Lajka2012 Online Lajka2012 komentáře u knih

Nervy Nervy Raina Telgemeier

Hezká komiksová knížka. Další povedené dílo paní Telgemeierové. Ale Úsměv byl asi o trochu lepší.

17.07.2022 5 z 5

Ronja, dcera loupežníka Ronja, dcera loupežníka Astrid Lindgren

Krásná knížka.
Nemohu nic vytknout.
Nádherný, fascinující příběh.
Dávám PĚT HVĚZDIČEK!

06.07.2022 5 z 5

Zuzka a závodní kůň Zuzka a závodní kůň Jessie Williams

Pěkná kniha, ale musela jsem knize dát jednu šanci protože v jedné části nebyla srozumitelná.
Ale je to hezký příběh plný kamarádství, strachu, smutku, štěstí a pochopení. Když jsem mamce říkala, o čem to je, řekla mi, že je to blbina. Trochu pravdy na tom asi je. Hodnotím čtyřmi hvězdičkami.

06.07.2022 4 z 5

Lucky: Můj deník Lucky: Můj deník Stacia Deutsch

Hezká kniha. Má to děj a je to dobrodužné ale je to blbina. Dvanáctileté holky nemůžou uspořádat tábor ne? Doporučuji dětem osm a devět let.

06.07.2022 4 z 5

Anna ze Summerside Anna ze Summerside Lucy Maud Montgomery

Krásný díl Anny. Akorát by tam nemuseli dávat ty zastaralá slova. Jinak NÁDHERA!

Anna z ostrova Anna z ostrova Lucy Maud Montgomery

Nádhera! Tento díl Anny je plný romantiky, lásky, zklamání, smutku, radosti a štěstí. Úplně jsem se vžila do příběhu, i možná do Anny samotné. Anna si zavspomínala na své rodiče, která stratila jako miminko a ani je nepoznala. V některých okamžicích jsem měla na krajíčku.Opravdu nádhera a krása!

05.07.2022 5 z 5

Morčák Pip a spol: Kamarádi až za hrob Morčák Pip a spol: Kamarádi až za hrob Tereza Kopecká

Této knize jsem dávala x šancí ale nakonec jsem to stejně nedočetla. Asi se mi prostě nelíbí knihy, které se odehrávají v říši mrtvých. (např. Bratři Lví srdce)

05.07.2022 2 z 5

Bratři Lví srdce Bratři Lví srdce Astrid Lindgren

Hm. Nelíbilo se mi že se to odehrávalo někde v říši mrtvých. Čekala bych něco jako že se ztratili ve skalách, pak se našli a společně našli cestu domů. Astrid Lindgren je má oblíbená spisovatelka ale kniha zklamala. První kapitola se mi líbila ale druhá...

05.07.2022 1 z 5

Příběhy pro holky, které se nebojí být výjimečné Příběhy pro holky, které se nebojí být výjimečné Katherine Halligan

Super! Tato kniha mě seznámila s ženami ktetré jsem třeba vůbec neznala. Autorka tam mohla akorát dát nějakou češku nebo slovenku. (např. Milenu Jesenskou nebo Věru Čáslavskou slavné slovenky neznám) Krásné ilustrace!

Agnes a Zakázaná hora Agnes a Zakázaná hora Veronika Hájek Hurdová

Super! Tuto knihu jsem dostala k narozeninám od kamarádky a byla jsem moc ráda že mi ji dala. O této knize mi říkala už dřív ale vůbec mě nenapadlo že by se mi mohla líbit. Je fantastická!

05.07.2022 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Velké zklamání!!! Myslela jsem, že mě kniha bude bavit, protože Harry Potter a kámen mudrců byl skvělý. Ani jsem tomuto dílu nedala poslední šanci, jako jsem udělala u Elena - Mračna nad turnajem a u Dívek v sedlech - Hříbě. Jediné co se mi na těch 50 - ti stránkách líbilo bylo létající auto Ronovy rodiny.

23.05.2022 1 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

SKVĚLÁ KNIHA!!! Čekala jsem, že se mi to líbit nebude, ale to jsem se mýlila!
Harry Potter je moc zajímaví a zábavný a hlavně čarovný a kouzelný.
PĚT HVĚZDIČEK!!!

Šampionka Šampionka Bonnie Bryant

Super kniha, ale byly i lepší díly Dívek v sedlech.

23.05.2022 4 z 5

Hříbě Hříbě Bonnie Bryant

Prvně jsem tuto knihu chtěla odložit a číst jinou, protože se mi moc nelíbilo, že se Carol, Stefi a Lisa rozdělily - prostě mi přišlo, že už nejsou tým. Ale dala jsem této knize ještě šanci a mile mě překvapila. PĚT HVĚZDIČEK!!!!!!

Kamarádky Kamarádky Bonnie Bryant

Skvělý začátek pro takhle dlouhou sérii (36. dílů). Super knížka, která se čte rychle a dobře. Doporučuji hlavně milovníkům koní a přátelství.

Láska ke koním Láska ke koním Bonnie Bryant

Krasný, dojemný a ten nejsmutnější díl ze všech Dívek v sedle, který jsem četla. Se šestým dílem Ranč se mi líbil nejvíc. DOJEMĚ SMUTNÁ A KRÁSNÁ KNIHA!!!!!!

Nebezpečný terén Nebezpečný terén Bonnie Bryant

Super kniha. Akorát mě znechutila ta otravná Lynne Blessingová!

23.05.2022 4 z 5

Ranč Ranč Bonnie Bryant

Super kniha. Nejlepší díl ze všech! Strašně mě dojalo, když ten odvážný pejsek Thomahawk umřel. Stefi, Carol a Lisa měli SKVĚLÝ ZÁŽITEK!!!!

Stáj v ohrožení Stáj v ohrožení Bonnie Bryant

Carol, Lisu a Stefi mám moc ráda a taky miluju koně, ale všech šest dílu, které jsem četla byly lepší a napínavější než tenhle díl. Podle mne se tam vlastně nic nedělo, jen Stefi zaslechla, že Max bude kupovat koně, a kvůli tomu, že si myslela, že musí prodat stáj, vzniklo z toho pozdvižení. Jenže pak se zjistilo, že to není pravda.

23.05.2022 2 z 5

Heidi, děvčátko z hor Heidi, děvčátko z hor Johanna Spyri

Příjemné čtení a nejoblíbenější kniha mojí babičky. Krásný a uvěřitelný příběh, který se odehrává v krásné přírodě Alp, a který podle mě musí zaujmout každého. Taky bych chtěla bydlet v té krásné přírodě v Alpách. Je to nádherný příběh s krásným a šťastným koncem.

22.05.2022 5 z 5