LenkaNovotna32 LenkaNovotna32 komentáře u knih

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Citalo sa to veľmi dobre, pribeh trochu predvídateľny ale nevadi. Mohlo to mat este vic napinavy koniec a bolo by to super. No kto by nechcel mat doma takeho medveďa ako Maxx! A hlavna hrdinka stala za vsetky drobné. Oddychovka pri ktorej clovek vypne a uzije si jazdu.

11.10.2023 3 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Marcy Jell

Tak toto je vazne pruser. Ked uz sa clovek zacita tak je koniec.Nemalo to ziaden zaciatok,nestihnete sa stotožniť s postavami, dej uplne na houby. To načo bola dobra tato kniha? Cisty amaterizmus, s kazdeho rosku trosku...

15.09.2023 odpad!

Věž Věž Skye Warren

Zbytocna tretia cast, totalne nudna kniha. Strasne dlhy dej bez ničoho. Autorka keby trochu poracovala na knihe tak by to bola bomba, lebo to malo velmi dobry potenciál. Bludila som v knihe a neveda jej prist na chuť. Absurdné popisovanie erotickych scen, ktorych tam bolo prehnane. Tato kniha bola strasne zbytočná.

08.08.2023 1 z 5

Dej mi Království Dej mi Království Marcy Jell

Nereálny eroticky pribeh,nic vam neda ale ani nevezme. Na druhy den si ho nebudete pametat. Jednohubka bez neakej velkej zapletky.davam plus za super obalku knihy.

07.08.2023 3 z 5

Strážce Strážce Nika Peas (p)

Od začiatku to bolo celkom fajn. Ale potom sa to rozbehlo tým zlym smerom. Hlavna hrdinka bola strašne nezaujimava az detinska. Nedavalo to zmysel. Plati niekomu aby ju chranil a trucuje ako maly fagan. No a on sladky jak hnusny turecky med. Bozeee nazval ju veverickou! A najhorsia veta knihy:chcem byt tvoj jedenásty chlap!!!! . Chybala tomu stava, trochu viac napetia, viac humoru a celkovo je to najslabšíe co som citala za poslednú dobu. Neodporúčam nikomu, kto ma aspon trochu dobry vkus na knihy.

07.08.2023 2 z 5

Moje (tak trochu) dočasná chůva Moje (tak trochu) dočasná chůva Penelope Bloom

Túto autorku mam veľmi rada. Pise velmi vtipne a dost dobre knihy. No tato kniha bola pre mna trochu sklamaním, chýbalo tomu vsetko! Neaky poriadny začiatok ktory vas vtiahne do deja, strasne slabe,ziadna hlbka a tie sexualne sceny! hlavne postavy sa mi snad zdali! Skoro ziaden opis, samozrejme okrem svalou a tetovani pana dokonaleho. Hlavna hrdinka mi prisla ako keby brala v kuse rohipnol. Dej na urovni slabeho pigi caju,nevedala som sa dockat konca. Sorry a toto je strata mojho casu.

11.06.2023 2 z 5

Sparrow Sparrow L. J. Shen

Je dobre ze spisovatelka ma nadhľad. Pribeh bol dost zaujímavý. Mam rada ked to ma spravny šmrnc a spad. Hlavna hrdinka je uzasna, správne drza a dost sarkasticka nato aby si ju clovek oblubil,ziadna nabuchana krásavica ale obyc. dievca. Zato nas hlavny hrdina bol neslany ne mastny. Ked uz mafian tak poriadny. Troy bol na moj vkus malo rozvynuta postava.

05.06.2023 3 z 5

Habibi Habibi Baja Dolce

Kniha ktora ma po dlho case nenudila. Harry bol celkom vtipny, dost sexi a este aj mal v hlave. Hl. Hrdinka bola trochu slabší odvar ale aj tak sa to dalo čítať. Dobry pribeh a celkom aj dobry sk preklad. Co bolo naj v tejto knihe?
Sialene prirovnania, sarkazmus.

31.05.2023 4 z 5

Quaid Quaid Jay Crownover

(SPOILER) Tak toto ma dostalo, tato kniha mala 100%z hodnotení?!?? Ako vazne? Kniha by mala byt o polovicu tensia aby zaujala čitateľa.Hlavna hrdinka je este nedozrela zena, ktora sa stale len zo vsetkeho obvinuje a lutuje svojim spôsobom, stale to iste dookola. Pribeh celkovo nudny, neprepracovany, miestami absurdne natahovany. Ako dej by bol dobry keby sa autorka trochu viac snazila. Mne osobne to vobec nesadlo. Poznam ovela, ovela lepsie knihy v tomto žánri.

20.05.2023 1 z 5

Jax Jax Kristen Callihan

(SPOILER) Kniha sa cita celkom dobre,len je to dost dlhe citanie bez neakej zapletky.Nepride mi realne jej povolanie,je mila, vtipna, atd... Kde sa ocitne tam ju všetci zbožňujú a ona si nedokaze nájsť priateľov?uff a to s jej otcom bola zbytocna kapitola, ktoru mohla autorka max. využiť ,začiatok fajn ale niečo tomu postupne chybalo. Kniha nema ten správny spád a neake napätie.skoda cakala som viac

08.05.2023 3 z 5

Diablo Diablo Michaela Brnková

Nebolo to zle a zhltla som ju za jeden večer ale nieco mi tam chýbalo.Mozno mi vadil ten nevyzreli sposob chovania hl hrdinu,naivita hrdinky, autorka mohla viac odhalit s prostredia mafie, gangu, trochu napetia. Taky slabsi odvar pigi caju...

