William & Kate - Příběh lásky - Svatba století

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Princ William se bude ženit. Přijměte pozvání ke královskému dvoru! Kniha obsahuje exkluzivní barevné fotografie. Ačkoli je tahle kniha vlastně literaturu faktu, žádné nudy se v ní nedočkáte. Budete mít dojem, že čtete strhující román. A jako v každém správném milostném příběhu ani tady nechybí vášnivá vzplanutí, ale i potíže a intriky, velkolepé kulisy paláců a šlechtických sídel, svět britské aristokracie a královské rodiny. Když se totiž vaše babička jmenuje Alžběta II., tatínek princ Charles a maminka byla princezna Diana, nemáte to se známostmi lehké. A vlastně ani když se jmenujete slečna Kate Middletonová a jako mnoho předchůdkyň z pohádky se zamilujete do prince. Byli jste u jejich seznámení na univerzitě, slavili jste s nimi zasnoubení v Keni, viděli jste, jak jí dal slavný prsten své matky? Že ne? Tak honem čtěte a uvidíte to všechno a ještě mnohem víc jako na vlastní oči!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/69774/william-kate-pribeh-lasky-svatba-stoleti-69774.jpg 3.920
Žánr
Literatura naučná, Biografie a memoáry
Vydáno, Metafora
Orig. název

William & Kate - The Love story, 2010

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha William & Kate - Příběh lásky - Svatba století

Přidat komentář
motokatty
25.11.2020

Kniha obsahuje málo fotografií a i z toho mála jsou tam některé zcela mimo (např. fotka autora s britským premiérem Cameronem, či několik stran fotek Charlese a Diany).
Při čtení mi vadilo, že kapitoly na sebe chronologicky nikterak nenavazují.
Kniha je to obsáhlá, psaná na můj vkus možná až zbytečně strohým (nezáživným) stylem, navíc spousta informací se i několikrát opakovala. Takže dojem, že čtu "strhující román" jsem skutečně neměla.

4444913
09.04.2019

Ale jo,asi nejlepší kniha na dané téma.S některými názory lze polemizovat jako třeba s jeho názorem kdo je "obvykle dobře informovaný"když předmět této poklony má s tímto od jisté doby značné potíže.Mám za to že autorova knížka Charles At Seventy je celkově lepší(kratší,hutnější,originální)ale ta v češtině poměrně určitě nevyjde,Charles je sice důležitější,pracovitější a přínosnější ale není sladký.


klaudia2722
25.02.2018

Z knihy som pomerne sklamana. Autor sluboval citanie typu literatura faktu o zamilovanom prominentnom pare. Lenze viac som sa dozvedela o tom, aku prognozu ma britska monarchia, a akymi kralmi sa raz asi stanu Charles a William. Navyse sa vela veci v knihe opakovalo. Knihu som precitala nakoniec celu, ale dalo mi to riadne zabrat.

LenkaKa
20.04.2016

No dalo mi trochu práce to dočíst, některé pasáže stále opakují totéž a to mě přestávalo bavit. Nakonec jsem to zdolala, ale kdyby ta knížka měl polovinu stránek, tak bychom se mohli dozvědět to samé.

Lucy2211
20.08.2014

Úžasná knížka. Doporučuji !

maryzka
11.05.2013

První kniha, která vyšla ke svatbě britského prince Williama a Kate Midletonové. Kniha je napsana seriozně byt se pohybuje na hranici lehkostí bulvaru. Kniha koncí programem jejich velkolepé svatby