kyticka152 kyticka152 komentáře u knih

Terezínské ghetto: tajemný vlak do neznáma Terezínské ghetto: tajemný vlak do neznáma Veronika Válková

Knížka je podle mě velmi vyvedená. Jednou jsem ji nedočetla, protože jsem už musela knihu vrátit, ale po druhé se to mělo změnit. Moc se mi líbí, jak spisovatelka knihu podává a pořád čekáte, co se stane. Pro nadšence jednoduchých knížek vřele DOPORUČUJI!!!

24.11.2016 5 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Wow. Já opravdu nevím, co si mám o této knize myslet. Četla jsem ji docela dlouho, ale hrozně moc mě bavila. Na druhou stranu já tvrdím, že každá kniha má aspoň jednu nudnější část. Někdy jsem si musela dát mezery mezi dalšími kapitolami, ale i přesto všechno bych si tuto knížku ráda přečetla znova, a proto dávám čtyři hvězdičky. A také DOPORUČUJI K PŘEČTENÍ.

20.11.2016 4 z 5

L. A. Candy L. A. Candy Lauren Conrad

Knížka L. A. Candy se spisovatelce opravdu povedla. Chvilku trvalo, než se celý příběh rozjel, ale pak to stálo za to. A ten konec. Hltala jsem každou stránku. Byla to příjemná a zábavná oddychovka. Doporučuji k přečtení.

03.10.2016 4 z 5

Loď mezi hvězdami Loď mezi hvězdami Beth Revis

Wow!!! Tahle knížka se mi ohromně líbila. Dlouho jsem nevěděla jestli si ji chci opravdu přečíst, ale pak jsem byla šťastná, že jsem se rozhodla pro ANO. Děj byl poutavý a zajímavý. Ten konec jsem absolutně nečekala a spisovatelka to měla skvěle vymyšlené. Ráda si přečtu další díl a vám DOPORUČUJI K PŘEČTENÍ!

30.09.2016 5 z 5

Leden Leden Gabrielle Lord

Tak tohle byla bomba! Jedna z nejlepších knížek, co jsem kdy četla. Příběh je velmi zajímavý a poutavý. Sotva dočtete další díl hned chcete další. Znám lidi, kterým vadí otevřený konec, ale pokud to překousnete tak... ROZHODNĚ DOPORUČUJI K PŘEČTENÍ!!!

31.08.2016 5 z 5

Vysoko v oblacích Vysoko v oblacích Paul McCartney

I přesto že knížka je pro malé děti mě velmi bavila a potěšilo mě se vratit do let, kdy jsem pohádku poslouchala jen z úst tatínka či babičky. Doporučuji k přečtení.

29.08.2016 5 z 5

Past Past Lauren DeStefano

Tahle knížka se mi moc líbila. Byl to sice slaďák, ale řekla bych, že byl jak napínavý, tak i zábavný. Doporučuji k přečtení!

11.08.2016 5 z 5

Nováček Nováček Robert Muchamore

Tahle knížka byla skvělá. Pořád jsem nevěděla kolik dát hvězdiček jestli čtyři nebo pět. Ze začátku se vlastně v knížce skoro nic nedělo. Ale i přesto mě to hrozně bavilo. Pak se to rozjelo a já jsem byla v sedmém nebi. Moc se mi líbil spisovatelův nápad, že na konci byly poznámky, jak určité postavy skončily. Rozhodně Doporučuji k Přečtení a já se zatím vrhnu na další díl.

05.08.2016 5 z 5

Úklony a úklady Úklony a úklady Gail Carriger (p)

Knížka se mi líbila, bohužel částmi jsem se nudila. Na konci to bylo vlastně všechno důležité a vzhledem k tomu, že konec byl bomba, tak to spisovatelce odpouštím. Doporučuji k přečtení.

15.07.2016 4 z 5

Unesená Unesená Lesley Pearse

Skvělá knížka. Asi se bude opakovat jako jiní čtenáři, ale prvních padesát stránek mě moc nebavilo. A pak se to najednou rozjelo a už se nezastavilo. Sotva se vyřešila jedna zápletka hned se vyklubala další a tak to bylo pořád dokola. Rozhodně doporučuji k přečtení!!!

03.07.2016 4 z 5

Drakie Drakie Sophie Jordan

Knížka mě ze začátku moc nebavila, ale kvůli kamarádce jsem se rozhodla to ještě zkusit. Pak mě knížka tak zaujala, že jsem od ní nemohla odtrhnout oči. Hrozně moc se mi líbil děj a nakonec jsem zjistila, že Will je úchvatný sympaťák. Konec byl zvláštní a trochu mě mrzí, jak skončil, ale možná další díl mě přesvědčí. Doporučuji k přečtení!!!

25.06.2016 4 z 5

Jablečný koláč naděje Jablečný koláč naděje Sarah Moore Fitzgerald

Knížka byla zajímavá a napínavá. Chvíli jsem byla opravdu napjatá, jak to bude pokračovat. Byla to taková příjemná oddechovka.

16.04.2016 3 z 5

Klepy z klučičích záchodů Klepy z klučičích záchodů Rose Cooper

Pěkná knížka. Chvíli mi nedocházelo o co vlastně jde, protože jsem první díl četla s velkým odstupem.

08.04.2016 3 z 5

Rádio Rocky Beach - Trojka na stopě Rádio Rocky Beach - Trojka na stopě Ulf Blanck

Knížka byla vtipná a nezklamala, stejně jako Zmatek před kamerou.

16.03.2016 4 z 5

Zmatek před kamerou Zmatek před kamerou Ulf Blanck

Knížka se mi moc líbila. Byla vtipná a na konci i jemně napínavá. Doporučuji k přečtení.

10.03.2016 4 z 5

Příběhy nepohádkový budoucnosti Příběhy nepohádkový budoucnosti Rachel Renée Russell

Knížka se mi líbila i když některé díly byly lepší. Mezi mé nejoblíbenější patří... Příběhy nerozumný poradkyně... Příběhy netalentovaný POP hvězdy... a Příběhy nestylový TV celebrity. :) Doporučuji k přečtení!

14.02.2016 4 z 5

Tereza – Etiketa pro dívky Tereza – Etiketa pro dívky Ladislav Špaček

Knížka se mi líbila. Myslím si, že tam byly zajímavé věci, co jsem nevěděla a rozhodně si s toho něco vezmu. Doporučuji k přečtení.

19.01.2016 4 z 5

Útěk Útěk Ota Hofman

Knížka nebyla špatná a když se podívám na to z pohledu, že to byla povinná četba. Přišla jsem na to, jak úžasná knížka to byla.

14.01.2016 2 z 5

Srdce ze zmrzliny Srdce ze zmrzliny Cathy Cassidy

Kniha se mi strašně MOC líbila. Myslím si, že spisovatelka moc hezky napsala, aby jsme se nestyděli za svoji rodinu. Svět prostě není dokonalý. :) Doporučuji k přečtení a určitě si přečtu od spisovatelky i jiné knihy.

15.12.2015 4 z 5

Princ Kaspian Princ Kaspian C. S. Lewis (p)

Knížka se mi líbila. Sice jsem první viděla film, který se mi líbil trochu víc, ale i knížka mě potěšila. Rozhodně doporučuji k přečtení.

06.12.2015