Kviky Kviky komentáře u knih

Revoluce Revoluce František Kotleta (p)

Boží. Právě dočteno uprostřed lesa, ani jsem si nešla pro čelovku jak to bylo napínavé. A chtěla dočíst.
Ten magor byl od začátku podezřelej (o:, propojení s koncem super.
Párkrát jsem poslala kamarádům nějaké úryvky.. (o: Za mě parádní kniha, díky za ní!

13.08.2021 5 z 5

... a výstupy do údolí ... a výstupy do údolí Jan Pelc

Děj poměrně předvídavý. Přemýšlím jestli mě hrdina víc štval, nebo mi ho bylo líto. Spíš to první. Chápu co má kniha říct, přiblížit onu dobu, a za to taky dávám hvězdy. Jinak Olinův posun mezi A bude hůř, a touto knihou je těžko uvěřitelný, protože se vůbec nechoval ani předtím, ani teď tak, že by normálně fungoval, pracoval, bydlel, měl vztah..

17.12.2019 3 z 5

Laco Deczi – totálně vytroubený mozek Laco Deczi – totálně vytroubený mozek Tomáš Poláček

Velká paráda! Určitě jsem nečetla naposledy!

11.10.2019 5 z 5

Memento Memento Radek John

Tak... Bylo to děsný...

Jak přijít o žití 3.2.1...

Ufff

11.06.2019 5 z 5

Superholky Superholky Anna Marie Kyšová

Skvělá kniha!

03.04.2019 5 z 5

Řetězová reakce Řetězová reakce František Kotleta (p)

Usnula jsem s otevřenou knihou na obličeji, v pět ráno se vzbudila a jedním dechem dočetla.
Netuším jestli po třech hodinách spánku vyplodím konstruktivní recenzi, ale i to dá třeba ostatním čtenářům podnět k sáhnutí po této knize.
Opravdu jsem nadšená.
Pouštím si rovnou píseň "Jen pro ten dnešní den." (o: Vůbec zahrnutí písní ovládlo zbytek emocí, které mě při čtení ovládaly. Je tam všechno. Vztek, smutek, pláč, nostalgie, radost, přátelství, hrdinství, ideály, bezmoc, vlastenectví, chuť raději zemřít než se vzdát iluze správného fungování světa, ošklivá realita dnešního světa a hrozivá pravda toho jak by to jednou mohlo opravdu dopadnout...Hodně se mi líbí reálnost děje (nesnáším nezabití nepřátel a ti Vám potom vpadnou do zad apod.)
Pro ty kdo Knihy od Kotlety znají ani nemusím předestřít humornou část tvorby, ta mě opravdu baví. No a erotické témata v knize také.

Rozhodně knihu doporučuji a už se těším až si za čas dám celou sérii od začátku (o:!

13.12.2018 5 z 5

Vbec nevím kolik bych měla dát hvězd.. 2-3?? 4?
Kniha mě dost stvala. David se všemi od dětství manipuloval, rozhodně mi nepřijde normální aby v 15ti kouřil i pil alkohol u sebe v pokoji, aby celé dny ležel a nic nedělal a rodiče posílal do háje. Ti ho neustále jen omlouvali a tahali z problémů s žádným výsledkem. A to bohužel na úkor ostatních dětí...Fakt mi jich nemůže být líto. Za D.nemusí moct, opravdu se tak mohl narodit. Ale to jaké dětství a tím i dospělost připravili ostatním potomkům tedy mohou, a je to o to horší že si to matka sama uvedomila v začátku knihy, že trpěla nedostatkem pozornosti své matky...

02.10.2018 1 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Hartl mě baví. Z chvilky čtení před usnutím se stávají hodiny do rána.. Hodně mi to sedí, a koncept čtení z obou stran je tez super..

21.01.2018 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Příběhy byly strašně bezutesne.. Kniha se četla rychle, ale je spíše smutná..

20.01.2018 3 z 5

Rázová vlna Rázová vlna František Kotleta (p)

Za me pecka. I hezky ukončené. ..

08.01.2018 5 z 5

Poločas rozpadu Poločas rozpadu František Kotleta (p)

Paráda! Precteno v jednom zátahu..

11.08.2017 5 z 5

Jih proti Severu 1 Jih proti Severu 1 Margaret Mitchell

Čtiva kniha. Scarlett je mi líto, nesmyslně milovat nekoho koho nemůže mit, přestože by ji to byvalo táhlo k Rhettovi.. Naivní sestry, věrní černoši.. Nesmyslná válka. Kolik komu zbylo pychy?

15.04.2017 4 z 5

Povídky o manželství a o sexu Povídky o manželství a o sexu Michal Viewegh

Docela příjemně se to čte. . Sáhla bych tedy i po dalším Vieweghovi, ale po kterém.. Na pohled ty knihy nezaujmou.. Musí se prostě otevřit. .

26.02.2017 4 z 5

Zabij mě znovu Zabij mě znovu Rachel Abbott

Ale joo. Překvapivý zvrat se konal. Dej odsypal... Myslím ze jako detektivka neurazi...

15.02.2017 4 z 5

Bez dcerky neodejdu Bez dcerky neodejdu Betty Mahmoody

Silný příběh, ale na to jaká je paní silná osobnost, tak nechápu proč, PROČ tam vůbec lezla..

31.01.2017 3 z 5