LadyMichelle LadyMichelle komentáře u knih

Navždy s láskou, Lara Jean Navždy s láskou, Lara Jean Jenny Han

Nemůžu se ubránit pocitu zklamání, čekala jsem od posledního dílu mnohem více... :-(

08.10.2017 3 z 5

Báječný krámek s čokoládou Báječný krámek s čokoládou Jenny Colgan

Báječná kniha, po které máte nutkání se zamýšlet nad životem a u toho pojídat čokoládové bonbóny :-))

02.10.2017 3 z 5

Jiskra v popelu Jiskra v popelu Sabaa Tahir

Ta kniha má naprosto všechno - úžasné postavy, napínavý děj a naprosto šílený spád! Určitě doporučuji všem! :-)

10.10.2016 5 z 5

Krvavý slib Krvavý slib Richelle Mead

Zatím nejlepší a nejnapínavější díl série! Těším se, jak to všechno dopadne :-)

19.04.2016 5 z 5

Druhý břeh Druhý břeh Hana Marie Körnerová (p)

Jsem zvědavá kolik těch dalších dílů ještě bude :-) (doufám, že hodně! :-D)

06.11.2015 5 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Četbu této knihy jsem dlouho odkládala, ale o to víc jsem byla při jejím čtení nadšená! Pokud patříte mezi příznivce klasických příběhů Dva roky prázdnin, či Pána much, neváhejte a přečtěte si o nové společnosti mladých mužů a jejich přežit. Jediné, co bych knížce vytkla je pomalý rozjezd :) Za mě tedy 80 %

08.04.2015 4 z 5

Potok stínů Potok stínů Joy Fielding

Úžasná kniha! Četla se jedním dechem :)

08.02.2014 4 z 5

Muž z ledovce Muž z ledovce Konrad Spindler

Ledový muž rozebrán od hlavy až k patě. Na můj vkus byla v knížce moc chaotická první část.

25.10.2013 3 z 5

Hlídač č. 47 Hlídač č. 47 Josef Kopta

Docela jsem byla zklamaná stylem psaní...v textu jsem se někdy ztrácela, ale za příběh tomu dávám 3 hvězdičky

15.10.2013 3 z 5

Kočár do neznáma Kočár do neznáma Hana Marie Körnerová (p)

Doufám, že bude i pokračování :)

23.09.2013 5 z 5

Marta v roce vetřelce Marta v roce vetřelce Petra Soukupová

Konečně nějaká změna ve psaní knížek - jako čerstvý vítr. Doufám, že bude pokračování :)

11.09.2013 4 z 5

Ludvík XIII. Spravedlivý, Král Tří mušketýrů Ludvík XIII. Spravedlivý, Král Tří mušketýrů Georges Bordonove

Docela poutavá a zajímavá knížka. Doporučuji přečíst jako obohacení vědomostí o "králi mušketýrů" :)

07.09.2013 4 z 5

Ve službách královny Alžběty Ve službách královny Alžběty Giles Milton

Velmi dobře čitelná historická kniha o pojednání, jak složité bylo vlastně založení první britské kolonie v Americe

03.09.2013 4 z 5

Cikáni na Moravě v 15. až 18. století Cikáni na Moravě v 15. až 18. století Jiří Hanzal

Knížku jsem přečetla hlavně kvůli tomu, že jsem ji potřebovala do školy, ale také protože mě zajímalo, co se skrývá za tím názvem. Bohužel jsem byla zklamaná. Čekala jsem, že se více dozvím o Cikánech samotných, ale většina knihy se zabývá konkrétní rodinou, kde byla. Takže ... dvě hvězdičky

31.08.2013 2 z 5

Za štěstím s královskými dluhy Za štěstím s královskými dluhy Blanka Doktorová

Knížku jsem měla přečtenou za jediný den a byla jsem potěšena, jakým živým a poutavým jazykem je napsaná :) Určitě doporučuji přečíst

24.08.2013 4 z 5

Hostina pro vrány Hostina pro vrány George R. R. Martin

Kniha se mi líbila jako všechny díly od Martina, hned zítra si běžím koupit pokračování :)

24.07.2013 5 z 5

Suez: zapomenutá invaze Suez: zapomenutá invaze Robert Jackson

Nezajímavá a velmi suše podaná :(

04.06.2013 1 z 5

Dcery pana Darcyho Dcery pana Darcyho Elizabeth Aston

Tak konec se dal hodně předpokládat, že bude takový jaký byl, ale určitě si přečtu další pokračování :)

22.02.2013 3 z 5

Kde je ta holka? Kde je ta holka? Alexandra Potter

Skvělá knížka na odreagování :)

03.12.2012 4 z 5

Pán much Pán much William Golding

Jedna z knížek při které se vám tají dech nad tím, jak to dopadne

27.08.2012 5 z 5