Chrt na vřesovišti

Další knížka oblíbené autorky zvířecích příběhů. Tentokrát Mandy a James, mají co do činění s přízraky. Při prázdninovém kampování se doslechnout o psu, který je již dlouhá léta odloučen od svého pána a musí noc co noc výt, dokud se zase nesejdou. A skutečně se jim podaří objevit poblíž osamělé zříceniny chrta. Jejich dobrodružství může začít....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61246/chrt-na-vresovisti-uyE-61246.jpg 4.457

Archa zvířat 6.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Albatros (ČR)

Hound on the Heath, 2003

Kniha Chrt na vřesovišti

DominaCZ
26.12.2020

SPOILER
Book o psékovi, kterej umře žalem? To snad nepatří do ruk děckám, fakt že ne.
Smutný, děcka takový neslaný nemastný, přebal fajn.

tatafa
07.01.2017

Krásná, vtipná a velice čtivá knížka z velice zajímavé série. Mohu jen doporučit.

Vendula39
15.07.2016

Další dobrá knížka ze série o Arše zvířat. Doporučuji.

Attia
29.12.2014

Pamatuji si, jak jsem knížky o Mandy a Arše zvířat vždycky hltala. Chrt na vřesovišti byl moje obzvlášť oblíbená knížka, děsně jsem se tehdy bála, protože to bylo všechno takové tajemné a děsivé a nepochopitelné zároveň.

nikolryskova
14.03.2013

Vždycky jsem zbožňovala Mandy a plno zvířátek, které v Arše zvířat byly. Tahle kniha je další úžasná, mohu jen doporučit.

TessDragon
14.09.2012

Jak já milovala Archu zvířat,Mandy a Jamese a spoustu zvířátek,co se tam objevila.Knížka je od 9 let,je to nádherný dětský příběh plný zvířátek,přátelství a důvěry.Jako malá jsem ji přímo ''žrala'' a přečetla jsem celou sérii. ;)

Peggy.SRG
13.01.2012

Skvělá knížka, docela ponurá, už je to pár let zpátky co jsme jí četla, ale super :)