lachtan77 lachtan77 komentáře u knih

1984 1984 George Orwell (p)

Na knihu jsem se hodně těšil. Musím se však přiznat, že jsem ji několikrát odložil a četl jinou.

27.08.2017 3 z 5

Poločas rozpadu Poločas rozpadu František Kotleta (p)

Super čtení už nevím jak to tu víc vychvalovat. Jednu chybu SPAD má a to, že třetí díl vyjde až v listopadu

17.08.2017 5 z 5

Cynik Cynik Jiří Kulhánek

Super jako první díl. Možná si dám příště práci a spočítám mrtvoly. Kam se hrabe Rambo :-). Jdu na trojku.... Počítám, že na konci Max pojede na invalidním vozíku. Já to ale stejně žeru :-)

06.08.2017 4 z 5

Pan Mercedes Pan Mercedes Stephen King

Moje první kniha od Kinga. Ze začátku jsem příběhu nemohl přijít na chuť, ale poslední stránky jsem už hltal zvědavostí. Určitě se ke Kingovi ještě vrátím.

30.06.2017 3 z 5

Erebos – Hra, která zabíjí! Erebos – Hra, která zabíjí! Ursula Poznanski

Kniha se mi docela libila. Spojení virtuálního světa s realitou je dobrý nápad. Chyběla mi trochu nějaká ta mrtvola a tím i napínavější zápletka.

25.06.2017 2 z 5

Pět Pět Ursula Poznanski

To jsem si chtěl ten geocaching taky vyzkoušet. Už nějak nemám zájem :-) Super příběh i zápletka.

14.06.2017 4 z 5

Silo Silo Hugh Howey

Tak nějak to tady na zemi určitě dopadne. Možná už se nějaká sila staví. S mojí klaustrofobií v uzavřených prostorech bych šel asi hned čistit :-) Jdu se mrknout po druhém díle :-)

09.06.2017 4 z 5

Pevnost Pevnost Francis Paul Wilson

Tak tohle se mi líbilo. Hlavně postava Magdy. Taky to jak autor spojil dějiny, horor a upíra z dávných dob. Škoda že tenkrát někdo nevykopal nějakého upíra, aby fakt nakopal pr....l tomu Hitlerovi :-) :-)

16.05.2017 4 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Stojí to za přečtení a ten závěr bych nečekal. Fakt dobrý

03.05.2017 4 z 5

Asfalt Asfalt Štěpán Kopřiva

Namlsaný Kotletou a Kulhánkem pustil jsem se tedy do Asfaltu. Knihu jsem odkládal a mezi tím přečetl jiné. Vůbec jsem se nedokázal donutit pokračovat ve čtení. Nápad, akce, humor to tam je, ale dohromady mi to nějak nesedlo. Je to první kniha kterou jsem nedočetl a to mi chybí cca 80 stránek. Prostě mě ten konec nezajímá což u jiných knih je naopak

23.03.2017 2 z 5

Nikdy tuhle knihu nečtěte po Spadu nebo Hustym nářezu. Dejte si mezi tím nějaký horor nebo románek a pak tahle kniha bude zas ta stará dobrá Kotletovina :-)

23.03.2017 3 z 5

Spad Spad František Kotleta (p)

Asi tak to tady bude vypadat za několik let :-) bomba čtení. Chtělo by to ještě zfilmovat. Naše český jména, města, památky a super hlášky v akčním filmu. To by byl teprve mazec bratře plukovníku

10.03.2017 5 z 5

Imámova dcera Imámova dcera Hannah Shah

Nerad bych soudil islám nebo třeba uprchlíky podle této knihy (přečetl jsem jich víc), ale přesně se ukazuje odlišnost s naším "světem". Mají jinou mentalitu, odlišné sociální a rodinné cítění. Tato kniha to bohužel jen dokazuje. Chtěl bych se držet pořekadla " neházej všechny do jednoho pytle" můžeme jen doufat, že se to vše neotočí proti nám.
Jinak kniha šokující, nepředstavitelná a bohužel pravdivá

09.03.2017 4 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Právě jsem dočetl a jsem spokojený. Přemýšlím o dalším díle :-)

12.01.2017 4 z 5

Kříže Kříže Jiří Kulhánek

sám se divím jak hltám knížky od Kulhánka jednu po druhé. Řekl jsem si, že přejdu na chvilku na jiný žánr, ale nějak zase pošilhávám po další řežbě tohoto autora. Tak pozor je to asi dost návykové. Hodnotím celou sérii velice kladně jsem totiž pan Hodný :-)

18.10.2016 5 z 5

Noční klub. Díl druhý Noční klub. Díl druhý Jiří Kulhánek

Kulky z glocku jim prorazily čela a pokryly zeď standardní impresionistickou freskou na téma MOZEK V RUDÉ. Oba díly jsem zhltnul a nadšeně jdu pro další knihu od Kulhánka

11.09.2016 5 z 5

Mrazivý strach Mrazivý strach Karin Slaughter

Jako všechny ostatní díly super.

03.08.2016 5 z 5