.01.2022 5 z 5

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Sice bych trochu škrtala, ale po tom, jak byla autorka pranýřovaná, že kopíruje Maas a já to v tom prostě neviděla... Jsem si řekla, že těch pět hvězdiček může být.
A konec nebyl úplně překvapivý, ale rozhodně jsem zvědavá, jak se to celé dál vyvine...

21.01.2022 5 z 5

Lokaj a já Lokaj a já Valerie Bowman

Nádherná romantická pohádka :-) tohle se opravdu povedlo a vážně se moc těším na další díly.

18.01.2022 5 z 5

Cizí dluh Cizí dluh Kinga Litkowiec

Sexy erotická romance. Nečekejte žádnou hlubokou myšlenku ani zajímavý děj... prostě spousta sexu a v rámci žánru je to ještě dobře napsané...

16.01.2022 4 z 5

Kouzla rodu Thornů Kouzla rodu Thornů Margaret Rogerson

Takhle nadšená už jsem z fantasy knížky vážně dlouho nebyla.
Naprosto úžasné postavy, napínavý děj,...
Bylo to romantické, dojemné a zkrátka naprosto úžasné.
A ten epilog!

16.01.2022 5 z 5

Rozmazlená princezna Rozmazlená princezna L. J. Shen

Kdyby z Mel autorka neudělala tak hroznou matku, tak bych snad dala i 5 hvězdiček. Penn byl skvělý.

04.01.2022 4 z 5

Víš, že jsem hrozná Víš, že jsem hrozná Jessie Ann Foley

Mile mě knížka překvapila, bylo to mnohem emotivnější, než jsem čekala.

02.01.2022 4 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Ano, pěkné to bylo. Ryan byl super, to jeho zranění, jak těžko se s tím vypořádával, to se povedlo.
Ale... Nějak jsem po všech těch nadšených ohlasech čekala něco víc než jen normální romantiku.
A navíc se mi moc nezamlouvalo, že hlavní hrdinka byla au-pair, ale spíš to působilo, jak kdyby jela na jednu velkou party.

31.12.2021 4 z 5

Zdivočelá dědička Zdivočelá dědička Laura Lee Guhrke

Tak tohle se moc nepovedlo... První polovina byla skvělá, druhá se strašně vlekla...

30.12.2021 3 z 5

Paříž je vždycky dobrý nápad Paříž je vždycky dobrý nápad Jenn McKinlay

Ta obálka je prostě nádherná!
A jinak je to hezká romantika, i když jsem se na samém začátku bála, že takovouhle hrdinku nedám :D naštěstí našla sama sebe a pak už to bylo moc fajn čtení :-)

28.12.2021 4 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Tahle knížka vyšla v originále v roce 2015!!! Od té doby jsem čekala, kdy ji konečně někdo vydá u nás, abych si ji mohla koupit a půjčovat všem svým babičkám a kamarádkám, co čtou jen česky...
Rok 2021, knížka furt skvělá, ale obávám se že pro některé čtenáře už vyšla s křížkem po funuse.

07.12.2021 5 z 5

Divoký symbol Divoký symbol Patricia Briggs

Jééé, já tuhle sérii miluju. A strašně se mi líbilo, že jsem se dozvěděla víc o Leah a Branovi, vážně doufám, že další díl nám nabídne další vhled do jejich vztahu.
Každopádně Anna s Charlesem mě nezklamali, příběh byl skvěle vystavený a vážně mě hodně zajímalo, o co sakra jde!

30.11.2021 5 z 5

Zatracená svatozář Zatracená svatozář Alessandra Torre

Na knížky Alessandry Torre se vždycky těším. Umí napsat zajímavé postavy a příběh, který mě baví. A pokaždé se jí podaří mě něčím překvapit.
Zatracená svatozář nebyla výjimkou. Milé, romantické, trhlé a zábavné. Vážně jsem si to užila.

23.11.2021 4 z 5

Utajená dcera Utajená dcera Kelly Rimmer

Největší problém jsem měla se Sabine, nějak jsem se do její kůže nedokázala vžít. Chovala se jak puberťačka, přitom i můj 6 letý syn dokáže pochopit termín "jiná doba", když mu to vysvětlím...
Člověk pochopí snahu najít biologické rodiče, ale...

20.11.2021 3 z 5

Okamžik pravdy Okamžik pravdy Kasie West

PS: Líbíš se mi a Kluk od vedle? Zatím nepřekonáni, ale Okamžik pravdy je rozhodně číslo 3.
Hodně se mi líbilo, že i když jsem si od začátku říkala, že je to všechno jasné... no, světe div se, nebylo! Jedním zvratem mě autorka vážně mile překvapila.
A i když bych normálně ocenila, že se autorka vyhnula závěrečnému dramatu, tak tady vyloženě chybělo! Rozhodně bych ocenila, kdyby si to mezi sebou všichni víc vyříkali.

18.11.2021 5 z 5

Poslední knihkupectví Poslední knihkupectví Madeline Martin

Přestože se jedná o příběh z Druhé světové války a odehrává se v neustále bombardovaném Londýně, nechybí spousta naděje a lásky.
Bylo to krásné a poutavé.

15.11.2021 5 z 5