Laurel Laurel komentáře u knih

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Takže jedním dechem. Strašně jsem si tuhle sérii zamilovala:3 A Gideon byl úplně... prostě... a pak... Pfff. Moc komplikovaný :D A nechci spoilerovat. Řekněme, že už čtu další díl. ♥

29.06.2015 5 z 5

Večeře s vampýrem Večeře s vampýrem Abigail Gibbs

Tákže... Děj mě hned upoutal. Postavy mi hned padli do oka (hlavně Kaspar:3). Jen mi vadilo, jak Violet pořád fňukala. Že není správné zabíjet a bla bla. S tím mě fakt deptala. Jako chápu jí.. Ale jinak nemám, co bych vytkla. Líbily se mi kapitoly z pohledu Kaspara, a ten konec! Řekněme, že tahle Děvenka je dost zvědavá na 2. díl :D

23.06.2015 5 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Úžasná knížka :D Skvělý a originální nápad. Strašně dlouho jsem si jí chtěla přečíst a konečně jsem se dočkala. Rozhodně nezklamala a já se už nemůžu dočkat dalšího dílu :33

07.06.2015 5 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Knížku čtu už po několikáté a snad nikdy mě to neomrzí :D Prostě ♥

02.06.2015 5 z 5

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

Dobrodružství, vtipnost, romantika a trocha té historie- tohle všechno ta knížka má! Absolutně jsem se nemohla odtrhnout. A ten konec! Páni. :3 Být tak na místě Cat :3 Už vím, kam se o prázdninách vydám :D Jsem zvědavá na pokračování, protože ten konec... Chi :D Ráda se k téhle knížce vrátím ♥

25.05.2015 4 z 5

Mrazivý polibek Mrazivý polibek Richelle Mead

Úžasná knížka, okamžitě mě to vtáhlo do děje :3 A ten konec :O Nemůžu se dočkat dalšího dílu O:)

19.05.2015 5 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Krásně napsaná knížka :) A to písmo :D Zajímavý nápad. Dobrodružství až do samotného konce. Nemám co vytknout, vřele doporučuji ;)

12.05.2015 5 z 5

Dcera kostí a dýmu Dcera kostí a dýmu Laini Taylor

Zajímavá knížka. Líbilo se mi, že se děj odehrává v Praze. To se často nevidí :D Konec překvapující, konečně se všechno vysvětlilo. Těším se na 2. díl :)

04.05.2015 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Víte co naštve? Když čekáte jako blbci na 1 knížku přes půl roku, zhltnete jí za 2 dny, a nakonec čekáte dalšího půl roku. Co se dá dělat. Tahle série je top, takže se rozhodně čekat vyplatí. Knížce nemám, co bych vytkla. Snad jen to, že se America občas chovala na přezdržku. Ikdyž, na jednu stranu se jí vůbec nedivím. Jak bych se v její situaci zachovala asi já? Maxon, jako vždy zlatíčko a Aspena bych nejradši odpálila až na měsíc. Konec mi však vyrazil dech. Být na místě Ameriky, udělala bych pravděpodobně to samý. Jsem strašně zvědavá, jak se to bude vyvýjet a nemůžu se vůbec dočkat!!!! ♥♥

27.04.2015 5 z 5

Výjimečná Výjimečná Kristin Cashore

Název ke knížce dokonale sedí. Naprostá bombovka. Hned jsem se zamilovala. Akčnost, originalita, napínavý děj a mnoho dalšího- to všechno knížka má. Rozhodně doporučuji všem. Úplně mě to pohltilo :3 ♥

20.04.2015 5 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Páni... Konečně jsem to dočetla! Nemůžu uvěřit, že je konec. Knížka je plná akcí od začátku do konce. Hodně jsem se nasmála (vážně! Nečtěte ji v autobuse nebo na nějakém jiném místě. Lidi pak na vás divně koukají... :D ) a zároveň jsem i dost brečela. Myslím na konci. Nebudu spoilerovat, ale prostě... Sotva jsem se jakš takš vzpamatovala, začalo to znovu. Řvala jsem jako u žádné jiné knížky. Miluju celou tuhle sérii a těším se na další knížky od této úžasné spisovatelky ♥

