l.ennca l.ennca komentáře u knih

Mechanický pomeranč Mechanický pomeranč Anthony Burgess

Ze záčátku jsem chtěla knihu odložit, ale dočetla jsem a jsem ráda. Doporučuji.

07.04.2013 4 z 5

Závist Závist Sandra Brown

Knihu jsem přečetla během dvou dní, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Zpříjemnila mi dlouhé chvíle, když jsem musela ležet s těžkým zápalem plic. Kniha má zajímavou zápletku a je velice čtivě napsaná. Prostě musíte číst a číst, dokud nejste u konce.

03.11.2012 4 z 5

Na cestě Na cestě Jack Kerouac

Celkem pohodové čtení, ale mě prostě nechytlo za srdce.

01.11.2012 3 z 5

Memento Memento Radek John

Před pár lety jsem "ujížděla" na knihách s drogovou tématikou a Memento byla jednou z mých nejoblíbenějších. Četla jsem ji minimálně 3x a ráda bych se k ní někdy ještě vrátila.

12.10.2012

Hra svalů Hra svalů Simona Monyová (p)

Jedna z lepších knih od této autorky, oceňuji alespoň fakt, že děj není tak lehce předvídatelný, jako u některých knih Simony Monyové.

12.10.2012

Střípky z ložnic Střípky z ložnic Simona Monyová (p)

Jako odpočinková kniha dobrá, ale podruhé ji už číst nehodlám.

Sophiina volba Sophiina volba William Styron

Tato kniha se stala mou srdeční záležitostí. Je to už pár let, co jsem ji četla, ale i přesto je to jedna z nejlepších knih, které jsem dosud měla možnost číst.

06.10.2012

Ruská konkubína Ruská konkubína Kate Furnivall

Kniha s celkem dobrým příběhem - dozvíte se něco z historie Číny a na své si přijdou i ženy, které vyhledávají červenou knihovnu. Mě se kniha líbila, má děj - není nudná. Za přečtení myslím stojí.

Lolita Lolita Vladimir Nabokov

Dobrá kniha! Přečetla jsem ji během dvou dní doslova jedním dechem a zcela jistě se k ní ještě vrátím!

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Přes mnoho záporných komentářů se mi tato kniha velmi líbila a ráda se k ní vracím. Určitě je o dost lepší než filmové zpracování, ale to tak bývá téměř u všech zfilmovaných knih. Tato kniha je super k odpočinkovému čtení a i přesto, že existuje mnoho lepších a kvalitnějších knih, patří Stmívání k mým nejoblíbenějším.

Tajemství konkubíny Tajemství konkubíny Kate Furnivall

Druhý díl ke knize Ruská konkubína - další osudy mladinké Lydie z prvního dílu, kde se vydává hledat do Ruska svého otce. Kniha se mi líbila a velmi mě bavila. Střídají se prvky historické s prvky hodící se do červené knihovny, ale časem stráveným nad touto knihou nelituji.

Vůně deště Vůně deště Lenka Lanczová

Také jedna z mých nejoblíbenějších od této autorky :-)

09.03.2012