len85hor len85hor komentáře u knih

Grey Grey E. L. James (p)

kniha se mi velice líbila, přečetla jsem ji jedním dechem a musím říct že jsem se u ní i docela nasmála, bylo to velice zajímavé čtení, konečně jsem mohla nakouknou do Christianovi hlavy - zajímavé, asi si budu muset přečíst i první tři knihy, protože jsem zjistila, že spoustu pasáží už si vůbec nepamatuji, hezké odpočinkové čtení - doporučuji

25.10.2016 5 z 5

Chrastění kostí Chrastění kostí Fiona Cummins

tak jsem konečně dočetla, kniha se mi víceméně líbila, ale stále jsem čekala "něco" a to "něco" nepřišlo, jak psala zdendula31: děsivější než Lecter...to ani náhodou - plně souhlasím, knihou jsem proplula jedním uchem tam druhým ven, odpočinkové čtení

11.09.2018 3 z 5

První kniha krve První kniha krve Clive Barker

tato kniha se mi až tak moc nelíbila, přečteno jedním uchem tam druhým ven, souhlasím s komentářem od Eyghon, docela nudné

12.11.2018 2 z 5

Peklo Peklo Dante Alighieri

tak konečne dočteno, ale bylo to pro mne opravdu těžké čtení, na verše moc nejsem, přesto se mi moc líbilo

26.09.2018 5 z 5

Intenzita Intenzita Dean Koontz

Ani nevím co napsat...tahle knížka mne naprosto pohltila, přečteno jedním dechem, naprosto geniální (alespoň pro mne), líbilo :-)

25.04.2018 5 z 5

Sedmá pohroma Sedmá pohroma James Rollins (p)

Ani nevím co napsat, prostě Rollins, jako vždy opět úžasná kniha, která mě naprosto a zcela pohltila, už se těším na další knihu od tohoto autora.

18.07.2017

Magie střelného prachu Magie střelného prachu Ilona Andrews

u této knihy jsem se tak nasmála, moc mě pobavila, pěkné příjemné čtení :-)

16.03.2016

Mistrovské kusy Mistrovské kusy Orson Scott Card

velice pěkné, moc se mi líbilo, některé povídky jsou slabší, ale některé jsou super

06.09.2018

Nultá hodina Nultá hodina S. D. Perry (p)

opět vynikající kniha, tahle série je pro mne srdcová záležitost a tyto knihy prostě žeru, přečteno za jediné odpoledne, prostě super, miluju Resident Evil :-*

27.03.2018 5 z 5

Vykoupená Vykoupená Kristin Cast

tak jsem konečně dočetla celou sérii, ale musím říct, že poslední díly už mne vůbec nebavili, knihy mi přijdou pořád na jedno a to samé "brdo", ke konci už i Zoey lezla krkem, jak psala NIkiMedy, chování dítěte

24.10.2017 2 z 5

Poslední templář Poslední templář Raymond Khoury

kniha není špatná, ale musím říct, že pasáže o náboženství to na mě bylo trochu moc, kniha mne nijak nenadchla ani neurazila, bylo to jední uchem tam a druhým ven

14.08.2017 2 z 5

Chamtivost Chamtivost J. R. Ward (p)

pěkné příjemné počtení, kniha se mi sice líbila trošku méně než bratrstvo ale i tak byla super, hned se jdu vrhnout na další díl, knihy od této autorky mám moc ráda, jsou pro mě odpočinkové a člověk si u nich báječně odpočine (alespoň u mne to tak je) - doporučuji

13.12.2016

Strach z temnoty Strach z temnoty Alexandra Ivy

opět pěkné čtení, celá tato série mě nesmírně baví a skvěle si při ní odpočinu

18.05.2016

Pohlceni temnotou Pohlceni temnotou Alexandra Ivy

pěkné příjemné počtení

09.05.2016

Za hranicí temnoty Za hranicí temnoty Alexandra Ivy

opět skvělé čtení, líbilo se mi

04.05.2016 5 z 5

Rozbouřená temnota Rozbouřená temnota Alexandra Ivy

opět úžasná kniha, přečteno jedním dechem, báječně jsem se odreagovala
člověk jako by se ocitl přímo uvnitř děje, doporučuji

02.05.2016 5 z 5

Odhalená temnota Odhalená temnota Alexandra Ivy

příjemné odreagování po náročném pracovním dni, kniha se mi moc líbila

28.04.2016 5 z 5

Magie spaluje Magie spaluje Ilona Andrews

opět báječná kniha, přečetla jsem ji jedním dechem, hned se jdu vrhnout na další díl :-)

04.03.2016

Magie mrtvých Magie mrtvých Ilona Andrews

bezvadná kniha, měla jsem ji přečtenou za jeden den, člověka to úplně vcucne do děje, super

04.03.2016

Koruna démonů Koruna démonů James Rollins (p)

jedním slovem - super

03.12.2018 5 z 5