Ps.: Ten konec!!! Asi to nerozdejchám. Ale svým způsobem to skončilo dobře. :/ :'D

14.04.2015 5 z 5

Krev polobohů Krev polobohů Rick Riordan

Nemůžu uvěřit, že je konec. Fakt. Sice mi ta bitva připadala dost krátká, to jsem čekala víc, ale na druhou stranu to Rick dohnal na tom konci. :3 Protože to bylo naprosto fantastické. A zabijácké. Nevím, co bych mohla dodat- slovy ty pocity totiž nejdou popsat. Série byla/je naprosto úžasná a moje nejoblíbenější ♥ A hlavní postavy jakby smet :'D Nikdy nebudu litovat, že jsem si jí přečetla. Neuvěřitelné zakončení ♥

26.03.2015 5 z 5

Úklony a úklady Úklony a úklady Gail Carriger (p)

Úžásný. Sofronie rozhodně nezklamala. Nemůžu se dočkat dalšího dílu:3

21.03.2015 5 z 5

Souboj Souboj Nancy Lindsay Jones Holder

Páni. Úžasné zakončení knížky. Takový převrat jsem fakt nečekala. Vůbec jsem se nemohla od děje odtrhnout. Konec byl úžasný, ostatně jako celá série :D Nemám, co bych vyčetla, takže 5* :3

09.03.2015 5 z 5

Etiketa & špionáž Etiketa & špionáž Gail Carriger (p)

Hrozně jsem se těšila, až si knížku přečtu. A musím říci, že mě vůbec nezklamala. Zajímavý a originální nápad, pobavení a akce. Líbily se mi Sofroniny tajné výpravy za Mydlounem, který mi hned padl do oka. Knížku hodnotím 5* :D

02.03.2015 5 z 5

Rudá pyramida Rudá pyramida Rick Riordan

Knížka se mi líbila. Přečetla jsem si ji hlavně kvůli Rickovi. A nezklamala mě. Nepřipadala mi sice tak úžasná, jako Percy Jackson, ale líbilo se mi to. Hlavní postavy jsem si hned oblíbila. Dávám pět hvězdiček :)

09.02.2015 5 z 5

Město ztracených duší Město ztracených duší Cassandra Clare (p)

Dokonalé! Ostatně jako vždy. Rozhodně záživnější než předchozí díl. Líbilo se mi, že má Clary vlastní hlavu. Co se týče Sebastiana- docela dost jsem si ho oblíbila. I když je ten špatnej. A Jace- miluju jeho zabijácký styl :'D. Opět dávám 5* a těším se na Město z Nebeského ohně.

27.01.2015 5 z 5

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Tak další super knížka do sbírky. Zase něco nového. Rose a Dimitrij. Líbila se mi u Rose ta její ráznost, nebojácnost a smysl pro humor. I její zodpovědnost za Lissu. A co se týká Lissy? Jsem ráda, že se dala dohromady s Christianem. Jsou spolu úžasní! A konec mě teda překvapil.

18.01.2015 5 z 5

Město padlých andělů Město padlých andělů Cassandra Clare (p)

Jako obvykle 5*. Sice mi tenhle díl připadal zatím nejslabší, zejména kvůli tomu, že se to odehrávalo hlavně z pohledu Simona. Ale začala jsem ho mít ráda o maličko víc. Co se mi líbilo bylo to, že se tam objevil Jordan. A nebo to, že to bylo napínavé až do poslední věty. (ps. ten konec jsem málem nerozdýchala!)

12.01.2015 5 z 5

Zásvětí Zásvětí Alexandra Adornetto

Musím říct, že jsem knížku po několika kapitolách odložila asi na měsíc. Ale když jsem si jí pak zase vzala, a blížila se ke konci, bylo to čím dál tím lepší. Je to asi divný, ale v několika případech se mi Jake zamlouval. Ale kam se hrabe na Xaviera. Jsem zvědavá na poslední díl, jelikož tenhle skončil tak, jak skončil. :)

31.12.2014 2 z 5