LenkaKa LenkaKa komentáře u knih

Stínový účet Stínový účet Stephen W. Frey

Napínavé, mělo to spád, i když ne všem věcem z finančního světa jsem tak úplně rozuměla :)

11.05.2016 4 z 5

William & Kate - Příběh lásky - Svatba století William & Kate - Příběh lásky - Svatba století Robert Jobson

No dalo mi trochu práce to dočíst, některé pasáže stále opakují totéž a to mě přestávalo bavit. Nakonec jsem to zdolala, ale kdyby ta knížka měl polovinu stránek, tak bychom se mohli dozvědět to samé.

20.04.2016 2 z 5

Královna Alžběta Královna Alžběta Alison Weir

Tahle kniha mě bavila trochu míň než předchozí "Princezna Alžběta". To věčné vdám se, nevdám se už člověka přestane bavit. Ale protože mě historické romány hodně zajímají, tak jsem ji dočetla, v druhé půlce už to bylo lepší.

11.04.2016 3 z 5

Vábení pouště Vábení pouště Helen A. Rosburg

Hodně oddychové čtení, ale i to občas člověk potřebuje. Ke konci už se to dost "červenalo".

08.03.2016 3 z 5

Poslední kabriolet Poslední kabriolet Anton Myrer

Tuhle "kultovní" knihu už jsem četla kdysi v mládí. Rozhodla jsem se, že se právě k některým knihám vrátím. Bohužel trochu mě to zklamalo a nebyla jsem z toho úplně nadšená jako tenkrát. Možná je to tím, že nevstoupíš dvakrát do stejné řeky, nevím. Každopádně jsem to přečetla a doporučuji každému to zkusit, ta kniha je krásná.

23.02.2016 4 z 5

Princezna Alžběta Princezna Alžběta Alison Weir

Kniha je čtivá, moc se mi líbila. Historické romány mě zajímají, určitě si od autorky přečtu další knihy.

21.01.2016 5 z 5

Tak takhle jsem se už dlouho nenasmála. Je to samozřejmě nadsázka, ale úžasný relax. Jen nedoporučuji při čtení něco jíst, protože vám od smíchu může zaskočit :)

19.01.2016 5 z 5

Leonardův stín Leonardův stín Christopher Grey

Čtivá pohodová knížka pro každého, kdo má rád historii.

04.01.2016 4 z 5

Multykulty pindy jedný český mindy Multykulty pindy jedný český mindy Iva Pekárková

Hodně zajímavé čtení ,často s autorkou souhlasím, svět není černobílý, ale barevný.

27.12.2015 4 z 5

Sloni v soumraku Sloni v soumraku Iva Pekárková

Moje první kniha od autorky a hned jsem začala číst další. Její jazyk je stručný, ale jasný a námět velmi zajímavý, obzvlášť v dnešní době "uprchlíků"

07.12.2015 3 z 5

Trpčí než smrt Trpčí než smrt Camilla Grebe

Trochu jiná detektivka, určitě si od autorek ještě něco přečtu.

25.11.2015 4 z 5

Vraždy s monogramem Vraždy s monogramem Sophie Hannah

Konec jsem dočítala už jen ztuha, bylo to až překombinované.

22.11.2015 3 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Přečetla jsem to, ale jedním slovem bych to zhodnotila ...zvláštní

21.11.2015 2 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Ta kniha je naprosto skvělá, často jsem se smála nahlas, někdy se mi chtělo brečet....přesně tak to v životě chodí. Jak člověk stárne, tak zjišťuje, že občas je skutečný život ještě "horší" než telenovely. Všem tuto knihu doporučuji!

16.11.2015 5 z 5

Královnin šašek Královnin šašek Philippa Gregory

Příběh krále Jindřicha VIII mě vždycky zajímal a teď jsem postoupila i k jeho dcerám. Moc pěkné a zajímavé čtení pro každého, kdo má rád historické knihy.

10.11.2015 4 z 5

Klub zlomených srdcí Klub zlomených srdcí Cathy Kelly

Potřebovala jsem po všech těch napínavých detektivkách něco lehčího, to jsem si splnila, ale že by mě ta kniha uchvátila to zase ne. Je ta takové pohodové nenáročné čtení na volné dny.

28.10.2015 3 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Poslední dvě knihy (Přízrak a Policie) mě dostaly, nešlo to nedočíst, napínavé, skvělé.....lepší než některé předchozí.

05.10.2015 5 z 5

Prízraky Prízraky Jo Nesbø

Čtu Harryho po pořádku, v téhle knížce to je důležité. Některé už se mi tak moc nelíbily, ale tahle mě zase pohltila a už sahám po Policii.

29.09.2015 5 z 5

Divočina Divočina Cheryl Strayed

Ta kniha mě naprosto uchvátila.Vlastně se mi vůbec nechtělo ji číst, říkala jsem si, o čem to může být, když pořád "jenom" jde.....doporučuji každému a zkusím taky film.

29.09.2015 5 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Přečetla jsem to jedním dechem, to je pravda. Oceňuji odvahu autora pustit se do toho, ale...ta jedna hvězdička dolů je prostě pocit "nastavované kaše". V závěru se otevírá prostor pro další díl, zase ho přečtu, ale už nebudu mít oči navrch hlavy jako u první tří dílů.

17.09.2015 4 z 5