25.05.2024 2 z 5

Vzostup kráľovnej Vzostup kráľovnej Rina Kent

Tento pribeh som si uzila viac ako Aidena a Elsu, bolo to fascinujúce, Jonathan sa vobec nezdal ako neaky tyran alebo psychopat.Dospely muz ktory vie co chce, chrani si rodinu a zenu ktoru miluje, cisty miláčik. Brala by som ho všetkými desiatimi.... Zapletka trosku slabsieho rázu ale aj tak som to zhltla aj s navijakom, tato autorka vie veľmi dobre zaujať citatela, ma to grády, napetie, tajomstvo a nespočet sexualnych scen. Klobuk dole, po dlhej dobe mi padla tato kniha do noty

21.05.2024 5 z 5

Unesená dědička Unesená dědička Sophie Lark

Nebolo to vyslovene zle,kniha ma potenciál. Nechyba tam romantika, laska,mafiánske prostredie, sex, zrada... Ale nieje to to prave orechové. V takomto žánri sa netreba držať spet. Treba do toho ist na plne gule,doslova nesetrit citatela a nebat sa odozvy,cely pribeh je pod ruzkom romantického pohladu. Prijemne čítanie ale nic extra to nebolo

05.04.2024 2 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Malo to miestami neake chyby,opakujuce sa frázy, trosku nepremysleny dej,ale aj tak knihu odporucam. Chcela by som mat vlastnosť brat vsetko s takým humorom a sarkazmom ako Bianka. Toto bola top postava, myslienkove pochody obidvoch hl hrdinov stály za to.

22.03.2024 3 z 5

Až nás pravda spojí Až nás pravda spojí Emily D. Beňová (p)

Cista konina, nie kniha. Ako takeho chlapa ako je Collin by som pri sebe nezniesla! Citova padavaka, nerozhodný tridsať rocny chlap, nic len riesil co ked ma pravdu Carolin, co ked ma pravdu Tonny alebo jeho babka. Boha jeho!to ze bola Eleanor chudobna a prinutena kradnúť, ze zila v strachu a bola tyrana s nej este nerobi podradného cloveka.Nepacila sa mi kniha,bolo to slabe, postavy uplne ne prepracované, dej sa vliekol a hlavne autorka sa nas snazila presvedčiť ze kazda zena si zasluzi byt popoluskou. Ale prave naopak v tejto knihe je len poukázané ze ked si na dne a si len zobracka, mozes mat srdce zo zlata a cistu dusu aj tak su peniaze, moc a postavenie viac. Nic ine sa v tej knihe ani neukazuje iba to co je dobre pre meno Wainovcov. Ps:všimli ste si ze v kazdej jednej knihe je hl. hrdinka znasilnena a tyrana?

18.03.2024 2 z 5

Zmluva snov Zmluva snov Lauren Asher

Pekne napísaná romanicka kniha. Iris bola špičková, mam rada hrdinky ktore maju v hlave viac ako cukrovú vatu,su inteligentnne, maju ostry jazyk a nenachaju si kaslat na hlavu. To bola presne Iris. Declan bol zase ina salka kavy,niekedy by som ho najradsej nakopala do riti za jeho reci ale zase mal úžasný suchy humor a bol pekelne sexi. Preco nie? Aj taketo rozpravky treba čítať...

11.03.2024 4 z 5

Angelológia Angelológia Danielle Trussoni

Jedna z najlepších knih ktore som na tuto tému citala. Začiatok bol síce trosku kostrbaty, ale stalo to za to. Uzasny dej, malo to ten spravny spad a hlavne citatel bol v napeti co bude dalej... Skoda len ze u nas nie je prelozena 3 časť.

07.02.2024 5 z 5

Ricci Ricci Marcy Jell

Neako mi nesedela kniha, je to uz tretia časť telenovely o mafianoch, no bohužiaľ vsetko na jedno kopyto.Autorka nas chce presvedčiť ze su to tvrdý machry, sexi namakany alfa samci...ale kde!?? Zatial sa len ukazali ako rodinne zalozeny chlapci.,ktori sa chodia baviť do vlastneho klubu. Chybal mi tam aspon neaky dej, neaky zvrat, nic!... ziadna akcia, napetie, mafiánske prostredie.Proste to bolo strasne slabe,bez fantázie az absurdné, sexi opatrovateľka je tam 2 dni a hned vecer ho caka naha na kuchynskej linke, zamiluje sa a je tehotna... Waauuu. Neciatala som jedinu dobru knihu od autorky! Skoda peňazí

14.01.2024 odpad!

Jenom ne Rich Jenom ne Rich Penelope Bloom

Presne ako pisu v renziach ostatní , kniha vas neurazí ale ani nenadchne. Nie je to zle, skor take nudne citanie bez fantázie, ale knihu som docitala, a neľutujem, chvíľami mi to pripomínalo 50 odtieňov ale bez tej erotiky samozrejme.

11.01.2024 2 z 5

Záhrada tieňov Záhrada tieňov Virginia Cleo Andrews

Pre mna nevabna obálka, ktora ma dlho odradzala. Ale po prečítaní plati zlate pravidlo, nesud knihu podla obalu. Bolo to perfektne, rozuzlenie ale vlastne začiatok tejto pavučiny lzi. Milujem knihy ktoré po rokoch mam este v hlave a rozmyslam o nich. Olivia bola silna zena, ktora si zaslúžila lasku a úctu,no jej manzel bol uz ina kapitola, tu je dokaz co dokaze chora a poškodená mysel. Kniha plna napetia, intríg ale aj lasky a odpustenia. Super, stoji to urcite za prečítanie.

10.01.2024 3 z 5