Lajka2012 Lajka2012 komentáře u knih

Kočka Kačka herečkou Kočka Kačka herečkou Ivona Březinová

Prostě kniha Ivony Březinové.

Kočka Kačka herečkou Kočka Kačka herečkou Ivona Březinová

Skvělé pokračování, za mě super i když první díl byl asi o trochu lepší. : )

Kočka Kačka Kočka Kačka Ivona Březinová

Super knížka, mám ji moc ráda, byla to moje první kniha, kterou jsem přečetla. Za mě super! : )

10.11.2022 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Nechápu jak to Joanne Rowling napadlo. Všechny díly H. P., které jsem četla, jsou opravdu skvělé.

16.10.2022 5 z 5

Anna z Avonlea Anna z Avonlea Lucy Maud Montgomery

Kniha je moc hezká, určitě doporučuji, i když Anna že Zeleného domu byla lepší. Ale podle mě moc hezké čtení.

16.10.2022 5 z 5

Cipískova loupežnická knížka Cipískova loupežnická knížka Václav Čtvrtek (p)

Hezká knížka pro děti.

16.10.2022 4 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Asi se budete divit, ale knihu jsem dočetla na stranu 100 a přestala jsem. Kniha mě nebavila a můj názor na Harry Potter a tajemná komnata nezlepšil ani film.

05.10.2022 1 z 5

Fakt super knížka kterou si musíte přečíst! Je temnější a napínavější než dva předchozí díly. Doporučuji všem, kteří mají fantazii.

05.10.2022 5 z 5

Tajemství srdce Tajemství srdce Šárka Váchová

Prostě Zlatovláska, jen to má domyšlený začátek a trochu jiný konec. Prvně jsem si knihu přečetla asi před dvěma roky a nebavila mě a tak jsem ji dala do knihobudky. Potom jsem ji našla na swapu školy tak jsem si ji přečetla znovu, s odstupem času byla lepší. Podle mě je to moderní Zlatovláska.

02.08.2022 4 z 5

Dášeňka čili Život štěněte Dášeňka čili Život štěněte Karel Čapek

Dášeňka - když někdo vysloví toto jméno tohohle krásného a hravého pejska, vždy si vzpomenu na knížku i na jejího autora. Jaké to muselo být krásné mít doma takové roztomilé štěňátko, jako byla Dášeňka. Pohádky o slavných pejscích jejího rodu jsou také moc hezké a inspirující. Krásný příběh o štěněti, které chtělo poznat svět. Rozhodně doporučuji pejskařům a nejenom těm. :-)

02.08.2022 5 z 5

Agnes a ostrov Stínů Agnes a ostrov Stínů Veronika Hájek Hurdová

Agnes nezklamala. Další kniha o naší milé Agnes, která vás nadchne, okouzlí, rozesměje a zkratí vám dlouhé chvíle. Kniha skvěle navazuje na první díl a je spojena s dnešní dobou. Když jsem Agnes dostala od kamarádky k narozeninám začala jsem ji číst a rozhodně se mi vryla do srdce. Hned jsem chtěla další díl a jak jsem očekávala, vůbec nezklamala. Agnes miluju, dostala se na příčku moje nejoblíbenější kniha s Annou ze Zeleného domu a s Annou z ostrova. Agnes je prostě skvělá.
HORLIVĚ DOPORUČUJI!

02.08.2022 5 z 5

Dívka jménem Willow Dívka jménem Willow Sabine Bohlmann

Tuto knihu jsem dostala od Ježíška. Je o čarování, nejistotě, strachu, kamarádství a podpoře. Rozhodně doporčuji malým čarodějkám.

18.07.2022 5 z 5

Můj koňský deníček - Zápisník s informacemi a radami Můj koňský deníček - Zápisník s informacemi a radami Nele Neuhaus

Skvělý deník se skvělýmý informacemi o koních a s rozhovorem s Nele Neuhaus. Musím přiznat, že si tam moc nepíšu ale zajímavosti o koních si čtu pořád dokola. Je to super kniha! Doporučuji milovníkům i chovatelům koní.

Sára. Kniha druhá Sára. Kniha druhá Esther Hicks

První díl byl nádherný, ale druhý díl jsem nedočetla. Byl vyloženě nuda. Ani jsem to moc nepochopila. Po mě si to přečetla mamka a říkala mi, že Sára1 a Sára2 jsou skoro to samý a že jednička byla 100x lepší. VELKÉ ZKLAMÁNÍ! Sára2 je z knihovny, Sáru1 a 3 mám doma. Uvidíme, jestli bude lepší než Sára2.

18.07.2022 2 z 5

Sára. Kniha první Sára. Kniha první Esther Hicks

Krásná kniha nad kterou l se musíte zamyslet. Mě při čtení někdy připadalo, že se vznáším. Nádhera!

18.07.2022 5 z 5

Připomeň si každý den - Myšlenky, které je dobré si pamatovat Připomeň si každý den - Myšlenky, které je dobré si pamatovat Jan Menděl

Knihu, teda vlastně zápisník jsem dostala od babičky. Jsou v něm moudré věci a píšu si do něho svůj deníček. Je dobrý na zaznamenávání zážitků a starostí, kterých někdy mám až nad hlavu. Doporučuji lidem (i dětem), kteří mají spoustu zážitků a nedokázají si je všechny pamatovat nebo těm, kteří mají hodně starostí a neumí a nechtějí se s nimi nikomu svěřit. Je to ideální deníček pro děti i dospělé.

Poník se ztratil Poník se ztratil Lucy Daniels

Kniha mě nebavila. Myslela jsem, že bude lepší než Chrt na vřesovišti. Nebyla strašidelná ale vůbec mě nebavila.

17.07.2022 odpad!

Chrt na vřesovišti Chrt na vřesovišti Lucy Daniels

Nedočetla jsem ani druhou kapitolu a knihu jsem musela odložit. Ne jen že mě nebavila, ale taky jsem se bála. Asi mě budete brát jako strašpytla ale podle mě je to strašidelné. Jestli chcete knihu zkusit, rozhodně ji nečtěte večer a v noci ( což jsem pravě udělala)! Autorce se omlouvám, že jsem dala odpad ale ani jednu hvězdičku nejsem schopná dát. Když jsem se rozhodla, že knihu číst nebudu, ve svém schodu na knížky jsem ji musela dát přední stranou dolu, kdybych to neudělala, naskočila by mi husí kůže...

17.07.2022 odpad!

Lassie se vrací (převyprávění) Lassie se vrací (převyprávění) Rosemary Wells

Když jsem četla originál od Erica Knigtha, moc mě to nebavilo. Pak jsem si pujčila toto převyprávění a přečetla jsem ho za půl dne. Čtení zpříjemňovaly nádherné obrázky. Doporučuji méně pokročilým čtenářům a dětem do desíti let.

17.07.2022 5 z 5

Danda má hlad Danda má hlad Ivona Březinová

Strašně dobrý a zábavný příběh. Vtipný a originální. Prostě kniha Ivony Březinové. : )

17.07.2022 5 z 5