Len2očka Len2očka komentáře u knih

Mrtvé od Tichého jezera Mrtvé od Tichého jezera Leslie Wolfe

Knížka má napínavý děj,bavila mě moc,a souhlasím,že nás bude hodně,co budeme vyhlížet další možnou autorčinu knihu.

15.06.2023 4 z 5

Hon na motýly Hon na motýly Jiří Hanibal

Knížku jsem přečetla rychle a lehce a příběhy různých žen,jejich uvažování a konání mě bavilo,překvapovalo,prostě nenudilo.

29.05.2023 3 z 5

Záhada rukopisu Záhada rukopisu Kirsty Manning

Knížka,která se opravdu povedla,knížka,která vás chytí za srdce.

17.05.2023 4 z 5

Prorokova zima Prorokova zima Håkan Östlundh

Knížku věnují do knihobudky,už se ke čtení této knihy vracet nebudu

28.04.2023 2 z 5

Zimní knížka pro Lucinku Zimní knížka pro Lucinku Milena Lukešová

Veliká převeliká škoda,že knížka se u mých rodičů záhadným způsobem ztratila.

23.04.2023 5 z 5

Třinácté okno Třinácté okno Vlasta Dušková

Knížka,na kterou jsem se denně těšila až ji otevřu,za mě maximální spokojenost.

22.04.2023 5 z 5

Dítě třetí říše Dítě třetí říše Mandy Robotham

Knížka ve mně probudila velké emoce a stále ty stejné otázky PROČ.Doporučuji a děkuji,i toto kruté období se nepodaří každému autorovi aby mě to takhle pohltilo.

03.04.2023 5 z 5

Dno vyschlé studny Dno vyschlé studny Roman Cílek

Překvapení,jsou to povídky,nebylo to tu zmíněno a já začla čist,některá povídka je super,některá mě nebavila.Navic nejsem na povídky dělaná.

01.04.2023 3 z 5

Klenoty Klenoty Danielle Steel

Četla jsem,páni, to už bude asi 25 let nazad.Byla to moje první knížka od této autorky a dle mých papírových záznamů byla krásná,což o všech knížkách autorky se to říci nedalo.Musim si ji znovu přečist,vždyť tady čeká v mé knihovničce,určitě si to zaslouží.

19.03.2023 5 z 5

Suďte spravedlivě Suďte spravedlivě Emma Riedová

Tři detektivní případy ze staré doby,tři večery,po které mi byly příjemným společníkem.Za mě suprové čtení.

18.03.2023 5 z 5

Mýtné Mýtné Cherie Priest

Odnášim do knihobudky,to je moje hodnocení.

12.03.2023 1 z 5

Odvážná školačka Odvážná školačka Jevgenij Lvovič Švarc

Knížku jsem jako malá četla mnohokrát,líbila se mi moc,knížek až tak moc nebylo k mání(četla jsem hodně),tudíž,co se mi líbilo jsem četla opakovaně.

12.03.2023 5 z 5

Tajuplný ostrov Tajuplný ostrov Jules Verne

Moje kdysi první přečtená autorova kniha,je to poklad,který si musím určitě znovu přečíst,ano,koukám na tebe,máš svoje místo v mé knihovně a lákáš mě.Vlastnim výtisk z roku 1969 za 49,-.

12.03.2023 5 z 5

Před povodní Před povodní Anna Bolavá (p)

Čtu a čtu,a najednou si uvědomím,že vlastně jenom spěchám,abych už měla přečteno.Nicméně knížka je v jádru zajímavá,ale zároveň dusící.

23.02.2023 3 z 5

Slabikář Slabikář Jarmila Hřebejková

Tento červený slabikář mě uvedl do světa čtení,taková škoda,že ho nevlastním.

19.02.2023 5 z 5

Dcery Marie Terezie Dcery Marie Terezie Friedrich Weissensteiner

Četla jsem,už je to docela dlouhá doba,ale ve své první papírové databázi mám hodnoceno velmi vysoko.Urcitě si znovu přečtu.

16.02.2023 5 z 5

Ke dnu Ke dnu Anna Bolavá (p)

Na můj seznam TOP knížek se tahle neumístila,ale čtení mě bavilo,jsem ráda za dobré české autory.

11.02.2023 4 z 5

Knížka,která mě obohatila,co obsahuje,je zde už vypsáno,co v nás čtenářích vzbudila,je zde již zmíněno.

22.01.2023 5 z 5

Hledejte ji Hledejte ji Rick Mofina

Tématicky mě knížka zaujala na první dobrou,leč postupně mé nadšení opadávalo.

05.01.2023 3 z 5

Rošáda Rošáda Helena Brožíková

Děj knížky mě vtáhl mezi řádky a já si vedla vlastní odhady a vyšetřování,za mě tedy super

10.12.2022 4 z 5