Tajemství srdce

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Byla nebyla dvě království. Jedno, laskavého a spravedlivého krále Slavomíra a to druhé, zlého a zpupného krále Murdychora. Ve Slavomírově království se lidem žilo dobře. Mohli se radovat z výsledků své práce a těšili se na brzké narození králova potomka. Zato v Murdychorově zemi třeli poddaní bídu s nouzí, zatímco jejich panovník se topil ve zlatě a stále mu to bylo málo. Pomocí zlých čar a kouzel napadl a zničil mírumilovné království svého souseda, aby dosáhl ještě větší moci a nesmrtelnosti. Proti temným silám se naštěstí postavila dobrá kouzla a hrdinové, kteří jednají čestně a statečně, jsou vytrvalí, ochotně pomáhají druhým a jsou věrni svým slibům i sobě navzájem. A nemyslete si, že se to týká jen lidí. Podobné vlastnosti mají i zvířátka a tato pohádka by se bez nich neobešla. Proto otevřete první stránku, příběh o tajemství srdce a o Jiříkovi a Zlatovlásce právě začíná....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/293640/tajemstvi-srdce-6Qe-293640.jpg 3.722
Žánr
Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno, Česká televize
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Tajemství srdce

Přidat komentář
petraj30
01. ledna

Celé vánoční sváty jsem strávila čtením dětských pohádkových knížek a už se na mě začínají projevovat abstinenční příznaky, protože už potřebuji svou dávku četby, ale trochu jiného žánru:-) a tahle kniha to taky nebude. Tahle kniha poputuje o dům dál, protože to není to pravé ořechové. Raději dětem přečtu originál, který mám někde schovaný v knihovně, ale čekám, až děti konečně dorostou, protože by je to zatím nebavilo.
Jak už bylo níže psáno je to kombinace Plaváčka a Zlatovlásky, ale bez nápadu a originality.

gabriela-r
20.06.2017

Plaváček a Zlatovláska, ale hezky napsané a skloubené do sebe... Žádný zázrak, ale děti byly spokojené...


neolitka
14.06.2017odpad!

Autorka využila k napsání této knížky několik známých pohádek (O Plaváčkovi, Zlatovláska). Vzniklo naprosto nezajímavé dílo bez nápadu.

Doporučujeme

Knížka Ferdy Mravence
Knížka Ferdy Mravence
Harry Potter a Fénixův řád
Harry Potter a Fénixův řád
Mluvící balík
Mluvící balík
Pohádky z Tisíce a jedné noci
Pohádky z Tisíce a jedné noci