L.R L.R komentáře u knih

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Uf mam za s sebou prvni dil a vubec prvni fantasy... Musim rict, ze prolouskat se ruznymi rody a kdo s kym bylo ze zacatku dost slozite a taky sem se kolem 300 stranky zasekla a nemela chut knihu docit... Ovsem jeste, ze jsem si ji vzala na dovcu a behem 3 dnu hotovo a shanim se po dalsim dilu.
Kniha ma spad a styl psani a fantazie autora je uzasna.
P.S serial jsem nevidela a o to lepsi zazitek z knihy

18.09.2021 5 z 5

Píseň krve Píseň krve Anthony Ryan

super oddychová kniha.. příběh zajímavý a hlavně ta část s výukou v šestém řádu je hodně čtivé. Rozhodně budu pokračovat dalšími díly.

19.07.2023 5 z 5

Hrobník Hrobník Oliver Pötzsch

Za mě fajn cetba... Žádnej velkej krvák či brutalita. Super bylo zasazení do staré Vídně, příběh se dobře četl a rozmotal se opravdu až na konci. Hrobník je velký sympaťák.

21.10.2022 4 z 5

Smrtihlav Smrtihlav Franck Thilliez

Opět další skvělý díl. Autor je opravdu machr a nečetla sem od něj slabší knihu.
Za jediné trochu mínus považuji, že knihy u nás nevycházejí popořadě. Což, ale novým čtenářům nemusi vadit, neboť už tu možnost mají.

28.07.2022 5 z 5

Bouře mečů Bouře mečů George R. R. Martin

Jednim slovem PECKA a nekdy i hodne necekana.
Postavy se vyvyji a ctenar chte nechte na ne postupne meni nazor...
Jiz to tu bylo nekolikrat napsano, tak jen zopakuji, ale je fakt husty jak autor nechava s klidem umrit uplne kohokoli.
No nic, fakt me zajima jak to bude dal, takze se vrham do dalsiho dilu.

03.04.2022 5 z 5

Pandemie Pandemie Franck Thilliez

(SPOILER) Za mě další skvělá kniha autora. Jako vždy je autor perfektně připraven a přidává knize něco navíc..
Tady i v minulé knize to byl Darknet a fungovani podsvětí.
Člověk nakonec zjistí, jak se všechny knihy autora prolínají.

22.01.2022 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Knihu jsem přečetla za den a četla se mi velmi dobře a určitě doporučuji si ji přečíst... a co se týče obsahu přesně jak píše autor na konci, nevím co si o tom myslet.... v knize vlastně samo o sobě nic děsivého nebylo, ale představa, že kniha má (možná ) nějaký reálný základ je děsivé samo o sobě... Na výlet tam asi nepojedu, jen tak pro jistotu... .)

02.05.2018 2 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Ke knize jsem se dostala, až po shlédnutí filmů.. Většinou to mám na opak, takže sem tímto byla ochuzena o ,,neznalost" děje, nicméně i tak mě kniha bavila navíc film končí o dost dřív. Kniha se četla vlastně sama, takže za mě super lehčí čtení a jdu do dalšího dílu :)

28.06.2022 5 z 5

Střet králů Střet králů George R. R. Martin

V knize nelze mit favorita... Jakmile se tak stane, za chvili už neni
Nicmene druhý dil stejně skvělý jako první, možná i o něco málo lepší, pač jsem se lépe orientovala kdo je kdo.
A tedy ve skrytu duse doufam, ze autor uz ma dopsano a jen nas napina.

25.11.2021 5 z 5

Lockdown Lockdown Alexander Gordon Smith

V dnešní době název trochu odrazuje, ale určitě neváhejte a knihu si přečtěte. Za mě se kniha čte defakto sama a nešla odložit. Děj má spád a vždy sem byla opravdu zvědavá co přinese další strana.
P. S ten konec mě teda dostal, mám jen první díl.

20.11.2021 5 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

přečteno velmi rychle, kniha se četla skvěle… ostatně jako všechny knihy od tohoto autora. Nicméně musím podotknout, že dle mého Mráz byl zatím jeho nejlepší knihou. Aspoň pro mne...

02.10.2019 4 z 5

Nedokončený rukopis Nedokončený rukopis Franck Thilliez

U mě jeden z nejlepsich autoru tohoto žánru.
Kniha je mimo sérii autora, ovšem na kvalitě nic neztrácí.
Kniha má spád a defakto nejde odložit, přečteno za 2 dny.

23.07.2023 5 z 5

Samotka Samotka Alexander Gordon Smith

Precteno za jedno odpoledne, stejne jako prvni dil... Stridam to s hrami o truny, takze takze takove oddechove cteni... Ale fajn. Jediny minus je ze na treti pokracovani musim cekat.

19.12.2021 5 z 5

15 minus 15 minus Tomáš Zářecký

I přes to, že je předvídatelná pointa knihy, je velmi čtivá. Mě osobně velmi bavila a klidně se k tomuto žánru vrátím.

30.07.2021 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

jednoduše super ... mám za s sebou první 2 díly a už sháním další.

25.09.2018 5 z 5

Atomka Atomka Franck Thilliez

Moje první kniha od tohoto autora a to se ke me dostala vlastne nahodou. Sesli se mi na Vanoce 2 stejne... Takze hura do knihkupectvi. Jenze dalsi dil od Ch.Cartera nemeli, tak jsem otravena prosla regaly a vybrala Atomku, uplne me neuchvatila, ale nic lepsiho, hned k dispozici nebylo... Ted po precteni rikam, ze je to naprosto SUPER kniha. Velmi zajimave tema a vubec by mi nevadilo, cist dal jak to vlastne vsechno dopadlo. Urcite si prectu i ostatni knihy :)

03.02.2019 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Za mě dost dobré, nemohla jsem knihu odložit... už se těším až začnu další. Dle různých recenzí, je každá jeho kniha lepší než ta předchozí...

31.08.2018 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Ještě lepší než první díl... kniha se četla vlastně sama. Agent FBI mi přišel jako velký sympaťák a proto mě trošku mrzelo, že nevím jak to s ním pak vlastně dopadlo. Ale tak třeba v dalším díle ... :D

25.06.2018 5 z 5

Rozsudek smrti Rozsudek smrti Alexander Gordon Smith

Za mě o něco málo horší, než první díl... ale lepší než druhý díl. Kniha i stále drží svůj standart a těším se na další díl.

24.07.2023 5 z 5

Řetěz Řetěz Adrian McKinty

Myslim, že úplně nebyl využit potenciál námětu.. Druhá polovina knihy byla takova nijaká. Za mě kniha neurazí, ale ani nenadchne.

25.06.2023 2 z 5