Odvážná školačka přehled

Odvážná školačka https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25961/odvazna-skolacka.jpg 4 152 152

Maruška je malá dívenka, která nastupuje do první třídy dívčí školy. Jak už to tak u dětí bývá, má svou hlavu a nenechá si nic rozmluvit. Zlobí ji kamarád Serjoža, občas se nepohodne s nějakými děvčaty ve škole, nebo provede něco, za co ji její třídní Anna Ivanovna důrazně domlouvá. Nakonec ale vždy najde důvod svého jednání a všichni si spokojeně oddechnou, že všechno dobře dopadlo.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Odvážná školačka. Přihlašte se a napište ho.

SweetCake
07.11.2023 1 z 5

Čtení o ničem. Zároveň je v knížce hodně ruské propagandy. Myslím, že v dnešní době už nemá kniha co nabídnout.

Len2očka
12.03.2023 5 z 5

Knížku jsem jako malá četla mnohokrát,líbila se mi moc,knížek až tak moc nebylo k mání(četla jsem hodně),tudíž,co se mi líbilo jsem četla opakovaně.

Nedflanders165
26.01.2023 2 z 5

Také jedna z mých hodně raných knížek, vypůjčená ze školní knihovny. Později jsme ji dokonce povinně četli v originále v rámci výuky ruského jazyka. Už je to pár desítek let, ale dodnes, když mám ráno vstát z postele, říkám si větu, kterou slyšela Maruška, když měla jít poprvé do školy: "Nádo vstavať!"

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Odvážná školačka v seznamech

v Právě čtených2x