lalaserka lalaserka komentáře u knih

Zběsilost Zběsilost Karin Slaughter

Kniha se četla velmi dobře, to popisování detailů pitvy fakt detailní . v půlce knihy jsem už tušila kdo bude vrah a to se mi potvrdilo. Už se těším na další knihy od této spisovatelky.

26.05.2016 5 z 5

Skleněná těla Skleněná těla Erik Axl Sund

Chvilku mi trvalo než jsem se zorientovala v přítomných osobách. Abych pravdu řekla, tak předchozí 3 díly od těchto autorů se mi líbily o trochu víc. Ale jinak dobré čtení.

07.05.2016 4 z 5

Sestra Sestra Rosamund Lupton

Ze začátku, jsem se nemohla začíst a myslela jsem, že jí odložím, ale jsem ráda, že jsem
to neudělala. Napínavé až do konce. Takže dobrá kniha

28.02.2016 4 z 5

Iva Janžurová - Včera, dnes a zítra Iva Janžurová - Včera, dnes a zítra Petr Macek

Tato knížka se mi líbila. Je velmi čtivá.

13.01.2016 5 z 5

Hladový oheň Hladový oheň Erik Axl Sund

Tento díl byl mnohem lepší než první.

02.01.2016 5 z 5

Novicka Novicka Lisa Jackson

Tato knížka je z dalších skvěle napsaných knich od této autorky. Napínavý děj až do konce.

06.11.2015 5 z 5

Bez milosti Bez milosti Lisa Jackson

Skvělá kniha. Vřele doporučuju. Napínaví děj až do konce.

16.09.2015 5 z 5

Zapomenuté dítě Zapomenuté dítě Charlotte Link

Ahoj, tak do této knížky jsem se nejdříve nemohla začíst, ale nakonec povedená knížka

29.08.2015 4 z 5

Černý pes Černý pes Thomas Laird

Ahoj, tato knížka mě o proti řezníkovi a bestii moc nezaujala, sice jsem jí dočetla do konce a přišla mi nudná. Vůbec se mi tam nelíbila ta životní krize strárnoucího detektiva.

16.07.2015 3 z 5

Tři vteřiny Tři vteřiny Anders Roslund

Ahoj, takhle knížka mě ze začátku moc nenadchla a už jsem si říkala, že jí asi ani nedočtu ale od té pasáže,kdy se dostal do vězení jsem se začetla a bylo to tak napínavé že už jsem to prostě musela dočíst. Osobně se mi asi nejvíc líbí kniha Box 21 a Odplata. Už se těším jestli tahle dvojice napíše další knihu.

22.06.2015 4 z 5

Romy Romy Catherine Hermary-Vieille

Moc zajímavá knížka. Člověk si myslí že když je to slavná hvězda tak má vše ale zdání klame. Měla moc smutný osud. Jinak se mi moc tato herečka líbila.Hlavně ve filmech o Sissi.

27.10.2014 5 z 5

Knihkupec Knihkupec Mark Pryor

Ahoj, tahle kniha mě zaujala Četla se moc dobře.Na to že to byla první knížka tohoto autora tak byla moc dobrá,už se těším na další pokračování a knihy tohoto autora. Atmosféra Paříže mě chvilkami lákala navštívit jí. Příběh poutavý.Doporučila bych aby jste si jí přečetli.

05.10.2014 5 z 5

Titanic: Deník dívky z roku 1912 Titanic: Deník dívky z roku 1912 Ellen Emerson White

Super kniha.Když jsem se do ní začetla tak jsem jí měla přečtenou za hodinu :-)

23.10.2011 4 z 5

Slib mrtvým Slib mrtvým Victoria Jenkins

Tato série se mi líbila. Nejvíc asi tento díl. Závěr byl pěkný.

28.02.2022 5 z 5

Děti ohně Děti ohně Victoria Jenkins

Možná trochu slabší než předchozí díly ale i tak spokojenost. Děj odsypával a závěr byl nečekaný

31.01.2022 3 z 5

Pavučina Pavučina Karin Slaughter

Další skvělá knížka od této autorky a překvapivé zakončení této skvělé série.

13.11.2017 5 z 5

Nechtěj nic vědět Nechtěj nic vědět Lisa Jackson

Další skvělá knížka od této autorky. Napínavé až do konce. Zajímavý konec

11.05.2017 5 z 5

Trojice Trojice Sarah Lotz

Knížká dobrá a čtivá, jen jsem se chvílemi ztrácela v postavách. Čekala jsem lepší závěr, né tak podivný jak byl.

26.04.2016 3 z 5

Zavři oči Zavři oči John Verdon

Tato kniha nebyla špatná, ale už si jí asi znovu nepřečtu

12.04.2016 3 z 5

V plamenech V plamenech Rosamund Lupton

Jsem ráda, že jsem se do čtení pustila, tato kniha je lepší než předchozí. Dostala mě láska, kterou matka dala své dceři. Byla ochotná zříct se svého života aby mohla žít její dcera, to je podle mě krásné.

20.03.2016 5 z 5