Leninkka Leninkka komentáře u knih

Samec Samec Alice Clayton

Ideální kniha na jedno letní odpoledne, když člověk nechce přemýšlet a chce si jen tak odpočinout. Zápletka i závěr je všem asi jasný, ale kniha se čte i tak dobře.

08.07.2018 2 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Kniha se četla dobře, ale na můj vkus se děj až zbytečně moc táhne. Taková oddechovka, co neurazí, ale ani nenadchne.

02.07.2018 2 z 5

Něco jako láska Něco jako láska Tracy Brogan

Oddechvé čtení na léto. Kniha se čte velmi dobře a při některých pasážích jsem se dost nasmála :)

01.07.2018 3 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

No nevím, z prvního dílu jsem byla nadšena, ale toto pokračování už byla docela nuda. Některé odstavce jsem už i přeskakovala, už mě to moc nebavilo. Simon se choval jak dospělý chlap, ale Caroline mě pak i štvala. Její chování mi přišlo někdy hodně dětinské.

17.06.2018 2 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Po "těžkých" kusech o válce to chtělo změnu. Nějakou oddechovku a něco z úplně jiného soudku. Za mě knížka super! Nasmála jsem se a fakt se knížka skvěle četla. Ikdyž je jasné jak to dopadne, tak i tak jsem se náramně bavila a knížku jsem si od začátku až dokonce fakt užila.

08.06.2018 4 z 5

Čokoládový průšvih Čokoládový průšvih Petra Hülsmann

Oddechová kniha, kterou jsem přelouskala na jeden zátah. V některých částech příběhu jsem se smála jak puberťák. Závěr je asi všem jasný, ale nic to nemění na tom, že je kniha dobře napsána. Takové letní čtení, nejlépe na lehátku u vody :)

29.05.2018 5 z 5

Zlomení andělé Zlomení andělé Gemma Liviero

No teda!! Od knihy jsem čekala dle hodnocení a recenzí hodně, ale kniha předčila mé očekávání. Totálně mě pohltila a musela jsem číst pořád dál a dál. Děj mi trošku připomněl knihu Kabinet milostných dopisů, ale nic to nemění na tom, že kniha je skvěle napsána. Kniha ve mě zanechala spoustu dojmů a smíšených pocitů. Po přečtení poslední stránky jsem jen seděla a přemýšlela nad životem. Určitě tuto knihu doporučuji a myslím že nad ní budu přemýšlet a vzpomínat dlouhou dobu.

27.05.2018 5 z 5

Střípky ticha Střípky ticha Linda Castillo

Velmi čtivá kniha, ani jsem nečekala že mě příběh o amišských farmářích tak zaujme. Přečetla jsem na jeden zátah a určitě se chystám i na další díly.

20.05.2018 5 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Já ty severské krimi prostě můžu :) Kniha se četla dobře, zápletka taky dobrá, jen některé nelogické a nepochopitelné jednání hlavního hrdiny mě místy dost vytáčelo. Hlavně co se jeho rodiny týče. SPOILER!! Nějak nechápu, jak může matka odejít od nezletilého syna a otec si ho xy dní "nevšímat".

20.05.2018 4 z 5

Kabinet milostných dopisů Kabinet milostných dopisů Alyson Richman

Ze začátku jsem se nemohla do knihy pořádně začíst, nějak mi nasedlo neustálé přeskakování o různých aktérech knihy. Ale tak od půlky jsem se do toho tak dostala, že jsem knihu dočetla na jeden zátah.

04.04.2018 4 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

S nadšením jsem přečetla i druhý díl série H.M. Kniha opět napínavá a čtivá.
SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!

Akorát mi vadilo, že byla do děje a s vrahem opět zapletena Holgerava rodina. To už mi přišlo fakt divné.

23.03.2018 4 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Už je to nějakou dobu, co jsem naprosto propadla severským detektivkám. Ze začátku jsem porovnávala s Keplerem, ale i tak mě kniha velmi zaujala. Byla napínavá, zajímavá, mělo to spád a hlavní postavy jsem si taky oblíbila. Těším se na další knihy od tohoto autora.

11.03.2018 5 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Keplerovci opět nezklamali :) Po knize Playgroundu kterou jsem zatím nedočetla, se autoři opět vrátili ke komisaři Joonovi a za mě teda palec nahoru. Kniha se dobře čte a je napínavá až do poslední věty.

04.02.2018 5 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Za mě teda palec nahoru. Sice mi to trošku připomínalo sérii z Ostrova Lewis, ale i tak se mi to moc líbilo. Ke konci už jsem jen čekala kdo teda bude ten vrah. Konec vážně překvapil :)

08.12.2017 4 z 5

Sádlonoška Sádlonoška Alena Čálková

Oddechová a dobře napsaná kniha. Nasmála jsem se :)

18.09.2017 5 z 5

Calendar Girl 3 - Červenec, Srpen, Září Calendar Girl 3 - Červenec, Srpen, Září Audrey Carlan

Když jsem začala číst, tak jsem si říkala že to bude zase to samé, a že už to začíná být pomalu nuda. Ovšem vše se změnilo a podle mě zatím nejlepší díl.

11.09.2017 5 z 5

Můj život s Elvisem Můj život s Elvisem Priscilla Beaulieu Presley

Kniha se mi velmi dobře četla, je velmi dobře napsána a za dva dny jsem ji měla přečtenou. Za mě určitě doporučuji, dozvěděla jsem se mnoho zajímavostí a různých detailů.

11.09.2017 5 z 5

Jak neztratit lásku Jak neztratit lásku Meg Cabot

Na styl psaní jsem byla také zvyklá už z prvního dílu, takže se mi kniha četla dobře. je to takové oddechové čtení na dovolenou :)

25.07.2017 4 z 5

Veronika se rozhodla zemřít Veronika se rozhodla zemřít Paulo Coelho

Moc mě nenadchla a měla jsem co dělat aby ji vůbec dočetla. K zamyšlení nad životem to opravdu je, ale ne všem kniha sedne.

20.07.2017 2 z 5

Jak začíná láska Jak začíná láska Meg Cabot

Příjemná oddechovka. Jakmile si člověk zvykne že je celá kniha psána v e-mailech, tak pak se čte kniha dobře a rychle. Přečetla jsem za dva večery.

12.07.2017 4 z 5