Mračna nad turnajem

Mračna nad turnajem https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/388428/bmid_mracna-nad-turnajem-fwo-388428.jpg 4 27 3

Elena série

Elena se s Timem vznáší v sedmém nebi. Jejich láska konečně zvítězila nad starým nepřátelstvím mezi oběma rodinami a na Kosím dvoře se všechno obrací k lepšímu. Jenže potom se začnou stahovat mračna. Tim ji zklame na velkém jezdeckém plese, na který se tolik těšila, a na velkém halovém turnaji si jí skoro nevšímá. Elena tam potká pohledného jezdce Niklase, se kterým koketuje arogantní Ariana. Najednou začne kolovat ošklivá pomluva a Eleně už nevěří ani její nejlepší kamarádka Melike.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CPress

Schatten über dem Turnier , 2013

Lovehorses365
11.12.2023 5 z 5

Celkem v pohodě.

stelka_knihomol
16.03.2023 3 z 5

Jakože docela hezký příběh, i když starosti těch lidí mě vyloženě vytáčely. Konec se mi líbil asi nejvíc. Takový průměrný příběh

Lajka2012
21.05.2022 3 z 5

Elena - Přes všechny překážky a Elena - Letní rozhodnutí se mi líbily mnohem více než Elena - Mračna nad turnajem. V nich se od začátku do konce něco dělo, za to v Elena - Mračna nad turnajem se v prvních dvou třetinách nic nedělo a na konci to bylo moc divoké. Taky mě trochu zklamal Tim, už jsem si myslela, že se zamiloval do té nány Ariany a na Elenu se vykašlal.