Lee7 Lee7 komentáře u knih

Sedm tajných technik Reiki Sedm tajných technik Reiki Mark Hosak

Tato kniha mi velice hezky a pěkně pomohla, jsou v ní užitečné rady k zesílení toku energie. :)

24.09.2014 5 z 5

Nezapomenutelná Nezapomenutelná J. R. Ward (p)

Další přečtená kniha od autorky.. Nemá takový nádech jako Bratrstvo nebo Jim Heron, ale i přesto se mi četla hezky a měla důvtip. Jen konec byl rychlý.

24.09.2014 3 z 5

Sázka na vášeň Sázka na vášeň J. R. Ward (p)

Nebyla špatná, ale pokud čekáte stejné nasazení jako u jiných J.W. knížek, tak se nedočkáte.
Velká oodychovka ve stylu harlequinek :)

01.09.2014 3 z 5

Modlitba za matku Modlitba za matku Kjung-suk Šin

Velmi zajímavá knížka, jak si člověk pozdě uvědomuje ztrátu milující osoby..

16.08.2014 4 z 5

Srdce ze zlata Srdce ze zlata J. R. Ward (p)

Příjemná oddychovka na cesty. Zase trošku z jiného vínka než Bratrstvo :)

05.07.2014 4 z 5

Posedlost Posedlost J. R. Ward (p)

Pro mě asi nejvíc překvapivý díl, čekala jsem o něco víc.. Ale namísto toho jsem dostala mnoho otázek a málo odpovědí :D
Pořád stojí za to ji číst a počkat si na další díl.

05.07.2014 3 z 5

Znovuzrozený milenec Znovuzrozený milenec J. R. Ward (p)

Další povedený díl, který za to stojí :)

17.06.2014 5 z 5

Vábení pouště Vábení pouště Helen A. Rosburg

Velmi dobře napsané kniha o lidech z pouště, jejich tradicí a hlavně zajimavém příběhu ženy, která se vydá do rodné země své matky, kde se vypořádává s svým osudem.

25.07.2013 5 z 5

Závist Závist J. R. Ward (p)

Tento třetí díl mě zatím zaujal a líbil nejvíce, proto hodím menší komentář :)) Konečně se objevil ten správný zvrat ve vývoji hlavních postav, které s námi jsou od prvního dílu.Zůstal správný humor, přestřelky mezi dobrem a zlem, vtipné hlášky a taky napětí.. knihu jsem přečetla jedním dechem, už se nemlžu dočkat dalšého dílu a taky celé série jak vůbec souboj dopadne.

03.07.2013 5 z 5

Hodinář Hodinář Jeffery Deaver

Velmi neočekávané zapletení a nádherná spojitost. Jen ke konci mi přišlo, že Jeffery trochu šlápnul na plyn a rychle zakončil. I tak ale doporučuji protože stojí za to.

12.05.2013 4 z 5

Dvanáctá karta Dvanáctá karta Jeffery Deaver

Celá série s Lincolnem je vydařená a tady opět ,ůžeme čekat nečekaný závěr :)

12.05.2013 4 z 5

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Sběratel kostí je prostě jednička ve svém oboru a zatím se nejlepší, i když Tanečník se k němu pěkně blíží :)

05.03.2013 5 z 5

Tanečník Tanečník Jeffery Deaver

Napínavé a velmi dobrý zvrat na konci jak to tak u Jefferyho bývá :) a zrovna v tomhle dílu se nám hlavní postavy zase trochu přiblížily.

05.03.2013 4 z 5

Tvůj stín Tvůj stín Jeffery Deaver

Jeffery nezklamal i tato kniha se mi líbila, o to víc, že se objevil i Rhyme s Amelií :) Kathryn je dobrá a jsem ráda, že zas o něco víc víme z jejího osobního života.Kniha se mi líbila, protože zvrat kdo je a není nepřítel a jak to dopadne se povedl.

06.01.2013 3 z 5

Na loučení nebyl čas Na loučení nebyl čas Linwood Barclay

Velmi dobře napsaný román, který jsem shltla jedním dechem, skvělé až do konce.

03.11.2012 5 z 5

Srdce netvora Srdce netvora Andrew Davidson

Moc pěkná kniha, přečetla jsem si ji jedním dechem a stojí za to. Velmi skvělé a procítěně napsaná.

03.11.2012 4 z 5

Ďáblův elixír Ďáblův elixír Raymond Khoury

Velmi povedená a dobře čtiná knížka, zahrne vás do něje a vy si připadáte jako hlavní postava. Perfekntě vynpsané myšlenky :)

21.08.2012 5 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

S touto knihou se určitě nebute nudit :) Knížka se skvěle čte a musela jsem ji přečíst najednou, nedalo se od ní odtrhnout.

21.06.2012 5 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Patří k mým oblíbeným knihám. Atmosféra vás úplně pohltí, zajímavý děj a skvělé zpracování. Zas jednou díky Stephe. :)

21.06.2012 5 z 5

Zpověď šílence Zpověď šílence John Katzenbach

Jednou ji oetvřete a děj vás úplně pohltí. Neuvěřitelně vyprávěny myšlenky člověka, který je nemocný. Skvěle posáno až se vžijete do hlavní postavy.

20.06.2012 5 z 5