Lajka2012 Lajka2012 komentáře u knih

Tajemství stříbrné klisny Tajemství stříbrné klisny Julie Wald

Krásný příběh dívek a koně, velkého přátelství, které nikdo nezlomí. Kniha plná napětí, přatelství, zklamání, smutku i upřímnosti. Soraya měla ohromné štěstí, že potkala Avu.
Akorát jsem moc nepochopila co to tajemství vlastně je.........

22.05.2022 5 z 5

Warren XIII. a Vševidoucí oko Warren XIII. a Vševidoucí oko Tania del Rio

Kniha se mi moc líbila a snad každého musí přenést do děje...... Myslela jsem si, že to bude něco jako Harry Potter, ale kniha mě skvěle překvapila. Líbili se mi hlavní postavy i originální děj. Líbil se mi hlavně Warren, záhadná postava i záhadný (i trochu nechutný) hotelový hlemýžď. Kniha má hlavně nečekaný, originální konec.

22.05.2022 5 z 5

Úsměv Úsměv Raina Telgemeier

Tragédie, kterou Raina Telgemeierová prožila, musela pro ni být hrůza, hlavně když byla v pubertě. Jsem ráda, že za ty čtyři roky se to Raině spravilo, a že ten super komiks dobře dopadl. Kdyby dopadl špatně začala bych asi brečet..... Jsem moc ráda Raino, že máš krásné zuby, a že nevypadáš jako upír. ÚSMĚV!!!!!!

Společenstvo klíčníků Společenstvo klíčníků Daniela Krolupperová

Hodně dobrodružná knížka, která snad každého přenese do Březnice, ve které se příběh odehrává...... Tahle kniha se mi moc líbila. Líbily se mi úryvky z minulosti i hlavní postavy. Tato knížka měla jen trochu vzlášťní konec. Doporučuji těm, kteří mají rádi dobrodružství a napětí.

21.05.2022 5 z 5

Ducháčkovic rodina - aneb Mlžani v nesnázích Ducháčkovic rodina - aneb Mlžani v nesnázích Sandra Vebrová

Ducháčkovi mě hodně rozesmáli. Musím přiznat, že je to trochu blbina, ale je to zábavná, humorná a originální knížka. Doporučuji vtipálkům a milovníkům humoru a srandiček.

Emily z Novoluní Emily z Novoluní Lucy Maud Montgomery

Emily z Novoluní je krásný a strhující příběh, podobný Anně ze Zeleného domu. Je plný zábavy, fatasie, smutku, věrnosti, přátelství i lásky. Jen jsem vlastně moc nepochopila, jak to skončilo. Jen bych vás chtěla upozornit : Je to docela náročná četba.

Anna ze Zeleného domu Anna ze Zeleného domu Lucy Maud Montgomery

Anna ze Zeleného domu se stala mojí nejoblíbenější knížkou. Je plná Anniny fantasie, sebevědomí, radosti, smutku, přátelství, lásky, humoru, obětavosti a laskavosti. Annu jsem si zamilovala. Je to nádherný, strhující příběh, který si podle mě musíte zamilovat. Annu si zamilovala i moje maminka, babička i kamarádka, které jsem tuto knihu doporučila i půjčila.

Mračna nad turnajem Mračna nad turnajem Nele Neuhaus

Elena - Přes všechny překážky a Elena - Letní rozhodnutí se mi líbily mnohem více než Elena - Mračna nad turnajem. V nich se od začátku do konce něco dělo, za to v Elena - Mračna nad turnajem se v prvních dvou třetinách nic nedělo a na konci to bylo moc divoké. Taky mě trochu zklamal Tim, už jsem si myslela, že se zamiloval do té nány Ariany a na Elenu se vykašlal.

21.05.2022 3 z 5