Len2očka Len2očka komentáře u knih

Jabloň v květu Jabloň v květu Vlasta Javořická

Povídky ze života,který se nám dneska zdá vzdálený,povídky plné pravdy,a to mě baví.

29.01.2020 4 z 5

Dívka, která psala na hedvábí Dívka, která psala na hedvábí Kelli Estes

Tento příběh jsem pouze nečetla,ten jsem prožila.Řadím si tuto knížku mezi své TOP kníhy.

22.01.2020 5 z 5

Petra Petra Vlasta Javořická

Knížku od Javořické si pokaždé ráda přečtu a číst budu.

02.01.2020 3 z 5

Nezavírej oči Nezavírej oči Holly Seddon

Knižka se mi četla dobře,krátké kapitoly střídající minulost s přítomností a vyprávění na střídačku od Robin a Sáry.Četla jsem a četla,a čekala,jak tahle mizérie,kterou dospělí udělali svým dětem dopadne.

03.12.2019 4 z 5

Krvavé sestry Krvavé sestry Graham Masterton

Moje první přečtená kniha od tohoto autora a určitě nebude poslední.

26.11.2019 4 z 5

Klejinčino tajemství Klejinčino tajemství Zdenka Hamerová

Tajemství vily Klejinky?Co ukrývá starý dům?Atmosféra neklidu,strachu a nevysvětlitelnosti.To vše mi knížka nabídla.Za mě určitě ANO

02.11.2019 5 z 5

Bílá tma Bílá tma Zdenka Hamerová

Moje první knížka od této autorky a bavila mě od začátku do konce.Tak zkusím s radostí další její knihu,snad budu stejně spokojena.

15.10.2019 4 z 5

Černá díra Černá díra Yrsa Sigurðardóttir

Moje první kniha od této autorky a byla skvělá,maximální spokojenost.

23.09.2019 5 z 5

Dítě ohně Dítě ohně S.K. Tremayne (p)

Při čtení této knihy jsem dostala plnou měrou,spolu s napětím,tajemstvím a kouskem duchařiny všechno to,co mám ráda.

24.08.2019 4 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Kniha mě zpočátku přišla zajímavá,ovšem postupně moje nadšení ustupovalo kvůli přespříliš nepravděpodobným skutečnostem.

28.07.2019 3 z 5

Pokrevní sestra Pokrevní sestra Jane Corry

Kniha je velice čtivá a poutavá,za mě,maximální spokojenost.

19.07.2019 5 z 5

Věštkyně Věštkyně Barbara Wood

Autorka patří mezi mé oblíbené a mnoho jejich knih mám ve své knihovničce,ovšem tahle kniha mě moc nebavila.

07.07.2019 2 z 5

Ztichlý dům Ztichlý dům Jenny Blackhurst

Dobrá četba,bavilo mě to od počátku do konce.

07.07.2019 4 z 5

Slečna M. Slečna M. Caroline Woods

Dobrá knížka,přečteno,neodloženo,vráceno do knihovny,a to je tak všechno.

09.06.2019 3 z 5

Lži, dokud můžeš Lži, dokud můžeš Mary Kubica

Kniha se mi četla dobře,bavila mě a nutila mě tipovat,přemýšlet o různých variantách závěru,za mě povedené.

01.06.2019 4 z 5

Zničím tě a vezmu si, co je mé Zničím tě a vezmu si, co je mé Jane Lythell

Číst tuto knihu mě bavilo,pro mě to nebyl promarněný čas.

19.05.2019 4 z 5

Nabarvené ptáče Nabarvené ptáče Jerzy Kosiński

Tuhle knížku si určitě nezařadím mezi knížky,které bych chtěla ještě někdy číst,nebo dokonce vlastnit.

08.05.2019 3 z 5

Kouzelná skříňka pro Gwendy Kouzelná skříňka pro Gwendy Stephen King

Tak nevím,přečteno,vráceno do knihovny,za mě průměrná četba.

08.05.2019 3 z 5

Holčička, která milovala hřbitovy – a jiné povídky Holčička, která milovala hřbitovy – a jiné povídky P. D. James (p)

V této knížce mě bavily číst všechny povídky,nebyly pro mě lepší nebo horší,bylo to moc dobré oddychové počteníčko.

15.04.2019 4 z 5

Stopy mých otců Stopy mých otců Helena Šmahelová

Nádherná kniha,tak jako první díl mě bavila,těšila jsem se na společnost rodiny Šmahelů,jejich osud mě zajímá,dojímá a celou trilogii mám řazenou mezi TOP knížky.

06.04.2019 5 z 5